Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

מצחיק, הצ'כים עכשיו מפחדים מקורונה? כל המדינה שלהם מכחישי קורונה.

הגיעו כבר ל 16 אלף מאומתים ו 120 מתים ביום. מדינה עם 10 מיליון תושבים שלא חיים בצפיפות.

לפני שבועיים אמרתי שהם חייבים לעשות סגר מיידי כשהם הגיעו ל 60 מתים.

היום כפול ועוד שבועיים יהיה יותר מכפול מתים לפי הגרפים.

הפועל ב"ש זו קבוצה מקום 4 בליגה.

סלאביה פראג שנה שעברה מקום 4 בבתים של הצ'מפיונס:

1-1 בזמן פציעות נגד אינטר בסאן סירו.

0-0 בקמפ נואו נגד ברצלונה.

2-1 עיקש וצמוד בסיגנל אידונה פארק של בורוסיה דורטמונד.

אתמול קיבלו מב"ש 3 במושבה.

אנשים פה היו הורגים בשביל כזו תוצאה.

גם מתמרמרים על הגולים של הזרים.

בונא קונצרט.

באמת ביצועים מטורפים של ז'וסווה את אקולטסה.

ועוד כולה ב"ש.

מה ציפיתם שהם יבטלו את סלאביה?

32 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הפועל ב"ש זו קבוצה מקום 4 בליגה.

סלאביה פראג שנה שעברה מקום 4 בבתים של הצ'מפיונס:

1-1 בזמן פציעות נגד אינטר בסאן סירו.

0-0 בקמפ נואו נגד ברצלונה.

2-1 עיקש וצמוד בסיגנל אידונה פארק של בורוסיה דורטמונד.

אתמול קיבלו מב"ש 3 במושבה.

אנשים פה היו הורגים בשביל כזו תוצאה.

גם מתמרמרים על הגולים של הזרים.

בונא קונצרט.

באמת ביצועים מטורפים של ז'וסווה את אקולטסה.

ועוד כולה ב"ש.

מה ציפיתם שהם יבטלו את סלאביה?

די נו, איזה קונצרט, ראית את המשחק? 

אף אחד לא ציפה שהם יבטלו את סלאביה פראג. ולכולם היה ברור מה תוכנית המשחק של אבוקסיס (זה ברור כמעט כל משחק אז בטח ובטח נגד קבוצות חזקות יותר על הנייר כמו סלאביה פראג). 

וכל הכבוד להם על הניצחון וברור שגם פה היו הורגים בשביל תוצאה כזאת ואף אחד לא מתמרמר. 

אבל אתה לא יכול לבוא ולאנוס את המציאות. ובמציאות ב"ש לא עשתה כלום 99% מהזמן של המשחק. כלום. התבטלה כמעט באופן מוחלט. בקושי עברה את החצי. זה היה מחזה קשה לצפיה (לבאר-שבעים ולחובבי כדורגל באופן כללי) ורחוק מאוד מלהיות קונצרט. ומה לעשות, התוכנית של אבוקסיס לפעמים עובדת, ניצול מירבי של 3 טעויות חמורות של סלאביה (2 מתוכן בסוף המשחק כשהצ'כים זרקו הכל קדימה לנסות לנצח ואחר כך להשוות) בתוספת 5 אוטובוסים שחונים בהגנה. אז כל הכבוד לו ולהם שהשיגו את התוצאה והניצחון, אבל מפה ועד להגיד קונצרט? לא צריך להיות גנב דעת בכח. 

זה לא שאם באמת היה משחק ברמה גבוה של ב"ש עם ריצות מרחבה לרחבה ומלא מצבים שונים והכל אז אפשר היה להגיד שוואלה באמת נתנו הצגה. פה מדובר בשוד מארץ השודים חחח וגם זה לגיטימי וקורה בכדורגל שלנו אין מה לעשות. מוריניו עשה מזה קריירה שלמה. 

לפני7 שעות , Krishi said:

אף אחד לא ציפה שהם יבטלו את סלאביה פראג. ולכולם היה ברור מה תוכנית המשחק של אבוקסיס (זה ברור כמעט כל משחק אז בטח ובטח נגד קבוצות חזקות יותר על הנייר כמו סלאביה פראג). 

