Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

Just now, תמיר8 said:

ב"ש לקחו אליפות כי אנחנו היינו באירופית

על מה אתה מדבר חבר? 

לדעתך בעונות עם שוטא/ליטו וג'ורדי הסיבה שב"ש לקחו היא כי היינו בליגה האירופית? 

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מסכים.

מה גם שמבחינתי לא מפריע לי שהן מנצחות באירופה, אני לא מרגיש איזו שנאה כלפיהם שהם באירופה.

בטח לא נגד ב"ש שאין לי שום דבר נגדם (שונא את אבוקסיס אבל לא בהקשר ב"ש), ולפעמים מצחיק כשחיפה עפה, אבל באמת אין לי בעיה שינצחו.

איך לא מפריע? אני שונא אותם. כל שמחה שלהם מבאסת אותי.

תוסיף את זה שהם מקבלים כסף על הניצחונות האלה ואם הם יגיעו לבתים בטעות, אז בכלל... 

1 דקה לפני, thunderbolt said:

לקבוצות ישראליות לא מדורגות פשוט בלתי אפשרי לעבור את שלב הפלייאוף בליגה האירופית, רוב הקבוצות שם חזקות כמו בפלייאוף האלופות.

תלוי ההגרלה שתהיה מחר ואם אתה בית או חוץ.

יכול להיות מילאן, ספורטינג ליסבון ווולפסבורג אבל גם צסקא סופיה, אפואל ניקוסיה וסטיאווה בוקרשט.

בעיקרון חיפה לא אמורה לעבור את רוסטוב, אבל אולי בגלל שמדובר במשחק אחד יש לה סיכוי קטן להפתיע, למרות שיצא לה משחק חוץ. 

בפלייאוף הסיכויים שלה כבר הרבה יותר נמוכים. לעומת זאת לב"ש יש סיכוי יותר סביר..

1 hour ago, תמיר8 said:

הפועל לקחו אליפות כי חיפה היו באלופות

ב"ש לקחו אליפות כי אנחנו היינו באירופית

אנחנו השנה בוודאות באירופה. טוב יהיה אם גם המתחרה/ות שלנו יהיו גם. באופן כללי כ שאנחנו באירופה אז לא אכפת לי אם גם האחרות יהיו. כשאנחנו מודחים והיריבות באירופה זה כן מבאס.

לא סתם ב6 קמפיינים אירופיים לא הצלחנו לקחת אליפות ורק באחת שכן עלינו אוטומטית כי לא שיחקנו מפגש כפול עם פאוק סלוניקי

לגבי העניין עם האירופית ענו לך (וגם הם היו אז באירופית...), לגבי חיפה והפועל - הפועל היתה באירופית, ועברה שלב. היא עפה מאירופה מאוחר יותר מחיפה, וזה נגמר בסוף בכל מקרה על הפרש שערים בגלל קיזוז. לגבי המפגש הכפול - בחיאת... את שני המשחקים שלא שיחקנו שם כן שיחקנו עם באזל אחרי שעלינו שלב. לחיפה ולב"ש לעומת זאת לא היה שלב בתים באותה עונה.

מה אפשר ללמוד מכל זה? כלום, חוץ מזה שאין קשר בין כמות המשחקים שקבוצה משחקת לבין אם היא תיקח אליפות או לא.

11 דקות לפני, danielone said:

בעיקרון חיפה לא אמורה לעבור את רוסטוב, אבל אולי בגלל שמדובר במשחק אחד יש לה סיכוי קטן להפתיע, למרות שיצא לה משחק חוץ. 

בפלייאוף הסיכויים שלה כבר הרבה יותר נמוכים. לעומת זאת לב"ש יש סיכוי יותר סביר..

רוסטוב לא משהו בכלל. משחקים בלי זרים. מה שכן רוסיה מוכת קורונה.

בש מול מקום אחרון בסקוטלנד.

הגרלות מעולות לשניהן.

28 דקות לפני, Omer said:

לגבי העניין עם האירופית ענו לך (וגם הם היו אז האירופית...), לגבי חיפה והפועל - הפועל היתה באירופית, ועברה שלב. היא עפה מאירופה יותר מאוחר מחיפה, וזה נגמר בסוף בכל מקרה על הפרש שערים בגלל קיזוז. לגבי המפגש הכפול - בחיאת... את שני המשחקים שלא שיחקנו שם כן שיחקנו עם באזל אחרי שעלינו שלב. לחיפה ולב"ש לעומת זאת לא היה שלב בתים באותה עונה.

