Jump to content

הישראליות באירופה 20/21

turgi

Recommended Posts

בקיצור לארח סיבוב זה לזכות בלוטו, צריך ללחוץ על משרד הבריאות שלך להכניס את היריבה לבידוד, וניצחת. אני מלכתחילה לא הבנתי איך מקיימים משחקים בינלאומיים וחושבים שזה לא ייגמר ככה, אבל מילא.

מאמין שהעונה תבוטל במהלך שלב הבתים, כשהמועדונים הגדולים ביבשת יידרשו להיכנס לבידוד ושחקנים בכירים יתגלו כחולי קורונה בדיעבד, ויבינו שזה חסר טעם.

לא יודע מה איתכם אבל השנה לשם שינוי אני רוצה שבאר שבע ביתר וחיפה יצליחו טיפה באירופה זה מאד חשוב לדירוג הליגה שלנו

תחשבו שהשנה התחלנו בסיבוב ראשון באלופות בגלל דירוג נמוך

30 דקות לפני, Dan eran said:

לא יודע מה איתכם אבל השנה לשם שינוי אני רוצה שבאר שבע ביתר וחיפה יצליחו טיפה באירופה זה מאד חשוב לדירוג הליגה שלנו

תחשבו שהשנה התחלנו בסיבוב ראשון באלופות בגלל דירוג נמוך

הסיכויים שלהן נמוכים בגלל חוסר דירוג.

15 hours ago, Omer said:

בקיצור לארח סיבוב זה לזכות בלוטו, צריך ללחוץ על משרד הבריאות שלך להכניס את היריבה לבידוד, וניצחת. אני מלכתחילה לא הבנתי איך מקיימים משחקים בינלאומיים וחושבים שזה לא ייגמר ככה, אבל מילא.

מאמין שהעונה תבוטל במהלך שלב הבתים, כשהמועדונים הגדולים ביבשת יידרשו להיכנס לבידוד ושחקנים בכירים יתגלו כחולי קורונה בדיעבד, ויבינו שזה חסר טעם.

יש כמה דרכים להתמודד עם המצב הזה, למשל ריבוי בדיקות קורונה לפני טיסות או הפסקת הליגות 2-3 פעמים בעונה לצורך קיום של רצף מחזורים אינטנסיבי בבועה כמו שעשו עכשיו בליגת האלופות. 

אני מעריך שפשוט ימשיכו מה שעושים עכשיו כלומר ימשיכו לשחק ושחקן שימצא חולה יחשב כאילו הוא פצוע ויעדר. כל עוד לא קורה (או קורה באופן מאוד נדיר) שקבוצה שלמה נדבקת אז יכולים להמשיך ככה ובמקרים הנדירים האלו למצוא פתרון נקודתי.

1 דקה לפני, הנדון said:

למה כל שנה בית"ר מתאמצים להגיע לאירופה?

מדהים בעיני. כל שנה ״אנחנו רוצים להשיג את הכרטיס לאירופה!״ ועפים אחרי סיבוב אחד. והאוהדים הבבונים שלהם אוכלים את זה כל שנה מחדש.

2 דקות לפני, Dan eran said:

אני חושב שהשנה אפשר לעשות טיול בליגה

יש לנו קבוצה חזקה ואני באמת לא רואה קבוצה שיכולה לאיים עלינו

חכה עם זה.

חיפה לא סיימו להתחזק, ב"ש פתאום מרימה את הראש וזה שהחלון עדיין לא נסגר ממשיך לעורר חרדות לגבי גלזר, יונתן כהן, סבוריט וכו'.

Just now, אורלנדו בלוף said:

חכה עם זה.

חיפה לא סיימו להתחזק, ב"ש פתאום מרימה את הראש וזה שהחלון עדיין לא נסגר ממשיך לעורר חרדות לגבי גלזר, יונתן כהן, סבוריט וכו'.

אם נעפיל לשלב בתים השחקנים יישארו ואפילו נביא חיזוק

אני מבין את מה שאתה אומר אבל אני חושב שיהיה טוב השנה

1 דקה לפני, Dan eran said:

אם נעפיל לשלב בתים השחקנים יישארו ואפילו נביא חיזוק

אני מבין את מה שאתה אומר אבל אני חושב שיהיה טוב השנה

התגובה הקודמת שלך מזכירה לי את השיח שהיה כאן בתחילת העונה של יוקאנוביץ (והאליפות הראשונה של ב"ש)

אליפות זה קשה ואף פעם לא נקח אותה בטיול זה לא סל..