Jump to content

אורוש ניקוליץ' - הקמע החדש ?

ירון עוז

Recommended Posts

מפריעים לו לישון? הוא לא ישן כבר שנתיים וחצי?

כשהוא אומר ארוסתו, הוא מתכוון לפקידה מביטוח לאומי שנותנת לו מדי חודש צ'ק שמן על הכלום שהוא עושה?

אם זר עוזב ולאף אחד לא אכפת שהוא עזב, האם הוא באמת עזב?

זה פשוט הזיה שהבן אדם נמצא בתרדמת חורף כבר כמה שנים, כולנו משוועים לשמוע אפילו בדל קטן של ידיעה עליו, והפעם הראשונה והיחידה שבה הוא צץ ומעיז להרים את ראשו זה כדי לספר על הטילים שעפים עליו.

שיעוף מפה קיבינימט והלוואי שנצליח לשכוח מכל הפארסה הזאת מתישהו. 

אין קבוצה אחת בליגת העל ובלאומית שהייתה משאירה אפס כזה שנתיים וחצי, סמרטוטים כאלו אחרי חצי עונה נשלחים מפה בלי כרטיס טיסה ורק אנחנו נשארים ג'נטלמנים מסריחים בכל נושא.
האפס הזה הוא פשוט מראה להתנהלות העלובה של מכבי בנושא רכש. השדרה הניהולית פה חייבת דם חדש בדחיפות, מישהו רוצח ואם אפשר איזה נאפוליטני עם שפם וקעקועים זה יהיה נהדר.

פייר פלי שמר פליי, תעיפו ת'מזדיין הזה מפה ותתחילו לספק הסברים.
איך יכול להיות שאנחנו בפיירפליי כבר 25 שנה ואף אחד לא יודע מה קורה עם זה? איך יכול להיות שסיטי קונה שחקנים לפי משקל ואנחנו נענשים ל5 שנים? עד מתי ברק יצחקי ימשיך לחלק חוזים לחברים שלו? מתי נזכה לראות קיץ שלא נגיד בו "רק במכבי זה יכול לקרות"?

מהמר שיש לפנינו עוד עונה עם הנהלת הסמרטוטים הזאת, עוד עונה של חצי סגל בפנסיה ומחצית ממכסת הזרים, עוד עונה ללא מאמן, מנהל מקצועי ומנכ"ל.

חריש עמוק מהראש ורצוי כמה שיותר מהר.

וכן, העונה עשינו שלב בתים, מקום 2 בליגה אם לא יקרה משהו יוצא דופן ואולי גם גביע אם ירצו אלוהי הכדורגל ובכל זאת.. אני מאוד מאוד מאוכזב ממה שאני רואה ממכבי, הנעת כדור בושה, תבניות התקפה - מה זה בכלל? סגירות, תנועה לעומק, דאבל פסים, פירגון? לא קיים אצלנו. מחוץ למגרש אנחנו הקבוצה הכי מגובשת בליגה אבל על המגרש נראים כמו אוסף של זרים שלא מכירים אחד ת'שני.

ישב לי הרבה זמן והתפוצץ, שיהיה סוף שבוע שקט.

לפני1 שעה , Barksdale said:

אין קבוצה אחת בליגת העל ובלאומית שהייתה משאירה אפס כזה שנתיים וחצי, סמרטוטים כאלו אחרי חצי עונה נשלחים מפה בלי כרטיס טיסה ורק אנחנו נשארים ג'נטלמנים מסריחים בכל נושא.
האפס הזה הוא פשוט מראה להתנהלות העלובה של מכבי בנושא רכש. השדרה הניהולית פה חייבת דם חדש בדחיפות, מישהו רוצח ואם אפשר איזה נאפוליטני עם שפם וקעקועים זה יהיה נהדר.

איך יכול להיות שאנחנו בפיירפליי כבר 25 שנה ואף אחד לא יודע מה קורה עם זה? איך יכול להיות שסיטי קונה שחקנים לפי משקל ואנחנו נענשים ל5 שנים? עד מתי ברק יצחקי ימשיך לחלק חוזים לחברים שלו? מתי נזכה לראות קיץ שלא נגיד בו "רק במכבי זה יכול לקרות"?

מהמר שיש לפנינו עוד עונה עם הנהלת הסמרטוטים הזאת, עוד עונה של חצי סגל בפנסיה ומחצית ממכסת הזרים, עוד עונה ללא מאמן, מנהל מקצועי ומנכ"ל.