מה אפשר ללמוד מכל זה? כלום, חוץ מזה שאין קשר בין כמות המשחקים שקבוצה משחקת לבין אם היא תיקח אליפות או לא.

שיאים נועדו להישבר, הכל יכול לקרות.

אבל עד היום יש נתונים והסיכויים לא לטובתנו

לא הבנתי מה הקשר עם באזל. עברנו את גיורי, עפנו לבאזל והיינו צריכים להתמודד על עלייה מול פאוק סלוניקי, מי מבטיח לי שנעבור אותם? פיפטי פיפטי

1 hour ago, Dalembert said:

על מה אתה מדבר חבר? 

לדעתך בעונות עם שוטא/ליטו וג'ורדי הסיבה שב"ש לקחו היא כי היינו בליגה האירופית? 

מי יודע איך הקמפיין השפיע עם כל המסעות, ההפסדים לזניט, דאנדלק, אסטנה על המורל וכו'.

אם שנה קודמת היינו באירופית לא היינו מפסידים כמה נקודות בליגה? אולי חיפה הייתה גונבת אליפות? מי יודע.

31 דקות לפני, תמיר8 said:

שיאים נועדו להישבר, הכל יכול לקרות.

אבל עד היום יש נתונים והסיכויים לא לטובתנו

לא הבנתי מה הקשר עם באזל. עברנו את גיורי, עפנו לבאזל והיינו צריכים להתמודד על עלייה מול פאוק סלוניקי, מי מבטיח לי שנעבור אותם? פיפטי פיפטי

פגשנו את באזל גם אחרי שעברנו את שלב הבתים.

היה תקדים של 3 ישראליות בשלב בתים אירופאית בו זמנית? (אמן נעבור את זלצבורג והשאלה לא תהיה רלוונטית)

אני זוכר תמיד 2 (חיפה ומכבי ונראה לי גם ק"ש ומכבי).

1 hour ago, Omer said:

לגבי העניין עם האירופית ענו לך (וגם הם היו אז האירופית...), לגבי חיפה והפועל - הפועל היתה באירופית, ועברה שלב. היא עפה מאירופה יותר מאוחר מחיפה, וזה נגמר בסוף בכל מקרה על הפרש שערים בגלל קיזוז. לגבי המפגש הכפול - בחיאת... את שני המשחקים שלא שיחקנו שם כן שיחקנו עם באזל אחרי שעלינו שלב. לחיפה ולב"ש לעומת זאת לא היה שלב בתים באותה עונה.

האם יש קשר בין כמות המשחקים ששחקן משחק בעונה לסיכוי שלו להיות עייף יותר/להיפצע יותר?

האם הסיכוי של קבוצה שאין לה סגל רחב ואיכותי לאבד נקודות במשחק כלשהו כשהיא נאלצת לעשות רוטציות עקב עייפות/פציעות גבוה יותר או נמוך יותר?

8 דקות לפני, Armagedon said:

היה תקדים של 3 ישראליות בשלב בתים אירופאית בו זמנית? (אמן נעבור את זלצבורג והשאלה לא תהיה רלוונטית)

בעונת 11/12 היו 3 קבוצות ישראליות בבתים בליגה האירופית. מכבי, הפועל וחיפה אם אני לא טועה.

18 דקות לפני, Krishi said:

האם יש קשר בין כמות המשחקים ששחקן משחק בעונה לסיכוי שלו להיות עייף יותר/להיפצע יותר?

האם הסיכוי של קבוצה שאין לה סגל רחב ואיכותי לאבד נקודות במשחק כלשהו כשהיא נאלצת לעשות רוטציות עקב עייפות/פציעות גבוה יותר או נמוך יותר?

לפי ההיגיון הזה אנחנו צריכים לרצות שחיפה תעבור כל שנה כמה שיותר שלבים באירופה ובגביע. לא יודע, לי כל הקטע של לעודד את היריבה שלך לנצח עכשיו כדי שאולי תפסיד בהמשך לא ממש מסתדר.

יותר מזה, זה נוגד כל אינסטינקט שלי כאוהד, ומוציא את כל הכיף. אולי גם חיפה צריכים להתבאס מזה שהם עברו, ואולי אנחנו צריכים בכוונה גם לעוף? הרי לעלות שלב זה רע.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

איך לא מפריע? אני שונא אותם. כל שמחה שלהם מבאסת אותי.