וכל הכבוד להם על הניצחון וברור שגם פה היו הורגים בשביל תוצאה כזאת ואף אחד לא מתמרמר. 

אבל אתה לא יכול לבוא ולאנוס את המציאות. ובמציאות ב"ש לא עשתה כלום 99% מהזמן של המשחק. כלום. התבטלה כמעט באופן מוחלט. בקושי עברה את החצי. זה היה מחזה קשה לצפיה (לבאר-שבעים ולחובבי כדורגל באופן כללי) ורחוק מאוד מלהיות קונצרט. ומה לעשות, התוכנית של אבוקסיס לפעמים עובדת, ניצול מירבי של 3 טעויות חמורות של סלאביה (2 מתוכן בסוף המשחק כשהצ'כים זרקו הכל קדימה לנסות לנצח ואחר כך להשוות) בתוספת 5 אוטובוסים שחונים בהגנה. אז כל הכבוד לו ולהם שהשיגו את התוצאה והניצחון, אבל מפה ועד להגיד קונצרט? לא צריך להיות גנב דעת בכח. 

זה לא שאם באמת היה משחק ברמה גבוה של ב"ש עם ריצות מרחבה לרחבה ומלא מצבים שונים והכל אז אפשר היה להגיד שוואלה באמת נתנו הצגה. פה מדובר בשוד מארץ השודים חחח וגם זה לגיטימי וקורה בכדורגל שלנו אין מה לעשות. מוריניו עשה מזה קריירה שלמה. 

נכון, זה נשמע כאילו מסתכלים רק על התוצאה הבאמת טובה שיצאה להם ולא על המשחק עצמו שבו בש לא עשו פשוט כלום ומפרגנים להם על איזה משחק הירואי עם משולשים והתקפות מטורפות שהביכו את סלאביה או משהו כזה וזה ממש לא מה שהיה, בונקר אבוקסיסי במיטבו זה הכל

לפני8 שעות , Krishi said:

הצטרפתי אחרי השוויון.

סלאביה בצדק לחצו, וב"ש חיכו להזדמנות לעקוץ כפי שמצופה מהם וכך עשו.

לא נרתעו, ניסו לנצח והצליחו.

שמעתי קולות שמתמרמרים על הגולים.

לא הבנתי איפה הבעיה.

גול שני מטורף, האלי הופ בכדורגל.

גול שלישי חייתי של אקולטסה- רץ, דוהר, נוקר- והכל בשלוש נגיעות.

מדהים.

דיי נו תפסיקו להמעיט מהניצחון שלהם.

אני חותם כל יום לנצח ככה משחק שאנחנו כל כך יותר חלשים מהיריבה.

אבוקסיס, עם כל השנאה אליו, הוא המאמן הכי טוב במצב הזה של לעשות בונקר מבוקר ולנצח במתפרצת.

זה לא מזל כשהוא עושה את זה שוב ושוב בקבוצות שונות ובמעמדים חשובים.

1 hour ago, סי הצהובה said:

נכון, זה נשמע כאילו מסתכלים רק על התוצאה הבאמת טובה שיצאה להם ולא על המשחק עצמו שבו בש לא עשו פשוט כלום ומפרגנים להם על איזה משחק הירואי עם משולשים והתקפות מטורפות שהביכו את סלאביה או משהו כזה וזה ממש לא מה שהיה, בונקר אבוקסיסי במיטבו זה הכל

לא יודע איפה קראת על משחק הירואי, קראתי פה רק מירמור.

אנחנו שלשום ניצחנו יריבה פחות טובה, ובתוצאה יותר נמוכה, ולא באיזו תצוגת כדורגל.

אנחנו חוגגים את זה שהיינו יעילים, והמשחק אתמול היה טוב כי ניצחנו בו.

אז מה הפלא שב"ש חוגגים?

אגב, ב- 18' כשהיינו בערך במעמד של ב"ש נפגשנו עם אותה סלאביה פראג, אני לא זוכר איזו מפגן התקפי או שהבכנו את סלאביה במשולשים, בעיקר שהבכנו את עצמנו עם 2 הפסדים.

אז מה עדיף?

**נ.ב מחר בערב זו אופרה אחרת.

אולי אפילו קבוצות חדשות.

