Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

טוטנהאם תגיע למשחק מול חיפה כשיש לה יונייטד על הראש כמה ימים אחרי. לא מן הנמנע שמוריניו יזלזל ויעלה עם הספסל.

17 דקות לפני, zion8 said:

ואתה סתם קיצוני לצד השני. מה הבעיה להודות שיש שם קבוצה חזקה? אתה בעצמך אומר שיש להם מאמן טוב וחלוץ מעולה (ולא רק). גם אמרת שחסר לנו זרים שלא נראים באופק. בלי אם ואם, כרגע הם קבוצה חזקה שנראית יותר טוב. 

גם על באר שבע דברו ככה. 

לא קיצוני, מציאותי. בעיני אנחנו יותר טובים מהם למרות שנחלשנו מאוד. האם והאם רלוונטי כי החלון עדיין פתוח ולא סגור כמו בדרך כלל.

חברים פה בפורום, אתם שוכחים שיש לנו לפחות 2 משחקים נגדם ראש בראש ועוד שניים בפלייאוף העליון. גם הם יאבדו נקודות נגד קבוצות, גם הם אם יעפילו לאירופה יכנסו לבעיות עומס עם הסגל הקצר שלהם. ההגנה שלהם חלשה וחדירה מאוד, שער למשחק. בחייאת זלזלניאר שמו להם גול... יש להם שוער של כדוריד... וקבוצה שתבוא לשחק מולם כדורגל ותשלוט עליהם תנצח אותם.

אז יצא להם ניצחון על קבוצה רוסית בהתמודדות של משחק אחד ועלו לפלייאוף. וואו. אני לא מתרשם. הקבוצה הרוסית הזאת ביחד עם המאמן הכוכב רוק שלה מאוד חלשים. מה גם שנשארו בעשרה שחקנים מדקה 68...

סטטיסטיקות בסוף מתיישרות, אז יצא להם פעם בכמה שנים ניצחון כזהעל רוסטוב כמו שפעם בכמה שנים הם מובכים על ידי נומה קאליו. 

אני לא אומר שאנחנו מטורפים ושוברים את הליגה ב20 הפרש, כרגע אני מאמין שלמרות שנחלשנו שהסגל שלנו יותר טוב משלהם ב3-4 נקודות הפרש.

אתה סוגר להם את רוקאביצה ואין להם התקפה.

ואני בהחלט מאמין שעם חיזוק איכותי כמו שצריך זה שלנו ב8-9 הפרש.

תסכימו או לא, זו דעתי. 

14 דקות לפני, Yossi_M said:

טוטנהאם תגיע למשחק מול חיפה כשיש לה יונייטד על הראש כמה ימים אחרי. לא מן הנמנע שמוריניו יזלזל ויעלה עם הספסל.

בול.

בניגוד לקבוצות משאר הליגות הגדולות האנגיות די מזלזלות באירופית במיוחד אם זה בה על חשבון הליגה שלהם (הכסף שם פי כמה יותר מהאירופית).

Just now, אביאל 5 said:

בול.

בניגוד לקבוצות משאר הליגות הגדולות האנגיות די מזלזלות באירופית במיוחד אם זה בה על חשבון הליגה שלהם (הכסף שם פי כמה יותר מהאירופית).

עם הרכב המילואים הם צריכים לנצח

9 דקות לפני, אביאל 5 said:

בול.

קל יותר לקבוצה כמו טוטנהאם להעפיל לאלופות דרך הליגה האירופית מאשר דרך הליגה האנגלית. הם ירצו להצליח בשני המפעלים.

מה שכן, כל עוד יפגשו קבוצה לא חזקה מצפה מהם לשחק בהילוך שני.

רק בגלל זה אולי יש סיכוי קלוש לחיפה להרדים אותם עד איזו דקה 80 בערך ואז לנסות לעקוץ בדרך נס.

מסוג המשחקים שעדיף ליריבה נחותה לא להבקיע עד הדקות האחרונות כדי לא להעיר את הדוב. בכר הצליח בגישה כזו מול סהותאמפטון (להבדיל).

14 דקות לפני, Ambition said:

קל יותר לקבוצה כמו טוטנהאם להעפיל לאלופות דרך הליגה האירופית מאשר דרך הליגה האנגלית. הם ירצו להצליח בשני המפעלים.

מה שכן, כל עוד יפגשו קבוצה לא חזקה מצפה מהם לשחק בהילוך שני.

רק בגלל זה אולי יש סיכוי קלוש לחיפה להרדים אותם עד איזו דקה 80 בערך ואז לנסות לעקוץ בדרך נס.

מסוג המשחקים שעדיף ליריבה נחותה לא להבקיע עד הדקות האחרונות כדי לא להעיר את הדוב. בכר הצליח בגישה כזו מול סהותאמפטון (להבדיל).

לא חושב שטוטנהאם יכולה לבנות מראש על זכיה בטורניר נוק אאוט כזה. רק מהרבע, זה באמת מתחיל להתחמם לכיוון אבל לא מעט קבוצות טובות לא מגיעות בכלל לרבע. 

