Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

14 דקות לפני, קאוביין said:

בתקשורת נראה שדי מרחמים עליהם.

את בית״ר היו שוחטים על ״עוד בושה לאוסף״ ועלינו בכלל מתמוגגים. 

לא מפתיע. 

2 דקות לפני, thunderbolt said:

עזבו הכל, קבלו כותרת מספורט 1:

שבע בום: מכבי חיפה הזו היא עוד לא הפועל ב”ש של השנים הגדולות

עודדדד לאא...אבוקסיס

22 דקות לפני, erantheking21 said:

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,2,60023/368366.html?ref=hp

חחחחחחחחחחחח מת

הדון תכף מאמץ גם את המהלך.

בעקבות הקומבינה הכ"כ ישראלית הזאת משרד הבריאות יבטל את האפשרות לכולם כולל אותנו וב"ש את האפשרות להתאמן בעוד 3...2...1...

32 דקות לפני, erantheking21 said:

חחחחחחחחחחחח מת

נו, ממש דבילים. לא מפתיע, תראו מי הוביל את המהלך - חוגג והניסנובים

בסוף הרשויות יתפוצצו על כל הקבוצות בגללם.

1 hour ago, erantheking21 said:

חחחחחחחחחחחח מת

מפגרים. די קל לחדד את הנוהל למסגרות אירופאיות מטעם גוף מוכר פעיל ובינלאומי ולא להמצאות פקטיביות והתחכמויות של האסיר לשעבר והמפגרים

55 דקות לפני, Krishi said:

חתיכת מפגר החוגג הזה איך לעזאזל הוא הצליח בחיים כל כך לא יאומן

הוא כ"כ מפגר שהוא אפילו לא מתרגם נכון מילה פשוטה מאנגלית לעברית
“אנחנו שמחים לבשר שבית״ר ירושלים נרשמה לליגה האירופית disconnect (המנותקים). "
לא, חוגג, disconnect = לנתק
disconnected = מנותקים.
gg1488891.jpg
איזה מועדון מביך.

הבזיון זה לא הם אלא שרי הממשלה שהחליטו להשבית את האימונים של הקבוצות.

השחקנים לא קבוצת סיכון והיה אפשר לקיים איתם מתווה של שמירה על בידוד בין אימון לאימון (תאכלס גם ככה המדינה בסגר) ורק בגלל פוליטיקה זולה של למה הם כן ואחרים לא פוגעים בליגה... כל צעד להחזרת האימונים לכלל הקבוצות הוא דרך לפתרון המצב הבזוי הזה

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

הבזיון זה לא הם אלא שרי הממשלה שהחליטו להשבית את האימונים של הקבוצות.

השחקנים לא קבוצת סיכון והיה אפשר לקיים איתם מתווה של שמירה על בידוד בין אימון לאימון (תאכלס גם ככה המדינה בסגר) ורק בגלל פוליטיקה זולה של למה הם כן ואחרים לא פוגעים בליגה... כל צעד להחזרת האימונים לכלל הקבוצות הוא דרך לפתרון המצב הבזוי הזה

אנחנו האחרונים שיכולים להלין על כך לאור הפיגוע הביולוגי שקרה אצלנו, יש לנו אחוזי מאומתים של ישיבה בבני ברק. 
כמובן שהפרחים למימר.

44 דקות לפני, YoC said:

אנחנו האחרונים שיכולים להלין על כך לאור הפיגוע הביולוגי שקרה אצלנו, יש לנו אחוזי מאומתים של ישיבה בבני ברק. 
כמובן שהפרחים למימר.

ואתה חושש לחייו של אחד השחקנים? לא סתם זה אפילו לא עלה לך לראש, כי הם לא בסכנת חיים ב99.9%, אני לא מכחיש קורונה ממש לא, פשוט הסכנה היא לא אצלם, הם לא קבוצת סיכון. ההורים שלהם כן, קרובים אחרים אולי. אבל הם עצמם לא. לכן צריך ליצור עבורם מתווה שיאפשר להם להמשיך להתאמן.

