Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם כל הכבוד זהבי לא יפנה לגולדהאר ויבקש ממנו חוזה. 

נכון, אבל בטח ברק אוכל לשניהם את הראש כבר שנה... ההצלחה של העסקה הזאת, תלויה המון ביכולות התיווך שלו

1 hour ago, ebibo said:

לפי כל מה שאומרים זהבי לא קיבל בכלל פניה ממכבי, האמת? נראה שהוא משווע לפניה כזאת כי הוא לא רוצה לשחק בטורקיה ואין הצעות אחרות.

אולי משקעי העבר עם גולדאהר בטיסה של זהבי לסין עדיין צפים, לדעתי כדי שזה יסגר תצטרך להיות מיני הורדת כבוד של זהבי בפניה לגולדאהר ומשם הסיפור יסגר בזריזות עם שכר הולם.

אם גולדאהר צטרך ליזום את המהלך, לתחושתי זה לא בטוח יקרה, אולי רק עם לחץ היסטרי מהקהל והצוות המקצועי מה שממש לא קורה כרגע(יותר מדי אנשים חושבים שזה לא ריאלי, לדעתי זה סופר אכבר ריאלי)

למה אתם חושבים שזהבי משווע לפניה ממכבי?מעלים כאן תאוריות על מה שקורה בין יצחקי לגולדהאר ועל התקוות של זהבי כשלאף אחד אין באמת מושג וגם אין שום אינדיקציה לכלום. 

חברים יש גם עניין של תשלום הפרשי מס. במידה וערן חוזר לישראל לפני שעברו כ5 שנים מרגע שעזב את המדינה, ערן מחוייב בהפרשי מס בין סין לישראל. לפי מה שבדקתי, מדרגת המס העליונה בסין היא 45% ובישראל 50%. כלומר במידה וערן לא יגיע להסדר מול מס הכנסה, הוא יחוייב לשלם את ההפרש, במקרה של ערן מדובר על כמה מיליוני שקלים.

1 דקה לפני, valik said:

חברים יש גם עניין של תשלום הפרשי מס. במידה וערן חוזר לישראל לפני שעברו כ5 שנים מרגע שעזב את המדינה, ערן מחוייב בהפרשי מס בין סין לישראל. לפי מה שבדקתי, מדרגת המס העליונה בסין היא 45% ובישראל

50%. כלומר במידה וערן לא יגיע להסדר מול מס הכנסה, הוא יחוייב לשלם את ההפרש, במקרה של ערן מדובר על כמה מיליוני שקלים.

זה מדהים שכל פעם שעוברים עמוד מגיעה התגובה הזאת.

2 דקות לפני, valik said:

ומה בדיוק הבעיה עם התגובה הזאת?

שאם אנשים היו קוראים אז בכל עמוד פה אמרו שהסינים משלמים את ההפרש מיסים בחוזה במידה והוא חוזר לארץ ושזאת לא הבעיה.

1 דקה לפני, הנדון said:

שאם אנשים היו קוראים אז בכל עמוד פה אמרו שהסינים משלמים את ההפרש מסימים בחוזה במידה והוא חוזר לארץ ושזה לא מה שמהווה את בעית החזרה.

האמת לא שמתי לב, מצד שני לפי דיפדוף קצר בגוגל לא מצאתי שום דבר כזה, אפילו להיפך, לדוגמא בכלכליסת מצויין למה לא שווה לזהבי לחזור לארץ בגלל הפרשי מס, כתבה לפני שנה

הלוואי שמישהו יחקור את התופעה המדהימה הזאת של הרבידיות.

הביטחון הזה לדבר בנחרצות על נושא שברור שכולם יודעים ורק אתה לא, לעשות איזה חיפוש מלופף בגוגל ולהמשיך להאמין שכולם טועים ורק אתה צודק.

בלי ציניות זה באמת מדהים אותי. תופעה מטורפת בעיניי.

37 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

Screenshot_20200902-143331_WhatsApp.jpg

עכשיו אוהדי פנר מנחמים את עצמם ואומרים שזהבי מת על השטויות האלה והלייק סתם כדי לשחק להם בראש. 

2 hours ago, valik said:

חברים יש גם עניין של תשלום הפרשי מס. במידה וערן חוזר לישראל לפני שעברו כ5 שנים מרגע שעזב את המדינה, ערן מחוייב בהפרשי מס בין סין לישראל. לפי מה שבדקתי, מדרגת המס העליונה בסין היא 45% ובישראל 50%. כלומר במידה וערן לא יגיע להסדר מול מס הכנסה, הוא יחוייב לשלם את ההפרש, במקרה של ערן מדובר על כמה מיליוני שקלים.

חחחח אין מצב שאתם לא עושים בכוונה.

