Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, MTA For Ever said:

חחחחחח מרגיש לי לפעמים כאילו אתם בוטים בחיי.

תן לעצמך איזה כאפה שיחזור לך הראש למסלול , אין פה דיון אולטראס על אבי נמני הוא אחד הסמלים הכי מעוטרים בהיסטוריה של המועדון ואף טמבל לא ייקח ממנו את זה. 

זהבי יכול לזכות באליפות בפנר, בונים שם קבוצה ובטורקיה הכל הפכפך. יש שם תחרות ועניין, ולצערי קבוצות הרבה יותר טובות מהליגה שלנו ושחקנים בקנה מידה הרבה יותר גדול ממה שאי פעם שיחקו פה. נכון שזה מדכא שהוא עובר לשם אבל בוא לא צריך לסלף את כל העולם ואשתו.

אם ככה מתנהג סמל, אז כנראה אני לא מכיר את ההגדרה מספיק טוב. אבל עזוב לא קשור לדיון עכשיו.

מעולם לא אמרתי שהליגה הישראלית או מכבי מתקרבות לטורקיה. אמרתי שלדעתי זהבי הולך לטורקיה בעיקר בשביל הכסף כי אפילו באירופה הם לא נמצאים. עם כל הכבוד לפנר יש שם קבוצות טובות וגדולות יותר וקשה לי לראות אותם לוקחים אליפות. 

אם הוא היה רוצה ללכת רק בשביל האתגר הוא היה מחפש קבוצה באירופה.

1 hour ago, ravid said:

האנלוגיה קשורה וברורה

כמו שאתה לא תתנהל בצורה שלא מכבדת מועמדים שלא עברו סינון לעבוד אצלך, ככה יש אוהדים שמצפים את אותו דבר מערן זהבי כלפי אוהדי קבוצות שלא עברו את הסינון שלו. אתה לא חייב לעשות את זה אבל אתה תעשה את זה אם אתה לא שמוק. אין פה מה לא להבין.

(לי אישית זה לא מפריע אבל אני מבין למה יש כאלה שכן)

אתה בטוח שהוא קיבל בכלל הצעה?

אתה מסיק דברים שאין באפשרותך לדעת. 

מי שמפמפם את הציפיה על סמך אפס מידע, יש לו כנראה בעיה בבוחן המציאות. שום ראיון עבודה לא נערך, אפילו לא קרוב לזה אז מאיפה ההשוואה? מפנטזיות שלא התממשו? 

וואלה קצת קשה לי עם זה שהוא מעלה סטורי שהוא מבסוט מכמות הלייקים והכניסות לעמוד שלו, מה אתה ילדה בת 16 ששוכבת עם שחקני כדורגל? מצפה ממנו לקצת יותר מהזבל הזה

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם ככה מתנהג סמל, אז כנראה אני לא מכיר את ההגדרה מספיק טוב. אבל עזוב לא קשור לדיון עכשיו.

מעולם לא אמרתי שהליגה הישראלית או מכבי מתקרבות לטורקיה. אמרתי שלדעתי זהבי הולך לטורקיה בעיקר בשביל הכסף כי אפילו באירופה הם לא נמצאים. עם כל הכבוד לפנר יש שם קבוצות טובות וגדולות יותר וקשה לי לראות אותם לוקחים אליפות. 

אם הוא היה רוצה ללכת רק בשביל האתגר הוא היה מחפש קבוצה באירופה.

אתה לא יכול כל פעם לזרוק דברי הבל על נמני ולהגיד זהו מספיק.

תכבד קצת את השחקן שכבש הכי הרבה, תכבד את השחקן שנתן לך המון רגעים טובים, תכבד יכפוי טובה.

8 דקות לפני, העטלף said:

תכבד קצת את השחקן שכבש הכי הרבה, תכבד את השחקן שנתן לך המון רגעים טובים, תכבד יכפוי טובה.

Guess who's back.... 

3 hours ago, מכביסט לעד said:

סיימו מקום 7, אז מה האתגר? הוא הולך לשם אך ורק בשביל כסף. יכל ללכת בקלות לקבוצה שמשחקת באירופה או לקבוצה קטנה בליגה גדולה ולככב.

בדיוק. סיימו מקום 7. הוא רוצה להחזיר אותם לאליפות. להתמודד על אליפות.

אני מבין שקשה לכם להבין שישראל זה רמה ליגה ז' ובטח בהשוואה לטורקיה(קראתם פה שאם היו לו הצעות מאנגליה וכ'ו כאילו שהליגה הטורקית זה ליגה ברמה הבלארוסית) וכנראה שזהבי עוד רוצה לשחק עוד שנה שנתיים בטופ לפני שהוא חוזר לארץ לסיום הקריירה..(אם בכלל הוא יאבד את התשוקה הוא לא יחזור בכלל) זהבי זה תשוקה-ברגע שיהיה לו תשוקה לחזור לארץ, הוא יחזור גם תמורת 100 אלף דולר בשנה..הוא כבר הצהיר את זה 500 פעם.

כרגע הוא לא החליט איפה לחתום, אבל הרוח הנושבת כנראה שהוא עוד לא החליט לחזור לפה ..אין קשר למכבי בכלל, ברגע שהוא יגיד אני רוצה לחזור למכבי, שום דבר לא יהווה מכשול.

https://www.by433.com/en

זה האתר של הסוכנות שצייצה לערן, מעניין לראות מה יקרה אם יצייצו ״בוא למכבי״, כמה תגובות אפשר להגיע ?  יש מצב פנברחצה ביקשו שהם יצייצו ? יש להם קבוצות שמקושרות אליהם...