האמת שהמעמד זהה.

מכבי תיזום במחוייבות לניצחון, ואבוקסיס יחפש לעקוץ.

אבל הכל לגמרי פתוח.

4 דקות לפני, ששון הצהוב said:

לא יודע איפה קראת על משחק הירואי, קראתי פה רק מירמור.

אנחנו שלשום ניצחנו יריבה פחות טובה, ובתוצאה יותר נמוכה, ולא באיזו תצוגת כדורגל.

אנחנו חוגגים את זה שהיינו יעילים, והמשחק אתמול היה טוב כי ניצחנו בו.

אז מה הפלא שב"ש חוגגים?

אגב, ב- 18' כשהיינו בערך במעמד של ב"ש נפגשנו עם אותה סלאביה פראג, אני לא זוכר איזו מפגן התקפי או שהבכנו את סלאביה במשולשים, בעיקר שהבכנו את עצמנו עם 2 הפסדים.

אז מה עדיף?

**נ.ב מחר בערב זו אופרה אחרת.

אולי אפילו קבוצות חדשות.

האמת שהמעמד זהה.

מכבי תיזום במחוייבות לניצחון, ואבוקסיס יחפש לעקוץ.

אבל הכל לגמרי פתוח.

בש יכולים לחגוג עד מחר הם לא מעניינים אותי, דיברתי על הלך הרוח פה שמלקקים לכל קבוצה אחרת אבל על מכבי יורדים ואם זה היה הפוך בתוצאה ובמשחק הייתם גם מתמרמרים על למה מכבי משחקת בונקר ויוצאת למתפרצות..

15 דקות לפני, סי הצהובה said:

בש יכולים לחגוג עד מחר הם לא מעניינים אותי, דיברתי על הלך הרוח פה שמלקקים לכל קבוצה אחרת אבל על מכבי יורדים ואם זה היה הפוך בתוצאה ובמשחק הייתם גם מתמרמרים על למה מכבי משחקת בונקר ויוצאת למתפרצות..

הלך הרוח פה הוא שמתבאסים מהניצחון שלהם.

אז לא חייבים לפרגן, אבל במקום פשוט להעיד שזה מבאס, מנסים לבטל אותם במסווה של ביקורת עניינית "ההגבהה של ז'וסווה התעגלה לו בפוקס" "הפצצה של אקולטסה נבעה מטעות",

אבל ככה אי אפשר באמת להתייחס לביקורת בפעמים כשהיא כבר כן באה ממקום אמיתי.

אם מכבי מבקיעה כאלו גולים לסלאביה פראג אני מקעקע את המהלך שלהם על הגב.

בסנאריום הפוך לא היית קוראת פה מירמור, פשוט כי כולם היו נוסעים לקפוץ למים בכיכר.

**נ.ב יכול להיות שבתקשורת הלך הרוח אחר, יש לזה נושא אפילו.

אני פשוט בכנות, לא צורך, אז אין לי מושג, אני מגיב על מה שאני קורא פה.

1 דקה לפני, ששון הצהוב said:

הלך הרוח פה הוא שמתבאסים מהניצחון שלהם.

אז לא חייבים לפרגן, אבל במקום פשוט להעיד שזה מבאס, מנסים לבטל אותם במסווה של ביקורת עניינית "ההגבהה של ז'וסווה התעגלה לו בפוקס" "הפצצה של אקולטסה נבעה מטעות",

אבל ככה אי אפשר באמת להתייחס לביקורת בפעמים כשהיא כבר כן באה ממקום אמיתי.

אם מכבי מבקיעה כאלו גולים לסלאביה פראג אני מקעקע את המהלך שלהם על הגב.

בסנאריום הפוך לא היית קוראת פה מירמור, פשוט כי כולם היו נוסעים לקפוץ למים בכיכר.

זה ממש לא הלך הרוח פה, אני חושבת ההיפך לגמרי ממך אז נסכים שלא להסכים

4 דקות לפני, סי הצהובה said:

זה ממש לא הלך הרוח פה, אני חושבת ההיפך לגמרי ממך אז נסכים שלא להסכים

הנושא הוא "הישראליות באירופה 20/21" (ה- 21 מיותר כי זה בד"כ נגמר ב- 20)

הקפדנו לצחוק מוקדם על בית"ר שהפעם סיימה עוד לפני שהתחילה.