1 hour ago, המכביסט הצהוב said:

Screenshot_20200902-143331_WhatsApp.jpg

מאז שהוא עזב הוא עושה לייק על כל פוסט של מכבי בערך...

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח אין מצב שאתם לא עושים בכוונה.

יאללה מי ישמע כולכם פה פתחתם עליי. כן, לא ראיתי התייחסות לעניין בעמודים האחרונים, לכן כתבתי מה שכתבתי.

1 hour ago, Sawyer said:

הלוואי שמישהו יחקור את התופעה המדהימה הזאת של הרבידיות.

הביטחון הזה לדבר בנחרצות על נושא שברור שכולם יודעים ורק אתה לא, לעשות איזה חיפוש מלופף בגוגל ולהמשיך להאמין שכולם טועים ורק אתה צודק.

בלי ציניות זה באמת מדהים אותי. תופעה מטורפת בעיניי.

לא יודע מאיפה הבטחון הזה להתנשא פה על אנשים? לא דיברתי בנחרצות, גם לרגע לא ניסיתי להוכיח שאני צודק או יודע טוב מאחרים, סה"כ ציינתי את מה שאני יודע בנושא הפרשי מס. זה שהסינים משלמים את הפרש המס לא ראיתי ולא ידעתי. אפשר לענות בצורה מכבדת, ואם לא בא לך, אז עדיף שלא תענה ותדלג להודעה הבאה.

1 דקה לפני, valik said:

יאללה מי ישמע כולכם פה פתחתם עליי. כן, לא ראיתי התייחסות לעניין בעמודים האחרונים, לכן כתבתי מה שכתבתי.

אם היית רואה כמה פעמים שאלו את זה רק בנושא הזה היית מבין אותנו. גם בנושאים אחרים שאלו את זה כמה פעמים.

אני חושב שהיו על זה יותר דיונים מראשון בגביע.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם היית רואה כמה פעמים שאלו את זה רק בנושא הזה היית מבין אותנו. גם בנושאים אחרים שאלו את זה כמה פעמים.

אני חושב שהיו על זה יותר דיונים מראשון בגביע.

הכל סבבה ידידי, אם הייתי רואה התייחסות לעניין בטוח לא הייתי מגיב. כנראה שלא ראיתי, לכן שאלתי. יש דרך יותר מכבדת לענות, לא ספציפית אתה אלא בכללי. זה כל הסיפור

1 hour ago, valik said:

הכל סבבה ידידי, אם הייתי רואה התייחסות לעניין בטוח לא הייתי מגיב. כנראה שלא ראיתי, לכן שאלתי. יש דרך יותר מכבדת לענות, לא ספציפית אתה אלא בכללי. זה כל הסיפור

סליחה שזה יצא כאילו זה ספציפית עליך פשוט יש נושא של 38 עמודים שהתעסקו בזה בערך כל עמוד ונושא שהיה על זהבי.

1 hour ago, valik said:

האמת?

מכל ההודעות הקודמות בנושא, שהיו ליד, בצד וכמעט, דווקא שלך הסבירה הכי במדויק על המס.

אמנם השורה התחתונה שהסינים משלמים נעדרה מהמידע שלך, אבל סבבה לגמרי.

פשוט בדיחות בפורום נועדו להתמחזר.

איזי גוינג...

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

האמת?

מכל ההודעות הקודמות בנושא, שהיו ליד, בצד וכמעט, דווקא שלך הסבירה הכי במדויק על המס.

אמנם השורה התחתונה שהסינים משלמים נעדרה מהמידע שלך, אבל סבבה לגמרי.

פשוט בדיחות בפורום נועדו להתמחזר.

איזי גוינג...

זה ממש לא קשור לבדיחות פורום. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה ממש לא קשור לבדיחות פורום. 

ואם פונצ'ץ' בעמידה בחורף שרף לנמני את הקורנפלקס (כף)?

אז אנחנו מדורגים בשלב הבא בגשם בבורדו? או שבכלל זה נגד ראשון?

איזה קור, הא?

יש פה למישהו איזשהו מקור לזה שהסינים ייקחו עליהם את הפרשי המס ויצטרכו לשלם מיליונים לממשלת ישראל? זה באמת נשמע לכם הגיוני? 

אשמח לאיזה מקור כלשהו כי לא מצאתי כלום וההפך. וסליחה אבל "הסוכן שלו אמר" זה לא מקור, בואו תראו איפה הוא אמר. ענייני המס זאת הסיבה העיקרית לדעתי שלא יחזור השנה. ערן אוהב כסף ומדובר במלא כסף שהוא עבד קשה בשבילו. באמת שזה נשמע שאנשים פה שמים משקפיים ורודים ומנסים לשכנע את עצמם באיזה שמועה שהופצה בו בפורום. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.