תרבות ספורט מדהימה , אם לבכר היה אומץ להעיף מהסגל את אבו פאני אולי הייתי תופס ממנו קצת , קצת כבוד ילד , עברת את רוסטוב ואתה מדבר על אחד מהשחקנים הטובים בעולם ככה ?

4 דקות לפני, I promise said:

תרבות ספורט מדהימה , אם לבכר היה אומץ להעיף מהסגל את אבו פאני אולי הייתי תופס ממנו קצת , קצת כבוד ילד , עברת את רוסטוב ואתה מדבר על אחד מהשחקנים הטובים בעולם ככה ?

אפשר להקניט אבל קצת קלאסה, מה זה הסרטון הדוחה הזה. 

1 hour ago, Double said:

יאללה לשלוח לטוטנהאם להדליק אותם לפני המשחק שלא יעלו בהרכב שלישי

שלחתי לו באינסטגרם נראה אם יסתכל בכלל חחח

חייב להגיד שאני לא מבין את הזלזול בחיפה ואני אפילו לא מדבר מבחינה מקצועית. מה חשבתם? שלנצח הם יהיו סמרטוטים?

במעגל החיים של קבוצת כדורגל חיפה נמצאת כרגע בנקודה הכי כיפית מבחינתם- שמתחילים לחזור להיות רלוונטיים אחרי שנים של כשלונות.

אז נכון שהם יעופו סיבוב הבא ולא יעשו בתים, אבל כל הנצחונות האלה בדרך זה ההישגים הקטנים האלה שכל פעם מעלים את רף ההצלחה של קבוצת כדורגל בדרך למעלה.

אצלנו למשל זה היה כשאחרי שנים של בזיונות באירופה פתאום משום מקום הדחנו את אולימפיאקוס הגדולה. איזה טירוף היה סביב זה. וסיבוב אחר כך אמנם הודחנו מול פ.ס.ז', אבל נתנו להם רביעייה בבלומפילד והרגשנו גאים. ופתאום שנה אחר כך מדיחים בפלייאוף את פאו ועושים בתים באירופית פעם ראשונה...ושנה אחר כך? אליפות ראשונה אחרי עשור.

אז מבחינתם שנה שעברה זה היה הנצחון על קבוצה מליגה של אלופת העולם שכולנו זלזלנו בו, אבל השנה זה כבר לעבור פתאום 3 סיבובים עם יכולת די מרשימה ולכו תדעו מה יהיה הלאה.

אז כמו שאמרתי, זה היה צפוי שהם יחזרו מתישהו. המטרה שלנו רק לדאוג לא להיות שאננים ושבעים כדי לא לתת להם את הסיפוק הזה. לצערי כרגע אנחנו נראים די שאננים.

26 דקות לפני, Yellowald said:

חייב להגיד שאני לא מבין את הזלזול בחיפה ואני אפילו לא מדבר מבחינה מקצועית. מה חשבתם? שלנצח הם יהיו סמרטוטים?

במעגל החיים של קבוצת כדורגל חיפה נמצאת כרגע בנקודה הכי כיפית מבחינתם- שמתחילים לחזור להיות רלוונטיים אחרי שנים של כשלונות.

אז נכון שהם יעופו סיבוב הבא ולא יעשו בתים, אבל כל הנצחונות האלה בדרך זה ההישגים הקטנים האלה שכל פעם מעלים את רף ההצלחה של קבוצת כדורגל בדרך למעלה.

אצלנו למשל זה היה כשאחרי שנים של בזיונות באירופה פתאום משום מקום הדחנו את אולימפיאקוס הגדולה. איזה טירוף היה סביב זה. וסיבוב אחר כך אמנם הודחנו מול פ.ס.ז', אבל נתנו להם רביעייה בבלומפילד והרגשנו גאים. ופתאום שנה אחר כך מדיחים בפלייאוף את פאו ועושים בתים באירופית פעם ראשונה...ושנה אחר כך? אליפות ראשונה אחרי עשור.

אז מבחינתם שנה שעברה זה היה הנצחון על קבוצה מליגה של אלופת העולם שכולנו זלזלנו בו, אבל השנה זה כבר לעבור פתאום 3 סיבובים עם יכולת די מרשימה ולכו תדעו מה יהיה הלאה.

אז כמו שאמרתי, זה היה צפוי שהם יחזרו מתישהו. המטרה שלנו רק לדאוג לא להיות שאננים ושבעים כדי לא לתת להם את הסיפוק הזה. לצערי כרגע אנחנו נראים די שאננים.

זה ברור, אבל לא ראיתי כאן זלזול יוצא דופן.

הגלגל יסתובב לצערנו זה בטוח, אבל נקווה להישאר בצד הגבוה כמה שיותר זמן כי חלילה אליפות אחת שלהם זה כבר פתח לחילופי שלטון לעשור הקרוב.