Jump to content

ערן זהבי - כניסה חובה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, תמיר8 said:

למה שהוא לא יחתום בקבוצה גדולה באירופה ויבוא אלינו עוד שנתיים? זאת ההזדמנות האחרונה שלו להגיע ולשחק בטופ

לא רוצה אותו עוד שנתיים בעונת פרישה. עכשיו, או לא. 

19 דקות לפני, קובי השועל said:

די נו, זה חשיבה של ילד.

אני מאוד אוהב את ערן ומאחל לנו שיחתום מחר במכבי, אבל ערן חושב כלכלית נטו. חוזה של מיליון יורו פלוס והוא בכל יעד שיציעו לו באירופה.

מיליון יורו נטו הוא יקבל גם במכבי. זה ברור לו וזה ברור למיטש. 

8 דקות לפני, קובי השועל said:

אין סיכוי. 650 פלוס בונוסים ואני לארג'.

אתה חושב שאתה טועה. מכבי כבר שילמה לו כמעט כפול 2 בעונתו האחרונה והוא היום, טוב יותר. מכבי יודעת שזה המחיר שהיא יכולה וערן יודע ש2 וחצי לעונה, לא יהיה כאן. כולם יודעים הכל. אם רוצים לסגור? יסגרו. לא פחות ממיליון יורו. זה הסף. מה שאפשר להציע בנוסף, זה דברים אחרים(נדלן, תוספת בשנתיים הבאות כאשר אין פיירפליי, כל מיני). 650 פלוס בונוסים, כל קבוצה בבלגיה, הולנד תשלם. ואם זה הכיוון של מכבי, אז זה פשוט לא יקרה. אבל זה לא המצב.  

3 דקות לפני, המכבייה said:

אתה חושב שאתה טועה. מכבי כבר שילמה לו כמעט כפול 2 בעונתו האחרונה והוא היום, טוב יותר. מכבי יודעת שזה המחיר שהיא יכולה וערן יודע ש2 וחצי לעונה, לא יהיה כאן. כולם יודעים הכל. אם רוצים לסגור? יסגרו. לא פחות ממיליון יורו. זה הסף. מה שאפשר להציע בנוסף, זה דברים אחרים(נדלן, תוספת בשנתיים הבאות כאשר אין פיירפליי, כל מיני). 650 פלוס בונוסים, כל קבוצה בבלגיה, הולנד תשלם. ואם זה הכיוון של מכבי, אז זה פשוט לא יקרה. אבל זה לא המצב.  

בגלל זה ברור לי שזה לא יקרה.

אתה באמת חושב שמכבי יכולה להציע לו מיליון יורו בעונה כזו של פיירפליי + איבוד של כמעט 30 מיליון שח הכנסות?

31 דקות לפני, דקסטר said:

בגלל זה ברור לי שזה לא יקרה.

אתה באמת חושב שמכבי יכולה להציע לו מיליון יורו בעונה כזו של פיירפליי + איבוד של כמעט 30 מיליון שח הכנסות?

כן. אם מכבי מאד תתאמץ, תנער את הכיסים, תוציא קצת מהשאלות ואולי מכירות. עזוב, אתה לא מתחיל עם ערן מומ על סכום כזה(650) בדיוק כמו שהוא לא יתחיל מ2 וחצי. אולי אין לזה היתכנות באמת. מבחינתו. אבל מכבי, בתחושתי, תלך הכי רחוק שהיא יכולה. וזה יהיה סביב הסכום הזה. זה כנראה לא יספיק):

37 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי שילמה לו מיליון יורו בימים בהם התקציב היה 160. עם השתתפות קבועה בשלב בתים כלשהו, עם 10k מנויים ובלי קורונה.

9 דקות לפני, turgi said:

מכבי שילמה לו מיליון יורו בימים בהם התקציב היה 160. עם השתתפות קבועה בשלב בתים כלשהו, עם 10k מנויים ובלי קורונה.

