Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

Just now, אלק נילאש said:

אחלה פלאניץ' שבעולם. איזה כיף. 

מדהים איך הכתירו אותו והיום כמעט כל הגולים עליו. חוץ מהגולים היו לו עוד כמה טעויות.

9 דקות לפני, כהן said:

הם לא רק נלחמים, הם שולחים הרבה שחקנים קדימה, ונראים די טוב אם לומר את האמת. לא נעים להגיד אבל בנקודת הזמן הזו (בדגש על הזו) הם רמה מעלינו..

די להגזים. לא רמה ולא מעלינו. מדהים מה איבוד נק' בשני משחקים ראשונים בליגה עושים להרבה פה. 

Just now, מכביסט לעד said:

מדהים איך הכתירו אותו והיום כמעט כל הגולים עליו. חוץ מהגולים היו לו עוד כמה טעויות.

אני לא אגמור אותו היום, למרות שהרביעי הייתה טעות שלי בשכונה ביום שישי. זה לא כוחות וזה לא השחקנים שהוא יפגוש פה. אפילו לא קרוב. 

סתם שמחה לאיד. האמת? מגיע להם. באו זחוחים.

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

די להגזים. לא רמה ולא מעלינו. מדהים מה איבוד נק' בשני משחקים ראשונים בליגה עושים להרבה פה. 

חזרתי בי מהביטוי "רמה מעלינו", אבל ככלל הם יותר מאורגנים עם כלים התקפיים יותר חדים וטובים משלנו, נכון לרגע זה. חובת ההוכחה מכאן היא עלינו, ורוצה להאמין שברגע שדוניס יבין ויכיר את הנפשות הפועלות, ועם חיזוק ראוי, נחזור ובכל הכוח..

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא אגמור אותו היום, למרות שהרביעי הייתה טעות שלי בשכונה ביום שישי. זה לא כוחות וזה לא השחקנים שהוא יפגוש פה. אפילו לא קרוב. 

סתם שמחה לאיד. האמת? מגיע להם. באו זחוחים.

ברור שאין מה לגמור אותו אחרי משחק נגד קבוצה כזאת, אבל גם רואים שהוא ממש לא מה שעשו ממנו כרגע. 

והקהל של חיפה כמו הקהל של חיפה יקרא להעיף אותו ויגיד שרק בגללו הם הודחו.