Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

1 דקה לפני, קמאנן said:

עזוב, אני לא רוצה להיכנס לסיבה שאנחנו ב״סגר״ (לא באמת) עכשיו, אבל זאת החלטה פוליטית נטו.

כמובן שמסכים איתך בזה, פשוט התגובה שלי היתה בקשר ללמה בעייתי להחריג את הכדורגל..

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בגלל שביבי הופך את המדינה לדיקטטורה לא?

לא, בגלל שיש פה קבוצות בחברה שעושות מה בזין שלהן וגוררת את המדינה למחוזות לא רצויים. עוד 30 שנה לא יהיה לך פה כדורגל בשבת ואז נראה מה תטען.

6 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

ואתה חושש לחייו של אחד השחקנים? לא סתם זה אפילו לא עלה לך לראש, כי הם לא בסכנת חיים ב99.9%, אני לא מכחיש קורונה ממש לא, פשוט הסכנה היא לא אצלם, הם לא קבוצת סיכון. ההורים שלהם כן, קרובים אחרים אולי. אבל הם עצמם לא. לכן צריך ליצור עבורם מתווה שיאפשר להם להמשיך להתאמן.

חשבת אולי על האופציה שהם נפגשים עם אותם הורים וקרובים אחרים, ויכולים לסכן אותם? (או בעקיפין, להביא מהם את הוירוס ולהשבית שוב קבוצה שלמה, ושחקנים שיוכלו להדביק את ההורים)

חוץ מזה, הממשלה יכלה לנקוט בגישה כללית של לתת לכל הצעירים לצאת ולהידבק, לעשות ביניהם מסיבות ומה לא, ושכל קבוצות הסיכון יישארו בבית.

עצם זה שהיא לא בחרה בדרך הזו, משמע שאין סיבה לתת לאלה פרס על היותם שחקני כדורגל, ועסקים אחרים לסגור בזמן הזה. 

5 hours ago, קובי השועל said:

מתי שיחקנו בשבת לאחרונה? לדעתי ב2004

איזה שטויות, נו בחייך. שנה שעברה היו מלא משחקים בשבת ואפילו בשעות צהריים. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

חשבת אולי על האופציה שהם נפגשים עם אותם הורים וקרובים אחרים, ויכולים לסכן אותם? (או בעקיפין, להביא מהם את הוירוס ולהשבית שוב קבוצה שלמה, ושחקנים שיוכלו להדביק את ההורים)

חוץ מזה, הממשלה יכלה לנקוט בגישה כללית של לתת לכל הצעירים לצאת ולהידבק, לעשות ביניהם מסיבות ומה לא, ושכל קבוצות הסיכון יישארו בבית.

עצם זה שהיא לא בחרה בדרך הזו, משמע שאין סיבה לתת לאלה פרס על היותם שחקני כדורגל, ועסקים אחרים לסגור בזמן הזה. 

זה בדיוק מה שרשמתי,  לבודד אותם מהמשפחה שלהם ולהמשיך את הכדורגל.

למה מכבי כן והם לא?

אתה רק מחזק את מה שאמרתי.

12 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

זה בדיוק מה שרשמתי,  לבודד אותם מהמשפחה שלהם ולהמשיך את הכדורגל.

למה מכבי כן והם לא?

אתה רק מחזק את מה שאמרתי.

זה נראה לך תקין לבודד שחקן מהמשפחה שלו? ישים באיזשהי דרך? (הורים תלויים, אישה וילדים)

ועזוב את זה, נראה לך שהשחקנים ואנשי המקצוע עצמם יסכימו להיכנס לבועה של חודשיים-שלושה כדי להמשיך לשחק כדורגל? לדעתי לא. 

12 hours ago, מכביזם זה בדם said:

ניסו את זה בשבדיה, זה לא עובד

11 hours ago, אליהו_הנביא said:

טוב זה אחד הדברים הכי מצחיקים ופאתטים שיצא לי לראות. קדימה תפגיזו (סתם כדי שלא יקללו רק אותי חחחח)

יאללה הזמנתי 7 יחידות למזכרת

21 hours ago, קובי השועל said:

מתי שיחקנו בשבת לאחרונה? לדעתי ב2004

צוחק כן? לשנה ולמועדים המעטים שהיו ונקבעו אני לא מתייחס כי זה בשילוב אירופה, אבל שנה שעברה שיחקנו לא מעט בשבתות.

• 3 weeks later...

יש משהו באיצטדיון המושבה שגורם לו להיות כזה חיוור. לא יודע אם זה התאורה, הדשא...גם אם יהיה שם משחק בין באיירן מינכן ליובנטוס תהיה אווירה של משחק בין רעננה לכפר סבא באיזה מוצ"ש חורפי.

8 דקות לפני, Yellowald said:

יש משהו באיצטדיון המושבה שגורם לו להיות כזה חיוור. לא יודע אם זה התאורה, הדשא...גם אם יהיה שם משחק בין באיירן מינכן ליובנטוס תהיה אווירה של משחק בין רעננה לכפר סבא באיזה מוצ"ש חורפי.

מרגש ודשא דוחים בשילוב שידור איכות נמוכה כרגיל של צ׳רלטון