Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

31 דקות לפני, Ambition said:

בלברקוזן, קבוצת טופ 4 בבונדסליגה, פותח בהרכב שחקן בן 17, אתם קולטים? פאקינג בן 17. כמובן שיש עוד הרבה דוגמאות מקבוצות אירופאיות אחרות.

רק בישראל שחקן בן 20 נחשב לתינוק שצריך לעבור חישול בקבוצות ביניים לפני שחושבים בכלל להכניס אותו לסגל של קבוצת צמרת.

אין הרבה דוגמאות לשחקנים בני 17. 

34 דקות לפני, Ambition said:

בלברקוזן, קבוצת טופ 4 בבונדסליגה, פותח בהרכב שחקן בן 17, אתם קולטים? פאקינג בן 17. כמובן שיש עוד הרבה דוגמאות מקבוצות אירופאיות אחרות.

רק בישראל שחקן בן 20 נחשב לתינוק שצריך לעבור חישול בקבוצות ביניים לפני שחושבים בכלל להכניס אותו לסגל של קבוצת צמרת.

כי בישראל אין אף שחקן ששווה הרכב בגילאים האלה. רק בגיל 22 הם מגיעים ליכולות שלהם.

אם לא יתחילו להשקיע בילדים זה ימשיך ככה.

29 דקות לפני, הצבר said:

דבר ראשון כן, אני מעסיק את אותו סגל פחות או יותר 
דבר שני, לאומת שנה שעברה מצבנו כלכלי משתפר גם בתחום ההכנסות וגם בתחום ההוצאות 
דבר שלישי אני אומר לך חד וחלק שאין על מכבי מגבלה כלכלית ומקסימום אפשר היה לבקש מהשחקנים לקצץ 10% כשבכל הקבוצות קיצצו בסביבות 30. 

לגבי הסגל : יש נו 8 שחקני קישור, גם רותם וניב שם והיינו חייבים לשחרר אותם כנ"ל עמית גלזר, בביטון (מראש היה צריך להביא זר טוב/להשאר את ג'רלדש) , חוזז, דור תורג'מן, גררו (שחייב לשחק כדי להתפתח) 
ולדעתי גם טב"ח היה סוג של טעות (ואני אוהב אותו) אבל אי אפשר סגל עם תשעה שחקני התקפה שלפחות 8 מהם בטוחים שהם צריכים לשחק וזה כשבעצם יש לנו 2 גולרים בלבד בסגל. 

אני לא קונה את עניין- אין מגבלות כלכליות למכבי. 

שנה שעברה עשית 50 מקהל, השנה עשית נניח 40 מאירופה. איך זה לא פוגע?

בכל מקרה, תמיד אפשר לטעות, אלו החלטות שיכולות ללכת לכל מיני כיוונים. הפורום הזה לא מורכב רק מאנשים עשירים שתמיד הצליחו. לא רק מהם, הכוונה. אני מבין באסה לאחר חמש שנים שחונות, אני פחות מצטרף אליו לאחר בק טו בק. מעריך שיהיו עוד שיחרורים בינואר.

לפני14 שעות , מכביזם זה בדם said:

אין הרבה דוגמאות לשחקנים בני 17. 

לא אזכיר שמות מוכרים כמו פאטי ופדרי.

מחיפוש קצר, רק בבונדסליגה שחקנים שעשו בכורה בגיל 17 מהשלוש שנים האחרונות: ג'ובאני ריינה, ג'מאל מוסיאלה, וירץ, ג'ושה ואגנומן, פוליסיק, האברץ, סאנצ'ו, יאן טילמן ודילגתי על עוד כמה שמות של שחקנים שפחות הצליחו להשתלב.

ואני מדבר על דרישות כישרון ברמת בונדסליגה, שהן פי 4 יותר גבוהות מדרישות ליגת העל.

הכדורגל הישראלי הוא פשוט בושה אחת גדולה בכל מה שקשור לפיתוח צעירים.

4 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא קונה את עניין- אין מגבלות כלכליות למכבי. 

שנה שעברה עשית 50 מקהל, השנה עשית נניח 40 מאירופה. איך זה לא פוגע?

בכל מקרה, תמיד אפשר לטעות, אלו החלטות שיכולות ללכת לכל מיני כיוונים. הפורום הזה לא מורכב רק מאנשים עשירים שתמיד הצליחו. לא רק מהם, הכוונה. אני מבין באסה לאחר חמש שנים שחונות, אני פחות מצטרף אליו לאחר בק טו בק. מעריך שיהיו עוד שיחרורים בינואר.

יכולנו גם לקבל 25-30 מיליון רשת ביטחון אם היינו מקצצים. למה לא עשינו את זה כדי לחזק את הקבוצה ב-2-3 זרים איכותיים? 

33 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הרבה יותר חשובים מריקן או שכטר הם אמאדור, ג'ראלדש, מיכה ואצילי - הרבה יותר אחראיים לאליפות או שתיים האחרונות.

על פרץ בכל מקרה לא היה ביקוש, וכנראה גם לא על גולסה אם הוא נשאר אחרי קיץ שלם. 

אני חושב שכל הכעס על ההנהלה היה נחסך אם היו מביאים זרים קריטיים כמו בלם וחלוץ בזמן במקום לחכות איתם לאמצע אוקטובר. 

מיכה ואצילי זאת לא היתה שאלה מקצועית. אמאדור לא רצה להיות פה, נשארת עם ג'ראלדס שזה טיעון נכון אבל היי, לא מדובר על קאפו אה? ואף אחת לא קפצה עליו בכסף. לפניו היה דסה וגם אז היה כאן בכי גדול. הפכתם אותו לכותל המערבי. 

השאירו שחקנים מוכחים שניתן היה למכור גם ב750 אם צריך. זה לא מעט כסף, בטח שלא תקבל על דור אגורה עוד כמה חודשים. לא היה קיץ מושלם, סו וואט? גם לי לא היה.

19 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יכולנו גם לקבל 25-30 מיליון רשת ביטחון אם היינו מקצצים. למה לא עשינו את זה כדי לחזק את הקבוצה ב-2-3 זרים איכותיים? 

כל הכדורגל כאן יקבל אולי 70. הלכת רחוק עם הסכומים. והיום נודע שנדרש רק 20 אחוז קיצוץ, אז? זה כסף ציבורי שעוד יעבור ועדות ובירוקרטיה ואתה כבר רץ להחתים זרים. זה לא עובד ככה. מכבי בבור מסויים וכך היא נוהגת. 

לפני10 שעות , מכביסט לעד said:

כי בישראל אין אף שחקן ששווה הרכב בגילאים האלה. רק בגיל 22 הם מגיעים ליכולות שלהם.

אם לא יתחילו להשקיע בילדים זה ימשיך ככה.

או זה או שמאמנים פה מפחדים על הפרנסה שלהם ? ( דווקא במכבי פ"ת ואשדוד בני 18-19 שחקני הרכב )

48 דקות לפני, yello said:

או זה או שמאמנים פה מפחדים על הפרנסה שלהם ? ( דווקא במכבי פ"ת ואשדוד בני 18-19 שחקני הרכב )

זאת גם אחת הסיבות שקבוצות קטנות מעדיפות להחתים כבר עשור את אותם שחקנים שנחשבים בכירים ביחס אליהם במקום לתת לנוער להתקדם (כמו שעושים בפ"ת), אבל זה לא שאם יחליטו לתת רק לילדים לשחק מחר הרמה שלהם תהיה פתאום מטורפת. צריכים לעבוד בצורה הרבה יותר רחבה מזאת ובגילאים יותר צעירים.