Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא יכול להיות מו"מ כל כך מהיר, עדיין יש לו חוזה עם הסינים, בחוזה שיציעו לו יש ים של סעיפים.

זה פשוט לא יכול לקרות כל כך מהר.

מקווה שיקרה, אבל לא חושב שכל כך מהר סוגרים הכל.

כשמדווחים על סיכום זה לא אומר שכל החוזה מוכן אלא שהחלקים הגדולים והמשמעותיים מסוכמים. שכר לשנה, בונוס, מספר שנות החוזה וכאלה. את זה אפשר לסגור בשיחת טלפון אחת עם מיץ'

תתכוננו לעוד פוש על ההרכב, על פתיחת המשחק, המחצית וסיום המשחק, על הגולים, על מה שדוניס אמר, על מה שריקן אמר, על מה שבלקמן אמר, תמונות מהניצחון וכמובן בהצלחה לשחקנים שהולכים לנבחרת.

אה וגם פוש על מה שיקרה בחודש ספטמבר ועל ההגרלה מחר וחידון על ההגרלות באירופה. שכחתי משהו?

Just now, מכביסט לעד said:

תתכוננו לעוד פוש על ההרכב, על פתיחת המשחק, המחצית וסיום המשחק, על הגולים, על מה שדוניס אמר, על מה שריקן אמר, על מה שבלקמן אמר, תמונות מהניצחון וכמובן בהצלחה לשחקנים שהולכים לנבחרת.

אה וגם פוש על מה שיקרה בחודש ספטמבר ועל ההגרלה מחר וחידון על ההגרלות באירופה. שכחתי משהו?

חחח

1 דקה לפני, קובי החולוני said:

זה אותו פרסום של הפדידה הזה, הכל זה על הפרסום הזה

ועוד פרסום של שכניק.

אני באמת לא יודע הדעות מאוד חצויות מכל מי שאני מכיר. אין פה אמצע בסיפור אנשים אומרים או שאען כלום או שהכל סגור.

Just now, אדביסי said:

אגב אין בכלל הצעה מפנרבחצ'ה!

איזה חיוך יש לי כבר רבע שעה, צריך להשתחוות למיץ' אחרי הקיץ הזה!

אדביסי אתה תלך. אנחנו נדאג שאתה תלך.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

ועוד פרסום של שכניק.

אני באמת לא יודע הדעות מאוד חצויות מכל מי שאני מכיר. אין פה אמצע בסיפור אנשים אומרים או שאען כלום או שהכל סגור.

איפה שכניק פרסם?

Just now, snufkin said:

אץה עושה בכוונה? 

גם אם זה לא יצא לפועל (ואני מאוד אופטימי, כמו שאמרתי אני סומך על אורן פדידה, הוכיח את עצמו כבר) עדיין צריך להשתחוות למיץ'.

מה שהוא עושה פה זה מדהים, כמה אמביציה יש לו אחרי כל ההצלחות. מטורף

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.