7 דקות לפני, yuri said:

https://www.by433.com/en

זה האתר של הסוכנות שצייצה לערן, מעניין לראות מה יקרה אם יצייצו ״בוא למכבי״, כמה תגובות אפשר להגיע ?  יש מצב פנברחצה ביקשו שהם יצייצו ? יש להם קבוצות שמקושרות אליהם...

נראה לי שאתה סתם אוכל סרטים, מי שמפעיל את העמוד הזה הוא ישראלי, לא?

3 דקות לפני, אדביסי said:

נראה לי שאתה סתם אוכל סרטים, מי שמפעיל את העמוד הזה הוא ישראלי, לא?

כנס ללינק:

433 is headquartered in Amsterdam, the Netherlands with a tight-knit team with more than 30 employees representing 10 different nationalities.

2 דקות לפני, שרן said:

כשקראתי רכש ישראלי לברצלונה חשבתי בהתחלה שזהבי עבר למקום הראוי לו באמת - מחליף את מסי בבארסה

10 דקות לפני, yuri said:

כנס ללינק:

433 is headquartered in Amsterdam, the Netherlands with a tight-knit team with more than 30 employees representing 10 different nationalities.

מה הקשר? את האינסטגרם מנהל ישראלי, די בטוח בזה

1 hour ago, העטלף said:

מדהים איך יוזרים שלא הגיבו פה המון זמן פתאום קופצים שזורקים מילה על נמני. יש לכם התראה כל פעם שהשם שלו מוזכר?

ואיפה ראית שלא כיבדתי אותו? שחקן גדול שנתן לנו המון, אבל לדעתי לא סמל. למה? לא קשור כרגע לדיון ובאמת שאין לי כוח לפתוח את זה בפעם המיליון. גם זהבי לדעתי לא סמל. סמל זה לא רק מבחינה מקצועית.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מדהים איך יוזרים שלא הגיבו פה המון זמן פתאום קופצים שזורקים מילה על נמני. יש לכם התראה כל פעם שהשם שלו מוזכר?

ואיפה ראית שלא כיבדתי אותו? שחקן גדול שנתן לנו המון, אבל לדעתי לא סמל. למה? לא קשור כרגע לדיון ובאמת שאין לי כוח לפתוח את זה בפעם המיליון. גם זהבי לדעתי לא סמל. סמל זה לא רק מבחינה מקצועית.

נמני לא סמל? 

בן כמה אתה ילד?

10 דקות לפני, ג'ונסון said:

נמני לא סמל? 

בן כמה אתה ילד?

אתה זה שמתנהג כמו ילד. רק שים לב איך אתה כמעט לא מגיב פה, ופתאום שצריך לדחוף את נמני אתה קופץ.

הייתי כמוך בזמנו עם הבלאגן של נמני, ואז התבגרתי והבנתי שמדובר בשחקן ענק ששיחק פה, אולי סמל מקצועי (את זה אפשר להגיד גם על ערן), אבל מבחינתי סמל הוא לא. 

לא כל שחקן ענק צריך להיקרא סמל. אף אחד לא ביזה אותו או משהו כזה (אני מאוד מעריך אותו כשחקן והוא היה אחד האוהבים עליי). מבחינתי סמל זה אחד כמו ייני או שייע גלזר. לדעתך אני טועה? סבבה עניין שלך אין מה לחפור פה יותר מדי.

רונן קצב

מאוד מחמיא ומחמם את הלב לראות את התמיכה של הקהל הטורקי בערן ותודה על כך. ערן לא סגר או חתם בשום מקום חדש, יש לו חוזה עד סוף השנה בסין ומתעסק אך ורק במשחק הקרוב של הנבחרת מחר. כשיהיה משהו להודיע נעשה את זה בצורה  מסודרת כמו תמיד.

3 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

רונן קצב

מאוד מחמיא ומחמם את הלב לראות את התמיכה של הקהל הטורקי בערן ותודה על כך. ערן לא סגר או חתם בשום מקום חדש, יש לו חוזה עד סוף השנה בסין ומתעסק אך ורק במשחק הקרוב של הנבחרת מחר. כשיהיה משהו להודיע נעשה את זה בצורה  מסודרת כמו תמיד.

לא לעניין איך שערן רוקד על כל החתונות

מצפה להתנהגות כזאת מנואש צומי כמו בוזגלו, לא ערן

מאכזב

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה זה שמתנהג כמו ילד. רק שים לב איך אתה כמעט לא מגיב פה, ופתאום שצריך לדחוף את נמני אתה קופץ.

הייתי כמוך בזמנו עם הבלאגן של נמני, ואז התבגרתי והבנתי שמדובר בשחקן ענק ששיחק פה, אולי סמל מקצועי (את זה אפשר להגיד גם על ערן), אבל מבחינתי סמל הוא לא. 

לא כל שחקן ענק צריך להיקרא סמל. אף אחד לא ביזה אותו או משהו כזה (אני מאוד מעריך אותו כשחקן והוא היה אחד האוהבים עליי). מבחינתי סמל זה אחד כמו ייני או שייע גלזר. לדעתך אני טועה? סבבה עניין שלך אין מה לחפור פה יותר מדי.

הבן אדם היה בכל בר מצווה, חתונה, ביקר כל ילד חולה. הכיר כמעט את כל האוהדים. אתה אומר רק מקצועי?!

נגע אישית בכל כך הרבה אוהדים. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.