Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

הדיווח היחיד שבו הוזכרה אייאקס מגיע מהאתר הזה. כנראה המקור שממנו ערוץ הספורט/וואן/מי שדיווח על השקר הזה קוראים בימים האחרונים אז קפצו עליו בשביל קליקבייט. אין לזה שום אזכור בהולנד - לא בטלחרף, Voetbal International, מייק ורווי או פריק יאנסן. הסיכוי שמשהו כזה יתממש ברמה המקצועית והכלכלית הוא באמת משול לאפס.

המועדונים בהולנד נתונים להמון תקנות באופן כללי, וכשזה נוגע להיבט הכלכלי לכל המועדונים יש תקרת שכר (מיליון יורו לשחקן לעונה) וממוצע השכר בליגה נמוך מאד בהשוואה לאירופה. רק שחקנים בודדים משתכרים סכום גבוה מזה בתנאי שהם עומדים בכל מיני תנאי בונוס משתנים. טאדיץ', השחקן הבכיר ביותר באייאקס ובליגה, משתכר בעונה בסביבות 3 מיליון יורו בעונה וגם זה בהנחה והקבוצה זוכה באליפות ומשחקת בליגת האלופות.

מעבר לכך הם גם לא זקוקים לערן ברמה המקצועית. בהנחה וטאדיץ' לא משחק כחלוץ, הונטלאר (חביב הקהל) ולאסינה טראורה (שחקן שאייאקס מאד רוצה לפתח) יועדפו קודם לכן. גם אם יצטרכו למלא משבצת של קשר התקפי/חלוץ בעקבות העזיבה של ואן דה בייק שכנראה תזיז כמה שחקנים מעמדותיהם, הם לא ימתינו עד שיתפנה בחודש דצמבר ויחתימו שחקן אחר בחלון ההעברות הנוכחי או שירוצו עם מוחמד קודוס שהגיע הקיץ מנורדסלאנד.

חח איזה תגובות מביכות, אתם אוהדי אייאקס או מכבי או בכלל אוהדי זהבי

סומך על מיטש באיזה תסריט שלא יקרה

והלוואי שזהבי יחתום כאן

4 דקות לפני, Dandelion said:

הדיווח היחיד שבו הוזכרה אייאקס מגיע מהאתר הזה. כנראה המקור שממנו ערוץ הספורט/וואן/מי שדיווח על השקר הזה קוראים בימים האחרונים אז קפצו עליו בשביל קליקבייט. אין לזה שום אזכור בהולנד - לא בטלחרף, Voetbal International, מייק ורווי או פריק יאנסן. הסיכוי שמשהו כזה יתממש ברמה המקצועית והכלכלית הוא באמת משול לאפס.

המועדונים בהולנד נתונים להמון תקנות באופן כללי, וכשזה נוגע להיבט הכלכלי לכל המועדונים יש תקרת שכר (מיליון יורו לשחקן לעונה) וממוצע השכר בליגה נמוך מאד בהשוואה לאירופה. רק שחקנים בודדים משתכרים סכום גבוה מזה בתנאי שהם עומדים בכל מיני תנאי בונוס משתנים. טאדיץ', השחקן הבכיר ביותר באייאקס ובליגה, משתכר בעונה בסביבות 3 מיליון יורו בעונה וגם זה בהנחה והקבוצה זוכה באליפות ומשחקת בליגת האלופות.

מעבר לכך הם גם לא זקוקים לערן ברמה המקצועית. בהנחה וטאדיץ' לא משחק כחלוץ, הונטלאר (חביב הקהל) ולאסינה טראורה (שחקן שאייאקס מאד רוצה לפתח) יועדפו קודם לכן. גם אם יצטרכו למלא משבצת של קשר התקפי/חלוץ בעקבות העזיבה של ואן דה בייק שכנראה תזיז כמה שחקנים מעמדותיהם, הם לא ימתינו עד שיתפנה בחודש דצמבר ויחתימו שחקן אחר בחלון ההעברות הנוכחי או שירוצו עם מוחמד קודוס שהגיע הקיץ מנורדסלאנד.

גם לי זה היה נשמע לא סביר.

42 דקות לפני, דקסטר said:

לא יודע להסביר את התחושה, אבל אני יותר רוצה שחבר סבבה כזה שלי שאני מחבב+ יזכה ב30 מיליון שח בלוטו מאשר אני.

קל לקחת את זה לשם

אבל אני באמת חושב שהוא יכול לככב שם ברמה שתרים אותו לגבהים חדשים שפה הוא לא יוכל להגיע אליהם, ומגיע לו.

אנחנו צריכים להסתדר בליגה הזו גם בלעדיו.

איפה הsafe place של דעות לא פופולריות:(

אני בכלל חושב שהוא לא ממהר לקבל החלטה כבר בקרוב.

רשמית עדיין יש לו חוזה בסין, הוא לא שחקן חופשי שלחוץ למצוא קבוצה ויש זמן עד שייסגר חלון העברות.

אולי בגלל כל הסיבות האלה הזמן לטובתנו, כי אם בזמן הזה נעלה לשלב בתים כלשהו נוכל להציע לו חוזה יפה יותר.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה טוען שאנחנו צריכים להסתדר בלעדיו, אז כן.

זה שאנחנו יכולים להסתדר בלעדיו שולל את זה שהוא טוב לנו? 

אחרת לא הבנתי את הלוגיקה שלך

2 דקות לפני, Echoes said:

זה שאנחנו יכולים להסתדר בלעדיו שולל את זה שהוא טוב לנו? 

אחרת לא הבנתי את הלוגיקה שלך

הוא לא רק "שהוא טוב לנו".

איתו אנחנו יכולים להגיע הרבה הרבה יותר רחוק. הוא לא עוד שחקן חיזוק שיכול לעזור לנו. הוא ערן זהבי.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא רק "שהוא טוב לנו".

איתו אנחנו יכולים להגיע הרבה הרבה יותר רחוק. הוא לא עוד שחקן חיזוק שיכול לעזור לנו. הוא ערן זהבי.

שואל ברצינות- כמה רחוק לדעתך נוכל להגיע איתו וכמה בלעדיו?

3 דקות לפני, Echoes said:

שואל ברצינות- כמה רחוק לדעתך נוכל להגיע איתו וכמה בלעדיו?

בליגה? איתו יש פוטנציאל לקבוצה שתעשה עונה שלא נראתה פה עדיין. בלעדיו הכל פתוח.

באירופה? במידה ונעלה לאירופית אני מאמין שעם הגרלה טובה אפשר לתת קמפיין טוב ולסיים מקום שלישי (אם יהיה נס אולי גם שני). בלעדיו אם נעלה לאירופית זה יהיה קמפיין סטייל עונת ג'ורדי.

אם הוא יגיע מספיק מוקדם ונקבל את ההגרלה הכי פחות קשה בפלייאוף של האלופות אולי גם נוכל לעלות שוב לליגת האלופות איתו.

Just now, מכביסט לעד said:

אם יש סרטון למי שלא בקבוצה אשמח לראות.

אם סידי מטריל וממשיך להיות הכרוז שלנו זה בושה.

מה הוא כבר יודע? סתם צמא ללייקים ולתשומת לב המאוס הזה

5 hours ago, Keano said:

בגיל 35 שחקנים עדיין משחקים ברמה הכי גבוהה, בטח ערן ששומר על עצמו. יכול לשחק עד גיל 37-38 בקלות.

חייב לעקוף את אלון מזרחי! חייב !!!

ב-2050 עוד נדבר על זהבי מלך השערים בכל הזמנים.. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.