Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

גם הניצחון הזה לא ישנה את דעתי. סלביה עם טעויות ונאיביות מחרידה בטח כשהם עוד עולים כולם למעלה להציל את המולדת. לא רואה ערך מוסף מטורף בזרים של ב"ש  לפי מה שעשו על המגרש היום לאורך כל ה90 דקות. 

4 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

איזו סטטיסטיקה... לא ייאמן כמה תחת יש לאבוקסיס...

קלאסי לנבחרת שלנו.

0B798FB3-5D6A-40B1-9CBD-643E813B7526.png

קלאסי לנבחרת שלנו זה רוטנשטיינר. בבקשה אל תזכירו את השם של המאמן המחריד הזה בהקשר של הנבחרת.

2 דקות לפני, Krishi said:

גם הניצחון הזה לא ישנה את דעתי. סלביה עם טעויות ונאיביות מחרידה בטח כשהם עוד עולים כולם למעלה להציל את המולדת. לא רואה ערך מוסף מטורף בזרים של ב"ש  לפי מה שעשו על המגרש היום לאורך כל ה90 דקות. 

קרישי, בטח שיש לזרים שלהם ערך מוסף. בלעדיהם טיטאנו אותם פעמיים בהילוך ראשון באלוף האלופים, אתה חושב שאם המשחקים האלה היו מתקיימים היום עדיין היה כל כך קל? היה שקול מאוד להרגשתי

Just now, Dalembert said:

קרישי, בטח שיש לזרים שלהם ערך מוסף. בלעדיהם טיטאנו אותם פעמיים בהילוך ראשון באלוף האלופים, אתה חושב שאם המשחקים האלה היו מתקיימים היום עדיין היה כל כך קל? היה שקול מאוד להרגשתי

בוא נדבר אחרי יום ראשון

לא נעים להגיד

זה ההבדל בין קבוצה ברמה של בני סכנין לקבוצה בצמרת העליון(ז'וסואה והשני)

בוא נקווה שגם אנחנו פגענו עם פשיץ' והרננדס שהגיעו מאוחר מאוד...מאוד..

ועכשיו לדעתי יקח להם שבועים להכנס לענינים ברמת התזוזה של מכבי, סגל עם 3 זרים בלבד ועוד גררו זה לא רציני...כל דבר מלבד נצחון פה יהיה מבחינתי אכזבה ולא שאני מזלזל בקרבאח.

2 דקות לפני, Dalembert said:

כל הקבוצה שם לא הייתה בפורמה, הם אפילו לא עשו משחק אימון אחד לפני. 

לא יהיה קל אבל גם לא מפחיד כמו שמנסים לעשות את זה. 

1 דקה לפני, danielone said:

נכון לכרגע ישראל צברה 5 נק'. מקום 1 מכל הליגות.

בד"כ אני תמיד בעד הצלחה של קבוצות ישראליות באירופה (לדעתי זה יותר מועיל למכבי בטווח הרחוק מאשר מזיק), אבל עם אנטי כדורגל כמו אבוקסיס זה באמת קשה.

מרגיש חצוי.

שיצליחו באירופה, לא יודע למה יש כאלה שמתבאסים על זה.

יש להם זרים טובים, מי שאחראי על ההחתמה שלהם צריך לקבל העלאה במשכורת.

איך קשה לכם לפרגן ולהיות אובייקטיבים אה...

אם מכבי מנצחת בצורה כזאת כולם פה באורגזמה משוגעת, כשזה באר שבע מדברים על גועל נפש.

עשו מה שצריך לעשות, וניצחו ניצחון גדול בשבילם מול קבוצה הרבה יותר טובה מהם

לפני8 שעות , Mentel said:

איך קשה לכם לפרגן ולהיות אובייקטיבים אה...

אם מכבי מנצחת בצורה כזאת כולם פה באורגזמה משוגעת, כשזה באר שבע מדברים על גועל נפש.

עשו מה שצריך לעשות, וניצחו ניצחון גדול בשבילם מול קבוצה הרבה יותר טובה מהם

ברור שהיינו שמחים אם מכבי הייתה מנצחת לא משנה איך ונגד מי. 

אבל גם אנחנו היינו אומרים שזה שוד לאור יום ושממש לא עשינו כלום כל המשחק והצלחנו לעקוץ בשילוב טעויות חמורות של היריבה. אני בטוח שיש גם אוהדי ב"ש שאומרים אותו הדבר.

המשחק של ב"ש היה מזוויע. לא עשו כלום המשחק. במשך כמעט 90 דקות בקושי עברו את החצי שלא לדבר על הזדמנויות ברחבה שלא היו קיימות. כי כל המשחק הם היו עסוקים בלהחנות את האוטובוס. משחק אנטי כדורגל לתפארת בדיוק כמו שאבוקסיס אוהב. 

צטט

"זו החלטה לא הגיונית ולא מובנת, בושה. גם אנחנו כמו באר שבע, עברנו בדיקות. מי שנמצא חיובי אצלנו לא היה יכול לשחק, בזמן שאצלם החיוביים היו יכולים לפתוח בהרכב", התלונן המאמן. "אם זה המצב, אני לא מבין מה הטעם בבדיקות בכלל. בואו ניתן לכל קבוצה להחליט אם השחקנים שנמצאו חיוביים אצלה יכולים לשחק, ונפסיק עם העמדת הפנים הזאת. אפשר לפתור את הבעיה הזאת בקלות".

צטט

"אנחנו חוששים מההשלכות שעלולות להגיע אחרי ששיחקנו נגד שחקנים שנמצאו חיוביים לקורונה. אפשר רק לקוות שלא יהיו לזה השלכות שליליות עלינו בהמשך".

מאמן סלביה, צודק.

11 דקות לפני, Krishi said:

ברור שהיינו שמחים אם מכבי הייתה מנצחת לא משנה איך ונגד מי. 

אבל גם אנחנו היינו אומרים שזה שוד לאור יום ושממש לא עשינו כלום כל המשחק והצלחנו לעקוץ בשילוב טעויות חמורות של היריבה. אני בטוח שיש גם אוהדי ב"ש שאומרים אותו הדבר.

המשחק של ב"ש היה מזוויע. לא עשו כלום המשחק. במשך כמעט 90 דקות בקושי עברו את החצי שלא לדבר על הזדמנויות ברחבה שלא היו קיימות. כי כל המשחק הם היו עסוקים בלהחנות את האוטובוס. משחק אנטי כדורגל לתפארת בדיוק כמו שאבוקסיס אוהב. 

3 דקות לפני, danielone said:

מקום 18 שוויץ

מקום 19 קרואטיה

מקום 20 ישראל

מקום 21 צ'כיה

מקום 22 שוודיה 

תודה. 

תקן אותי אם אני טועה, אבל התוצאות של השנה ישפיעו על מיקום הליגה בתחרויות רק בעוד 5 שנים לא?

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

תודה. 

תקן אותי אם אני טועה, אבל התוצאות של השנה ישפיעו על מיקום הליגה בתחרויות רק בעוד 5 שנים לא?

שנתיים קדימה