וכן, העונה עשינו שלב בתים, מקום 2 בליגה אם לא יקרה משהו יוצא דופן ואולי גם גביע אם ירצו אלוהי הכדורגל ובכל זאת.. אני מאוד מאוד מאוכזב ממה שאני רואה ממכבי, הנעת כדור בושה, תבניות התקפה - מה זה בכלל? סגירות, תנועה לעומק, דאבל פסים, פירגון? לא קיים אצלנו. מחוץ למגרש אנחנו הקבוצה הכי מגובשת בליגה אבל על המגרש נראים כמו אוסף של זרים שלא מכירים אחד ת'שני.

הטענות למיטש. 

1 hour ago, erantheking21 said:

אתה חושב שזה נחשב להפרת חוזה? יש למיץ' קייס להפטר מהחוזה שלו מבחינה משפטית? 

נקווה שכן

מה תכלס איכפת לי ממנו? זה מנע מאיתנו להיות טובים ולהתחרות? 

לפני13 שעות , Barksdale said:

או במילים אחרות: חייבים מנכ"ל + מנג'ר אירופאים מנוסים מעל ואן לוון לעונה הבאה.

לפני14 שעות , המכבייה said:

מה תכלס איכפת לי ממנו? זה מנע מאיתנו להיות טובים ולהתחרות? 

זה ההתנהלות עצמה סביבו שכמו שהוא אמר פה מקודם, מראה על איכות ההנהלה שלנו

שנתנה לכזה שלוך להיות פה במשך יותר מ2 עונות בלי לשחק דקה, ועדיין להתלונן על הטילים

לפני17 שעות , Barksdale said:

כל מילה בול במקום

רק חבל שיש אנשים שיחשבו פה שזה נחשב כפיות טובה על מיץ' 

9 דקות לפני, maccabi-king said:

זה ההתנהלות עצמה סביבו שכמו שהוא אמר פה מקודם, מראה על איכות ההנהלה שלנו

שנתנה לכזה שלוך להיות פה במשך יותר מ2 עונות בלי לשחק דקה, ועדיין להתלונן על הטילים

אני בסדר גמור עם איכות ההנהלה שלנו ולא שוכח לרגע מי מינה אותם ומי כנראה מרוצה מתפקודם. את הקשר בין הפציעה לפחד מטילים אני לצערי לא רואה. גם אני רועד מהם. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אני בסדר גמור עם איכות ההנהלה שלנו ולא שוכח לרגע מי מינה אותם ומי כנראה מרוצה מתפקודם. את הקשר בין הפציעה לפחד מטילים אני לצערי לא רואה. גם אני רועד מהם. 

אני מבין מה אתה אומר ובתור אוהד ותיק ברור שאומר כל יום תודה למיץ' ולתקופה המדהימה שהביא לנו אבל ניקוליץ' זה סימפטום, מרגיש שכמו בקיץ 15' היו לנו את כל הכלים לעשות פה באיירן לליגה ואלו הזדמנויות שלא יחזרו, מפה הבאסה הגדולה (והוצאת הקיטור)

3 דקות לפני, דקסטר said:

אני מבין מה אתה אומר ובתור אוהד ותיק ברור שאומר כל יום תודה למיץ' ולתקופה המדהימה שהביא לנו אבל ניקוליץ' זה סימפטום, מרגיש שכמו בקיץ 15' היו לנו את כל הכלים לעשות פה באיירן לליגה ואלו הזדמנויות שלא יחזרו, מפה הבאסה הגדולה (והוצאת הקיטור)

בטווח הארוך זה יהיה ביירן לליגה, הפערים פשוט הולכים וגדלים עם הזמן פשוט קשה לראות את זה ביום יום בתהליכים ארוכים. 

5 דקות לפני, דקסטר said:

אולי ההסבר על ניקוליץ הוא טכני וקשור לעניני ביטוח או חוסר רצון/יכולת לשלם לו מראש את כל החוזה. 

18 דקות לפני, Keano said:

בטווח הארוך זה יהיה ביירן לליגה, הפערים פשוט הולכים וגדלים עם הזמן פשוט קשה לראות את זה ביום יום בתהליכים ארוכים. 

אם היה לנו מנכל חזק/מנהל מקצועי וזו הייתה פשוט שנה אחת שלא הולך (קורה) הייתי יכול להסכים אבל שוב מאמן מגיע מאוחר, שוב הרכש מתעכב, שוב ינואר.

המון דברים מדהימים שלא תחשוב, אבל באיירן? אנחנו לא רעים מספיק בשביל זה.

