Jump to content

אורוש ניקוליץ' - הקמע החדש ?

ירון עוז

Recommended Posts

33 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני לא מאמין שקניתי חולצה עם ההדפס שלו :(

אם מישהו הצליח להשיג את הMatchworn של ניקוליץ',עוד כמה שנים זו תהיה חולצה ששווה כסף.

לפני2 שעות , מנש שער 11 said:

אני לא מאמין שקניתי חולצה עם ההדפס שלו :(

דווקא אני לא כל כך מופתע שגמרת אותו

על מה ולמה התלונות כלפי השחקן? תבואו בטענות לקבוצה שממשיכה להחזיק אותו למרות הכל, ואם אכן אין סעיף שמדבר על סכום לביטול חוזה במקרה של פציעה כה ארוכה (נהוג בלא מעט ליגות אירופיות אגב), אז זו פשלה רצינית של מי שהחתים אותו..

5 דקות לפני, כהן said:

על מה ולמה התלונות כלפי השחקן? תבואו בטענות לקבוצה שממשיכה להחזיק אותו למרות הכל, ואם אכן אין סעיף שמדבר על סכום לביטול חוזה במקרה של פציעה כה ארוכה (נהוג בלא מעט ליגות אירופיות אגב), אז זו פשלה רצינית של מי שהחתים אותו..

גם לשחקן יש חלק, אני מניח שהציעו לו כבר פיצוי כדי לעזוב, אחרי שנתיים שלא תרם כלום ולקח ארגזים יכל להיות גם הוגן עם המועדון. 

51 דקות לפני, כהן said:

לא נזקקנו לו בשלוש עונות נהדרות. לא מעניין מה הסיבות, מכבי הגונה ופועלת לפי הקוד שלה. מעולה. אנשים לפני כל דבר אחר. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

לא נזקקנו לו בשלוש עונות נהדרות. לא מעניין מה הסיבות, מכבי הגונה ופועלת לפי הקוד שלה. מעולה. אנשים לפני כל דבר אחר. 

אני מאוד גאה בכך שלא זורקים שחקנים לפח האשפה בשעת המצוקה הראשונה שמגיעה, אבל בדיוק כמו שאמרת, מדובר בעונה אחר עונה, כאשר במהלכם אתה משלם ולא מעט לשחקן על כלום למעשה (פלוס יושב על תקן של זר). לא אומר חלילה לזרוק אותו ולהלין לו שכר, אבל ואולי זה לא הכי נעים, אבל יש מקרים שכאלו שצריכים להיות כסעיפים בחוזה על כל צרה שלא תבוא, לא יפה אבל לפעמים זה כורח הנסיבות. לפי מה שמבין, החוזה שלו ממשיך גם הלאה, ואם לא יחפוץ לעזוב מרצונו (אין לו סיבה האמת) אז הסיטואציה ההזויה סביבו תימשך גם לעונה הבאה..

33 דקות לפני, המכבייה said:

מצטער יואב, יש גבול. אני יכול להבין מהלכים כאלו ואחרים לגבי ההגינות והאנושיות של מכבי אבל זו קבוצת כדורגל לא בית תמחוי.

חצי עונה ראשונה מלא.. אחרי עונה וחצי עם 17(!!) דקות כדורגל ממשיכים איתו לעוד עונה? ובינואר האחרון?

יש המון סיבות לגאווה במיץ' והמועדון אבל המטרה היא לנצח אפילו אם אתה משפר את הסיכוי של זה ב1% זה שווה את זה.

לא מדבר על שחקן ברמה של שרי אבל תן לי מיטרוביץ' במקומו בינואר ואתה יכול לשנות את העונה, אפילו לעשות מהלך ולהחזיר את פארפה, כל דבר עדיף על הכלום הזה.

33 דקות לפני, כהן said:

אני מאוד גאה בכך שלא זורקים שחקנים לפח האשפה בשעת המצוקה הראשונה שמגיעה, אבל בדיוק כמו שאמרת, מדובר בעונה אחר עונה, כאשר במהלכם אתה משלם ולא מעט לשחקן על כלום למעשה (פלוס יושב על תקן של זר). לא אומר חלילה לזרוק אותו ולהלין לו שכר, אבל ואולי זה לא הכי נעים, אבל יש מקרים שכאלו שצריכים להיות כסעיפים בחוזה על כל צרה שלא תבוא, לא יפה אבל לפעמים זה כורח הנסיבות. לפי מה שמבין, החוזה שלו ממשיך גם הלאה, ואם לא יחפוץ לעזוב מרצונו (אין לו סיבה האמת) אז הסיטואציה ההזויה סביבו תימשך גם לעונה הבאה..