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

ואתה חושש לחייו של אחד השחקנים? לא סתם זה אפילו לא עלה לך לראש, כי הם לא בסכנת חיים ב99.9%, אני לא מכחיש קורונה ממש לא, פשוט הסכנה היא לא אצלם, הם לא קבוצת סיכון. ההורים שלהם כן, קרובים אחרים אולי. אבל הם עצמם לא. לכן צריך ליצור עבורם מתווה שיאפשר להם להמשיך להתאמן.

קרא את זה

מסכים איתך, חוץ מניקוליץ' שנמצא בקבוצת סיכון אני מניח שאין סכנה ממשית לחיים של אחד מהם (פגיעה בקריירה בהחלט יכולה להיות, יש דיווחים על בעיות בריאות לאורך זמן, זה יכול להיות משמעותי לספורטאי, כמובן שהכל בעירבון מוגבל כרגע),
אבל עצם זה שהשחקנים האלו אח"כ חוזרים לבתים שלהם עם המשפחות שלהם שהן יוצאות מהבית כמו כולם, לעבודה\סידורים וכו' זה בהחלט יכול להיות מקור הדבקה,
כמו שראינו הספיק מסיבה אחת חסרת אחריות של מימר וקיבלנו פיגוע קורונה של ממש 

על מה אתם צוחקים על חוגג בדיוק? הוא צודק 100 אחוז.

המדינה הזאת מתעסק בקקי במקום להשקיע קצת מחשבה וכן להמשיך את הליגה, באמת שאני לא רואה עם זה שום בעיה.

מה הטיעון שלנו ולבאר שבע מותר להתאמן? בגלל שמפחדים מקנס מהמפעלים האירופים? מה זה הקשקוש הזה?

אז ביטלו אימונים לכולם בגלל שזאת ההחלטה הכי קלה שאפשר לקבל. בשביל זה אני לא צריך ממשלה.

16 דקות לפני, קמאנן said:

על מה אתם צוחקים על חוגג בדיוק? הוא צודק 100 אחוז.

המדינה הזאת מתעסק בקקי במקום להשקיע קצת מחשבה וכן להמשיך את הליגה, באמת שאני לא רואה עם זה שום בעיה.

מה הטיעון שלנו ולבאר שבע מותר להתאמן? בגלל שמפחדים מקנס מהמפעלים האירופים? מה זה הקשקוש הזה?

אז ביטלו אימונים לכולם בגלל שזאת ההחלטה הכי קלה שאפשר לקבל. בשביל זה אני לא צריך ממשלה.

בינתיים רואים שדווקא בקבוצות ספורט (בארץ ובעולם) יש הדבקויות ולרוב זה לא נגמר בשחקן-שניים. אם החלטת לסגור את המדינה חוץ ממה שקרוי "עבודות חיוניות", אז גם הספורט צריך להיות כלול בזה ולו גם למען מראית עין. האם ההחלטה על הסגר נכונה או לא, זה כבר דיון אחר, אבל להחריג קבוצות כדורגל שהבעלים המיליונרים שלהם עושים קצת רעש ציבורי, זה ממש לירוק בפרצוף של כל האנשים שאיבדו את עבודתם ופרנסתם מהחלטות הממשלה..

5 דקות לפני, כהן said:

בינתיים רואים שדווקא בקבוצות ספורט (בארץ ובעולם) יש הדבקויות ולרוב זה לא נגמר בשחקן-שניים. אם החלטת לסגור את המדינה חוץ ממה שקרוי "עבודות חיוניות", אז גם הספורט צריך להיות כלול בזה ולו גם למען מראית עין. האם ההחלטה על הסגר נכונה או לא, זה כבר דיון אחר, אבל להחריג קבוצות כדורגל שהבעלים המיליונרים שלהם עושים קצת רעש ציבורי, זה ממש לירוק בפרצוף של כל האנשים שאיבדו את עבודתם ופרנסתם מהחלטות הממשלה..

עזוב, אני לא רוצה להיכנס לסיבה שאנחנו ב״סגר״ (לא באמת) עכשיו, אבל זאת החלטה פוליטית נטו. לא יפריע לאף אחד אם הקבוצות יתאמנו.