היום ערן שווה יותר(נראה לי) והתקציב רזה יותר(כולל שומנים שנעלמו). רוצים חלוץ, ובטח מקדישים לזה 300, 400? ילכו את האקסטרה מייל בשבילו אם יש את ההזדמנות החד פעמית הזאת. השאלה אם זה יספיק. ערן צריך להחליט, זה ברור וזה שלו. אבל- 650 לא מחזירים אותו לכאן תורג'י. הוא לא חוזר אחרי סיבוב כזה בשביל פחות ממה שהרוויח אז. אם לא כך הדבר, אין שום סיכוי לתחילתו של מומ. ברמת הנימוס האלמנטרי. 

והדבר האחרון שאני רוצה זה זהבי עוד שנתיים בעונת פרישה. שבעתי מזה. עכשיו, או לא.

5 דקות לפני, turgi said:

אם זהבי ישחק במכבי זה יהיה בהתנדבות (ביחס למה שהוא יכול לקבל במקומות אחרים)

נכון מאד. אבל גם מיליון יורו זאת התנדבות. אבל גם להתנדבות, יש רף תחתון. ואולי אנחנו סתם מפנטזים ללא סיבה באמת. סביר שזה המצב. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

נכון מאד. אבל גם מיליון יורו זאת התנדבות. אבל גם להתנדבות, יש רף תחתון. ואולי אנחנו סתם מפנטזים ללא סיבה באמת. סביר שזה המצב. 

לפי הפרסומים ונסיון העבר, מכבי מוכנה להקדיש לחלוץ זר כ 400 נטו (שזה 500-600 עלות מעסיק) מליון נטו לישראלי זה 2 מליון עלות מעסיק. לא חושב שמכבי בכיוון. 

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

צריכים לשים לו בחוזה שאם הוא מעלה אותנו לליגת האלופות, הוא מקבל מענק של 2 מיליון חח

אתה צוחק אבל זה הדרך היחידה לשלם לשחקן כזה.

בסיס חצי מיליון פלוס אחוזים ממרצנדייס פלוס בונוס אירופה

7 hours ago, המכבייה said:

בגלל זה אני טוען שרק אם נעפיל לאלופות יהיה אפשר להביא אותו העונה, גם ליגה אירופית לא תספיק.

מה שכן, גם עוד שנתיים אני לוקח אותו בלי שאלה בכלל. 

לקחת את ערן עוד שנתיים זה רק בשביל לתת לו את הכבוד ולהגיד לו תודה.

אבל אני מאוד מודאג כי הקהל שלנו לא יודע להיפרד יפה משחקנים כשהם לא משחקים כמו שמצפה מהם.

מקווה שהוא יגיע מתישהו בכושר סביר ויפרוש בצורה מכובדת.

11 דקות לפני, זיפו said:

לקחת את ערן עוד שנתיים זה רק בשביל לתת לו את הכבוד ולהגיד לו תודה.

אבל אני מאוד מודאג כי הקהל שלנו לא יודע להיפרד יפה משחקנים כשהם לא משחקים כמו שמצפה מהם.

מקווה שהוא יגיע מתישהו בכושר סביר ויפרוש בצורה מכובדת.

גם אם ערן יבוא לעונת פרישה אצלנו בגיל 45 הוא יהיה טוב

אם זהבי מתפשר על השכר וחוזר למכבי ומוותר בכך על קבוצה  באירופה משכורת גבוהה יותר 

ועושה עונה טובה (אליפות+איזה שלב בתים של אירופית) הוא יזכר כשחקן הכי גדול ששיחק במכבי 

בינתיים מפרסמים שהמשפחה שלא לא רוצה לטורקיה ואייאקס בתמונה.

חבל אייאקס ככה לשרוף אחווה ארוכה בין האוהדים? לקחת לנו את זהבי זה קו אדום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.