Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

בסוף הוא יחתום פה עוד שנתיים אחרי עונה וחצי חלשות בטורקיה יגיע לפה חצי גמור כבר בגיל 35 ולא יעשה כלום... 

נמאס מהסחבת המסריחה הזאת,  הייתי מראשוני האופטימיים והמשחק הזה של זהבי ברשתות מזלזל בנו. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הוא לא יקח אליפות עם פנר. יש בטורקיה אימפריות ענק.

לא יודע מה מיטש יודע. אני יודע שהוא לא עושה עם זה כלום. 

זהבי גדול עלינו? מה יש להפסיד אם נציע לו את המקסימום והוא ידחה אותנו?

לא ריאלי? יש לו הצעה מטורקיה (אפילו לא מהקבוצה הכי גדולה שם) לא מקבוצה גדולה מאירופה. ברור שהליגה בטורקיה גדולה בהרבה מהישראלית, אבל זה לא אנגליה/גרמניה/איטליה. שם הוא לא יגשים שום חלום אירופה.

ומאיפה אתה יודע שלא הציעו? אין לך ולי שיט מושג. 

אגב, פנר גדולה ממכבי בכמה דרגות. תעדכן את עולם המושגים שלך. הלוואי ואנחנו טועים....

5 דקות לפני, Shroud said:

בסוף הוא יחתום פה עוד שנתיים אחרי עונה וחצי חלשות בטורקיה יגיע לפה חצי גמור כבר בגיל 35 ולא יעשה כלום... 

נמאס מהסחבת המסריחה הזאת,  הייתי מראשוני האופטימיים והמשחק הזה של זהבי ברשתות מזלזל בנו. 

מכבי לא קשורה לזה ולא בסדרי הגודל האלה. גם אני לא רוצה את זהבי עוד שנתיים. מספיק להתקרבן...

4 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי לא קשורה לזה ולא בסדרי הגודל האלה. גם אני לא רוצה את זהבי עוד שנתיים. מספיק להתקרבן...

נכון. בגלל זה ממש מעצבן הנושא הזה שהוא לא בא ואומר סליחה אבל כרגע אני לא חוזר ןסוגר סיפור. 

מרגיש לי נטו זלזול כי הוא יודע שתמיד מכבי יקבלו אותו

21 דקות לפני, Shroud said:

הוא לא יתן עונה וחצי חלשות. במקרה הכי גרוע הוא יהיה מקום שני ולא שחקן העונה שם.

16 דקות לפני, המכבייה said:

ומאיפה אתה יודע שלא הציעו? אין לך ולי שיט מושג. 

אגב, פנר גדולה ממכבי בכמה דרגות. תעדכן את עולם המושגים שלך. הלוואי ואנחנו טועים....

פנר גדולה ממכבי. איפה טענתי אחרת? הוא לא ילך לשם בגלל האתגר המקצועי. הוא יכול להגיע הרבה יותר רחוק מפנר (שאפילו לא נמצאת באירופה) ולשחק במדינה הרבה יותר נורמאלית מאשר טורקיה האנטישמית והלא יציבה.

איך אני יודע שהוא לא קיבל הצעה ממכבי? כל המקורבים שלו (יש לו הרבה כאלה והם הוכיחו שהם אמינים) וכל הכתבים (שהקיץ נראה שחזרו לקריית שלום כי הם יודעים כל דבר קטן) טוענים שלא הייתה שום הצעה ממכבי. משום מה בגלל ההתנהלות הקיץ אני נוטה להאמין להם.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך אני יודע שהוא לא קיבל הצעה ממכבי? כל המקורבים שלו (יש לו הרבה כאלה והם הוכיחו שהם אמינים) וכל הכתבים (שהקיץ נראה שחזרו לקריית שלום כי הם יודעים כל דבר קטן) טוענים שלא הייתה שום הצעה ממכבי. משום מה בגלל ההתנהלות הקיץ אני נוטה להאמין להם.

הצעה רשמית לא היתה אבל גישושים מניח שהיו, ברגע שהבינו שהוא לא בכיוון ירדו מזה

25 דקות לפני, המכבייה said:

למה אתה לא רוצה את ערן עוד שנתיים?

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

רק שלא יטרילו אותנו כמה שעות לפני החתימה שם עם איזה "הצעה של מיטש שעשויה לטרוף את כל הקלפים."

ברור שזה מה שיקרה.

חוזה לשנתיים עם אופציה לשנה נוספת, 2.5 מיליון יורו לעונה פלוס מענק חתימה 1 מיליון יורו משמע הוא מרוויח 3 מיליון יורו לעונה. לא כולל בונוסים.

ההכרזה ביום שני. 

״ע.ק״

25 דקות לפני, Shroud said:

כי לך תדע איך הוא יחזור

ראינו מה קרה לבניון 

אני דווקא חושב שבניון זאת הדוגמא הנגדית לכך שכדאי לנו לקבל את זהבי בכל גיל. בניון היה מעולה אצלנו והוא הוכיח שעם איכויות כדורגל ותשוקה, שחקן יכול לתרום כאן בכל גיל. 

אני מפחד שניקח את זהבי כמו שחיפה לקחה את בניון

חיפה לקחה אותו כי זה הביא לה מנויים והם חשבו שהוא יהיה השינוי שלהם

זהבי יבוא (אם יבוא בעוד שנתיים) בערך באותו הגיל 

יכול להיות שהסיפורים פה יהיו די דומים

בניון זאת לא השוואה טובה. אחרי שבא אלינו מחיפה, הגיע עם תשוקה של שחקן שעלה מהנוער. גם אחרי שעזב אותנו שיחק טוב מאוד. לדעתי אם לא היו מכריחים אותו לפרוש היה יכול להמשיך להשתלב בכייף בביתר עד עכשיו..

הכל שאלה של ציפיות 

אני לא חושב שזהבי של עוד שנתיים יעמוד בציפיות של האוהדים

זהבי של גיל 35 יהיב שונה מאוד מגיל 28 

אם יבוא ויהיה חצי זהבי של גיל 28 יהיה לנו מזל

3 דקות לפני, דרור שווץ said:

הכל שאלה של ציפיות 

אני לא חושב שזהבי של עוד שנתיים יעמוד בציפיות של האוהדים

זהבי של גיל 35 יהיב שונה מאוד מגיל 28 

אם יבוא ויהיה חצי זהבי של גיל 28 יהיה לנו מזל

מהבחינה הזאת, יש לזהבי רעב מטורף. זאת שאלה גדולה ואף אחד לא יכול לדעת באיזה כושר יגיע לקראת הפרישה. לדעתי יזכיר יותר את בניון מאשר את ברקוביץ..

1 hour ago, Shroud said:

נכון. בגלל זה ממש מעצבן הנושא הזה שהוא לא בא ואומר סליחה אבל כרגע אני לא חוזר ןסוגר סיפור. 

מרגיש לי נטו זלזול כי הוא יודע שתמיד מכבי יקבלו אותו

הוא לא חייב לנו כלום. הוא מבוקש מידי. ואם יחתום בקבוצה אחרת זה אולי יקרה. הוא לא צריך כרגע להתנצל בפניך. יש מכירה פומבית. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.