גם חיפה סיפקה את הסחורה בעיקר מחוץ למגרש, דווקא על המגרש הם היו לא רעים, אבל סיימו את הקמפיין עם שביעייה אז סיפקו לנו הרבה חומר גם שם.

ב"ש פחות הצליח, ניסינו, ניסינו, אנחנו עדיין מנסים, לצערנו הם מאתגרים את הקמפיין הזה לא רע בכלל.

אגב אני בכלל לא שונא אותם.

באירופה אפילו מעדיף שינצחו.

פשוט מזעזע או משעשע הדיסוננס בין היחס שהם מקבלים פה לעובדה שהם השתחלו יחד איתנו לדרג ה- 3, אם אני לא טועה הם אפילו לפנינו באיזה דירוג או משהו כזה, עברו כמעט בלי פגרה את כל המסלול התובעני מסיבוב ראשון (שאנחנו מודעים אל חסרונותיו), הדיחו את פלזן מיודעתנו, ניצחו את סלאביה מיודעתנו, ואנחנו רק מלרלרים "אבוקסיס-אבוקסיס".

וואללה פושע גדול האבוקסיס הזה.

הניצחון של ב"ש מזכיר קצת את הניצחון של הפועל על בנפיקה, היריבה ישבה עליהם ואכלה 3 עקיצות. 

וואלה שאפו להם ולזין על הקווים שלהם שמראה שהוא המאמן הישראלי מס' 1 היום. 

אף אחד לא מתמרמר על הניצחון שלהם. באמת שזה לא כזה מזיז. שינצחו, שיפסידו, לא מעניין אותי. אפילו פרגנתי על הניצחון. אבל לא צריך לאנוס את המציאות. לא היה פה קונצרט, לא היה פה מפגן כדורגל אפילו קרוב למרשים, הייתה פה התבטלות מוחלטת כמעט כל המשחק, בונקר מטורף ו3 עקיצות אחרי טעויות קשות של סלאביה. אם יש הגדרה לשוד בכדורגל - המשחק הזה הוא הדוגמא הכי טובה לכך. אבל שוב, באמת, שיהיה להם לבריאות, שינצחו את כל המשחקים ויעלו לשמינית גם. זה היה ברור לכולם שככה אבוקסיס ישחק וזאת המומחיות שלו - לשדוד משחקים חח

לא צריכה להיות בעיה לפרגן לקבוצה ישראלית באירופה (לדעתי להיפך), כן צריכה להיות בעיה לפרגן להם כשהם נראים זוועה ומנצחים בזכות הרבה מקריות ותחת.

בקמפיין שלהם בבית של אינטר הגיעו להם הרבה סופרלטיבים, נראו שייכים לרמה והסתכלו בלבן של העיניים לקבוצות הרבה יותר מוכשרות מהם (אגב, גם כשהם הפסידו לספרטה פעמיים).

איך שהם נראו מול פלזן וסלאביה לא מוסיף כבוד לכדורגל הישראלי. זה בקלות יכל להיגמר בתוצאה 5-1 לסלאביה ואף אחד לא היה מניד עפעף. זה לא כדורגל.

כדורגל ואבוקסיס לא הולך ביחד. לעולם לא אהיה בעד מאמנים כאלה שמנציחים עד כמה הכדורגל הישראלי נמצא כמה צעדים אחורה מכדורגל אירופי אטרקטיבי שמושך קהל למגרשים.

מדובר בסוג מאמן שגם אם יאמן את ריאל מדריד הוא יבחר שחקנים שמתאימים לבונקר ומתפרצות ואז יבכה ש"אלה הכלים שיש לי".

1 hour ago, Ambition said:

לא צריכה להיות בעיה לפרגן לקבוצה ישראלית באירופה (לדעתי להיפך), כן צריכה להיות בעיה לפרגן להם כשהם נראים זוועה ומנצחים בזכות הרבה מקריות ותחת.