ברור שיש כאן משהו ביטוחי חוקי. ניקוליץ כבר לא יהיה איתנו גם כי כנראה אנחנו יותר גמישים בעניין הפייר פליי שכנראה יוסר מאיתנו. מקווה לפחות, אוי דיר אם זה ימשיך. אבל זה לא. אם כן, זה כבר תוכנית לתיקים באפילה. 

13 דקות לפני, דקסטר said:

מצטער יואב, יש גבול. אני יכול להבין מהלכים כאלו ואחרים לגבי ההגינות והאנושיות של מכבי אבל זו קבוצת כדורגל לא בית תמחוי.

חצי עונה ראשונה מלא.. אחרי עונה וחצי עם 17(!!) דקות כדורגל ממשיכים איתו לעוד עונה? ובינואר האחרון?

יש המון סיבות לגאווה במיץ' והמועדון אבל המטרה היא לנצח אפילו אם אתה משפר את הסיכוי של זה ב1% זה שווה את זה.

לא מדבר על שחקן ברמה של שרי אבל תן לי מיטרוביץ' במקומו בינואר ואתה יכול לשנות את העונה, אפילו לעשות מהלך ולהחזיר את פארפה, כל דבר עדיף על הכלום הזה.

ופארפה אכן נרשם כזר במקומו בפלייאוף הקודם. חייב להיות כאן משהו ביטוחי/כלכלי שבעונות הפייר פליי, לא נתן לך מרחב תמרון גדול פלוס האשלייה שהוא אולי יהיה כשיר. איזה הסבר אלטרנטיבי אתה חושב שהיה? מכבי מראש הורידה לעצמה איבר בגוף? זה שחקן שאביץ הגדול הביא, אחרי חצי עונה, שבה אנחנו אלופים לכל דבר ועניין או כמעט. איביץ רצה לשפר את הקיים. מה נפל פה בדרך? 

לפני8 שעות , המכבייה said:

ופארפה אכן נרשם כזר במקומו בפלייאוף הקודם. חייב להיות כאן משהו ביטוחי/כלכלי שבעונות הפייר פליי, לא נתן לך מרחב תמרון גדול פלוס האשלייה שהוא אולי יהיה כשיר. איזה הסבר אלטרנטיבי אתה חושב שהיה? מכבי מראש הורידה לעצמה איבר בגוף? זה שחקן שאביץ הגדול הביא, אחרי חצי עונה, שבה אנחנו אלופים לכל דבר ועניין או כמעט. איביץ רצה לשפר את הקיים. מה נפל פה בדרך? 

אני באמת לא יודע, זה לא שאני לא חושב שיכול להיות שהוא אפילו שחקן טוב אבל הקיץ האחרון שבר אותי, לא נראה לי הגיוני בשום צורה שהוא ממשיך אחרי 17 דקות בעונה וחצי, אין מצב שאי אפשר למצוא לזה פתרון.

13 דקות לפני, turgi said:

ראוי לזכור שבעונה הבאה גם יאניוטיס חוזר

רק פיצוי ושחרור, כבר אי אפשר יהיה לדחוף אותו לקבוצה אחרת אחרי העונה שנתן

• 4 weeks later...

שמעתי היום באיזה פודקאסט את רז אמיר מדבר על המקרה של ניקוליץ.

דיבר על פציעה דומה מאוד למה שהיה לדור פרץ בעונה שעברה.

נראה שהייתה שם טעות גדולה של הצוות הרפואי של מכבי בתקופת איביץ׳ שבחרו באופן טיפול שלא הצליחו.

בהתחלה הלכו על שיקום בלי ניתוח של הצליח, אחרי זה הלכו לניתוח אצל מנתח מומחה (ניתח גם את דמבלה באותה פציעה), והייתה בעיה בניתוח שהובילה לפציעה חמורה יותר.

דיבר על זה שמכבי חששו לשחרר אותו בגלל תשלום הפיצוי וענייני הפייר פליי ולכן העדיפו לשלם לו שכר. ובנוסף חוששים מאוד במכבי מתביעת רשלנות רפואית מצידו.

קיצור נראה שלמכבי יש חלק גדול מאוד בזה שהוא מושבת כלכל הרבה זמן