תוסיף את זה שהם מקבלים כסף על הניצחונות האלה ואם הם יגיעו לבתים בטעות, אז בכלל... 

כסף מעולם לא היווה עבורי עניין כאוהד- מותיר זאת להנהלה, כי החלק שלי זה לעודד והכסף סתם נטל שמעיק עליי כאוהד (גם ככה הנושא לא בשקיפות).

אני לא נגדם כשהם מתמודדים באירופה,

יותר מזה, אני גם לא נגדם כשהם משחקים בליגה אם הם לא במרוץ נגדנו.

לא עקבתי אחריהם כשהיינו בתחתית והם בצמרת, וגם לא כשהיינו בצמרת והם בתחתית.

למעשה לא עקבתי אחריהם גם כשהם רצו איתנו בדו-קרב כי הם לא מעניינים אלא שבמקרה הזה כן התבאסתי לשמוע שניצחו.

אסייג ואומר שאני כן חובב את הז'אנר של בזיונות-

אם תבטיח לי נומה קליו או קריית גת כל שנה אז אני ממש בקטע, אבל מהפן הקומי ולא כי אכפת לי מהם.

הדבר נכון גם על ב"ש או יריבה אחרת.

להוציא הפועל, וגם אז, רק כשהם בצמרת.

לדוגמא אין לי מושג מה התוצאות שלהם בשנים האחרונות.

ממש לא נגע לי שהם ניצחו איזה 7-0 או שהפסידו איזה 5-0.

לגבי בית"ר יש לי פטיש מסוים לבורדל הפוליטי-פסיכיאטרי שמתחולל שם בפולחן כמעט דתי.

זו בהחלט ההופעה הטובה במזרח התיכון, והיא חייבת להימשך!

אבל מבחינתי מספיקה הצפייה בזה, אני לא באמת סופר אם הם השיגו או לא בסוף את שלוש הנקודות.

רק מבהיר-

אני לא בעד שינצחו כדי שיתעייפו.

אבל ברור שעייפות היא מוטיב מרכזי, אחד העיקריים בהתפתחות של עונה.

ג'ורדי מתאר את זה בערך כל ראיון- אז מי אתם שתבטלו את חוק העייפות?

סתם כל מאמן זר הנהיג פה רוטציה פנאטית על הסגל בכל משחק ומשחק ב- 8 עונות האחרונות?

אם כבר דוגמאות, אז בעונה האירופית המוצלחת ביותר של הכדורגל הישראלי- 2012

עלו לבתים מכבי, הפועל וחיפה.

ועירוני איתוראן כן-כן הניפה את הצלחת.

מי שלא מתייחס לעייפות כמשתנה בולט- חי במשחק מנג'ר.

עייפות זה מלא.

העונה כולה מונחת על העייפות.

העייפות היא לא חזות הכל.

אבל יש לה כח של כדור שחור בסנוקר.

היא כח יחיד שטורף את כל המשחק שלפניו (רק לשלילה).

Just now, Omer said:

לפי ההיגיון הזה אנחנו צריכים לרצות שחיפה תעבור כל שנה כמה שיותר שלבים באירופה ובגביע. לא יודע, לי כל הקטע של לעודד את היריבה שלך לנצח עכשיו כדי שאולי תפסיד בהמשך לא ממש מסתדר.

לא אמרתי לשבת בבית עם צעיף ירוק וכוס של אמוניה ולעודד אותם בטירוף. גם אם יעופו זאת עדיין סיבה טובה לצחוק עליהם. אבל אם הם כן עולים זה כן יכול להיות טוב לנו בסופו של דבר. ולא משהו בהכרח להיות עצוב בגללו.

בטח אם זאת חיפה, או ב"ש. 

הפועל זה סיפור אחר. 

24 דקות לפני, Armagedon said:

ק"ש לא היו עם מכבי,  אלא עם הפועל.

היו גם איזה פעמיים לפחות של חיפה והפועל.

ואפילו עברו את שלב הבתים.

היה גם מכבי פ"ת וחיפה.

והיתה פעם שלנו עם ב"ש.

אגב בקמפיין של הפועל ב- 2002, אנחנו בעצמנו עשינו קמפיין לא רע.

אז זה היה שווה משהו כמו לעבור סיבוב 3 באלופות או פלייאוף אירופית.