בקמפיין שלהם בבית של אינטר הגיעו להם הרבה סופרלטיבים, נראו שייכים לרמה והסתכלו בלבן של העיניים לקבוצות הרבה יותר מוכשרות מהם (אגב, גם כשהם הפסידו לספרטה פעמיים).

איך שהם נראו מול פלזן וסלאביה לא מוסיף כבוד לכדורגל הישראלי. זה בקלות יכל להיגמר בתוצאה 5-1 לסלאביה ואף אחד לא היה מניד עפעף. זה לא כדורגל.

כדורגל ואבוקסיס לא הולך ביחד. לעולם לא אהיה בעד מאמנים כאלה שמנציחים עד כמה הכדורגל הישראלי נמצא כמה צעדים אחורה מכדורגל אירופי אטרקטיבי שמושך קהל למגרשים.

מדובר בסוג מאמן שגם אם יאמן את ריאל מדריד הוא יבחר שחקנים שמתאימים לבונקר ומתפרצות ואז יבכה ש"אלה הכלים שיש לי".

קצת מוגזם להגיד לא הביא כבוד לכדורגל הישראלי, את אף אחד באירופה לא מעניין איך שיחקו הקבוצות, רואים בעיקר תוצאה ובמקרה הטוב תקציר.

יש פערים גדולים בין הקבוצות, סלביה של העונה טובה יותר בדרגה שתיים מזאת שניצחה אותנו ב17/18.

19 דקות לפני, Keano said:

קצת מוגזם להגיד לא הביא כבוד לכדורגל הישראלי, את אף אחד באירופה לא מעניין איך שיחקו הקבוצות, רואים בעיקר תוצאה ובמקרה הטוב תקציר. יש פערים גדולים בין הקבוצות, סלביה של העונה טובה יותר בדרגה שתיים מזאת שניצחה אותנו ב17/18.

אני מדבר על אנשי מקצוע וסקאוטרים שבאמת בוחנים ליגות וכשרונות. אותם זה כן מעניין לדעת מה היה במשחק ולא רק על לוח התוצאות.

לא צריך להסתכל על שמות אלא לבחון את היכולת שהם מראים בפועל. הם הראו המון מוגבלות התקפית. גם הבנתי שמכרו את שני הכוכבים שלהם.

לא היתה להם כמעט שום יצירתיות או יכולת לעשות פעולה לא צפויה בחלק הקידמי. ועדיין הם עלו על ב"ש בכל פרמטר.

כשנגיע לרגע שהכדורגל הישראלי יתפאר בתוצאות שבאות במקביל לסגנון משחק אטרקטיבי, ולא על חשבונו, נדע שהוא בכיוון הנכון.

46 דקות לפני, Ambition said:

אני מדבר על אנשי מקצוע וסקאוטרים שבאמת בוחנים ליגות וכשרונות. אותם זה כן מעניין לדעת מה היה במשחק ולא רק על לוח התוצאות.

לא צריך להסתכל על שמות אלא לבחון את היכולת שהם מראים בפועל. הם הראו המון מוגבלות התקפית. גם הבנתי שמכרו את שני הכוכבים שלהם.

לא היתה להם כמעט שום יצירתיות או יכולת לעשות פעולה לא צפויה בחלק הקידמי. ועדיין הם עלו על ב"ש בכל פרמטר.

כשנגיע לרגע שהכדורגל הישראלי יתפאר בתוצאות שבאות במקביל לסגנון משחק אטרקטיבי, ולא על חשבונו, נדע שהוא בכיוון הנכון.

גם סקאוטרים מודעים להבדלי הרמות.

יחסית לרמת הליגה התוצאות באירופה העונה יוצאות דופן, הלוואי וכל עונה תהיה כזאת לפחות.

ז'וסאווה הזה שחקן כל כך מסריח, כלב כמו אוגו אבל לפחות אוגו היה בהמה והיה לו יכולת פיסית לגבות את הכלביות שלו, ז'וסוואה הזה חתיכת מברשת לניקוי אסלה.

Just now, YoC said:

ז'וסאווה הזה שחקן כל כך מסריח, כלב כמו אוגו אבל לפחות אוגו היה בהמה והיה לו יכולת פיסית לגבות את הכלביות שלו, ז'וסוואה הזה חתיכת מברשת לניקוי אסלה.

שמישהו יכנס בו כבר