Jump to content

אורוש ניקוליץ' - הקמע החדש ?

ירון עוז

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מה עכשיו יש לו שהוא צריך להתאמן בצד? נראה כאילו הוא נכנס לטיפול במוסך הלא נכון

הוא שוב נפצע? ממה זה קרה הפעם?

3 hours ago, erantheking21 said:

מה עכשיו יש לו שהוא צריך להתאמן בצד? נראה כאילו הוא נכנס לטיפול במוסך הלא נכון

חזרה לכושר.. כרגע לא פצוע אבל לך תדע

השחקן פה עוד מעט שנתיים, וחוץ ממספר כמעט חד ספרתי של דקות משחק לא שמעת ממנו בכלל, כאילו הוא לא קיים. 

אף אחד לא ראיין אותו כמעט, לא מהתקשורת ולא ממכבי, לא השתתף בשום פעילות של הצוות מדיה, הייתי שמח לשמוע קצת משחקן שמתאמן אצלנו מדצמבר 18 איך התחושות, מה ההרגשה, איך הוא מתמודד עם הפציעות, מתי הוא מקווה לחזור, איך במכבי, איך בישראל, איך קיבלו אותו מה האוכל הישראלי המועדף עליו אנאערף.. אבל משהו. 

33 דקות לפני, Krishi said:

השחקן פה עוד מעט שנתיים, וחוץ ממספר כמעט חד ספרתי של דקות משחק לא שמעת ממנו בכלל, כאילו הוא לא קיים. 

אף אחד לא ראיין אותו כמעט, לא מהתקשורת ולא ממכבי, לא השתתף בשום פעילות של הצוות מדיה, הייתי שמח לשמוע קצת משחקן שמתאמן אצלנו מדצמבר 18 איך התחושות, מה ההרגשה, איך הוא מתמודד עם הפציעות, מתי הוא מקווה לחזור, איך במכבי, איך בישראל, איך קיבלו אותו מה האוכל הישראלי המועדף עליו אנאערף.. אבל משהו. 

בסוף עוד נגלה שהוא סתם פיקציה של מכבי כדי למלא משבצת של זר בזמן פיירפליי

אחלה רעיון לנושא הקונספירציות

לפי ספורט 5 הוא הסקאוט של ברסט ושיתף אותם אודות הקבוצה, מקווה שאמר שהוא הכוכב, אצילי ומיכה כינור שני ושאמאדור בלם מצוין כל דבר אחר שקשור למידע מבוסס כבר יגרר בקרע התלת תקשורתי

ה"סקאוט" של דינמו ברסט: אורוש ניקוליץ'

קשר הבלארוסים סיפר כי חברו ממכבי שיתף בפרטים על הקבוצה

אלכסנדר נויוק, קשרה בן ה-28 של דינמו ברסט, צוטט בתקשורת הבלארוסית בעקבות ההגרלה שזימנה לקבוצתו מפגש עם מכבי ת"א. נויוק נשאל בין השאר מה הצליח לגלות עד כה על היריבה מישראל, ואמר: "אורוש ניקוליץ' משחק שם. בילינו הרבה זמן יחד בדינמו מינסק. הוא אמר לי שמדובר בקבוצה מאוד טכנית, עם שחקנים טובים באחד-על-אחד".

"אני גם יודע שפטריק ואן לוון אחראי במכבי על האקדמיה, עבדתי איתו במשך תשע שנים בשחטאר דונייצק", הוסיף נויוק. "במקביל לעבודה שלו באקדמיה, הוא שימש כמאמן ראשי עד המינוי של יורגוס דוניס. זה מה שאני יודע עד כה. בכל מקרה, אין יריבות חלשות בסיבוב השלישי, אבל יש לנו סיכוי. אני חושב שאנחנו יכולים להתמודד עם הקבוצה הזו".

מה הוא סתום? מה הוא בכלל מדבר עלינו? מקווה שהוא נתן להם "טיפים" כמו ייני הבלם המהיר בקבוצה ולא שווה לשחק עליו, שכטר בחור חזק מאוד וצריך להפעיל הרבה כח לעצור אותו ברחבה

כואב לי לחשוב מה הולך בראש של כל האוהדי פייסבוק של מכבי. כתבה של נטו רעל בלי שום ביסוס. 

אגב גם אם "ריגל" מה כבר הוא יכול להגיד להם שיתן להם יתרון? "בלאקמן לא טוב בפנדלים אז תעשו פאולים ברחבה"? 

הם חברים טובים עוד מהימים שלהם במינסק והוא מספר מה הוא סיפר לו בזמנו אחרי שעבר למכבי. לא שהוא בא רק עכשיו והתחיל לגלות לו סודות.

וגם מי ישמע מה אמר. שקבוצה מאוד טכנית, שיש הרבה מנהיגים ושהם טובים באחד על אחד...

1 hour ago, עדו said:

כואב לי לחשוב מה הולך בראש של כל האוהדי פייסבוק של מכבי. כתבה של נטו רעל בלי שום ביסוס. 

אגב גם אם "ריגל" מה כבר הוא יכול להגיד להם שיתן להם יתרון? "בלאקמן לא טוב בפנדלים אז תעשו פאולים ברחבה"? 

להוציא את כל הכדורים לקרנות.

25 דקות לפני, Simba said:

מתי הבדיחה הזאת נגמרת ומשחררים אותו / מקפיאים אותו / משאילים אותו ליציע של ביתר ת"א-בת ים  ?

מה בית"ר ת"א עשו לך רע שאתה רוצה לפגוע בהם מקצועית בצורה כזאת?

33 דקות לפני, Simba said:

מתי הבדיחה הזאת נגמרת ומשחררים אותו / מקפיאים אותו / משאילים אותו ליציע של ביתר ת"א-בת ים  ?

הקטע שהחתימו אותו ל-4 שנים.

כשנשאר לו עוד שנתיים,  קשה לי להאמין שהוא יעזוב בלי לתת לו פיצוי על עונה שלמה אחת לפחות, אולי עוד מאמינים בו... לא יודע כבר מה לחשוב, מתסכל.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הקטע שהחתימו אותו ל-4 שנים.

כשנשאר לו עוד שנתיים,  קשה לי להאמין שהוא יעזוב בלי לתת לו פיצוי על עונה שלמה אחת לפחות, אולי עוד מאמינים בו... לא יודע כבר מה לחשוב, מתסכל.

מעניין אם הוא מצחקק לעצמו כשמקבל עוד תלוש שכר מנופח בזמן שהוא שוכב על ערסל בקרית שלום ושותה אייס קפה או שהוא מרגיש רע עם זה, עובד קשה מאוד ורוצה לחזור ולגמול למכבי על התקופה הזאת.