את ההזדמנות הראשונה פיספסנו, ההזדמנות השניה הלכה בגלל קיץ הזוי ו-2 טמבלים חסרי כבוד, מי יודע מתי תבוא השלישית?

15 דקות לפני, המכבייה said:

אולי ההסבר על ניקוליץ הוא טכני וקשור לעניני ביטוח או חוסר רצון/יכולת לשלם לו מראש את כל החוזה. 

בטוח שיש הסבר כלשהו ועדיין, למרות שאני שונא לתת אותם כדוגמה ולא הייתי מתחלף איתם בחיים אבל אין לי ספק שבחיפה ניקוליץ' היה נזרק בקיץ 19' או גג ינואר 20'.

Just now, דקסטר said:

אם היה לנו מנכל חזק/מנהל מקצועי וזו הייתה פשוט שנה אחת שלא הולך - קורה, הייתי יכול להסכים אבל שוב מאמן מגיע מאוחר, שוב הרכש מתעכב, שוב ינואר.

את ההזדמנות הראשונה פיספסנו, ההזדמנות השניה הלכה בגלל קיץ הזוי ו2 טמבלים חסרי כבוד, מי יודע מתי תביא השלישית?

לא תמיד צריך רוע, יש תהליכים שקורים בכל התחומים, לא רק מקצועית, שפשוט פותחים פער שבעוד 3-5 שנים כבר יהיה קשה מאוד להדביק.

12 דקות לפני, דקסטר said:

אם היה לנו מנכל חזק/מנהל מקצועי וזו הייתה פשוט שנה אחת שלא הולך (קורה) הייתי יכול להסכים אבל שוב מאמן מגיע מאוחר, שוב הרכש מתעכב, שוב ינואר.

את ההזדמנות הראשונה פיספסנו, ההזדמנות השניה הלכה בגלל קיץ הזוי ו-2 טמבלים חסרי כבוד, מי יודע מתי תבוא השלישית?

בטוח שיש הסבר כלשהו ועדיין, למרות שאני שונא לתת אותם כדוגמה ולא הייתי מתחלף איתם בחיים אבל אין לי ספק שבחיפה ניקוליץ' היה נזרק בקיץ 19' או גג ינואר 20'.

ללא הפייר פליי למכבי היתה טווח תימרון גדול יותר. תכלס מכבי נתנו שלוש עונות אדירות שהיו פיננסיות לגמרי רק בלי לקרוא להן כך. מעדיף הוגנות על קבוצות מנודים. ומה שקורה שם עם גרשון לא שונה בהרבה רק שהוא בריא והלקרדה גדולה ויקרה יותר. 

31 דקות לפני, המכבייה said:

ללא הפייר פליי למכבי היתה טווח תימרון גדול יותר. תכלס מכבי נתנו שלוש עונות אדירות שהיו פיננסיות לגמרי רק בלי לקרוא להן כך. מעדיף הוגנות על קבוצות מנודים. ומה שקורה שם עם גרשון לא שונה בהרבה רק שהוא בריא והלקרדה גדולה ויקרה יותר. 

גרשון משחק לא מעט העונה. הם רוצים להאריך לו חוזה.

ויש הבדל גדול כי הוא לא תופס מקום של זר לעומת ניקוליץ' שבגללו כבר שנתיים וחצי אנחנו מוגבלים.

39 דקות לפני, Keano said:

לא תמיד צריך רוע, יש תהליכים שקורים בכל התחומים, לא רק מקצועית, שפשוט פותחים פער שבעוד 3-5 שנים כבר יהיה קשה מאוד להדביק.

נחיה ונראה 

בנתיים לפנינו עוד קיץ מסוייט של בנייה אחרי ש4 זרים עוזבים ומי יודע מה יהיה.

אם חלילה תהיה עוד עונה של חיפה זה יהיה קצת מצחיק להגיד

6 דקות לפני, דקסטר said:

נחיה ונראה 

בנתיים לפנינו עוד קיץ מסוייט של בנייה אחרי ש4 זרים עוזבים ומי יודע מה יהיה.

אם חלילה תהיה עוד עונה של חיפה זה יהיה קצת מצחיק להגיד

יש מצב לא רע שהם יקחו גם עונה הבאה אם לא יעזבו שם שחקנים, אבל אם ניתן שוב מאבק עד הסוף אני יכול לחיות עם זה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גרשון משחק לא מעט העונה. הם רוצים להאריך לו חוזה.

ויש הבדל גדול כי הוא לא תופס מקום של זר לעומת ניקוליץ' שבגללו כבר שנתיים וחצי אנחנו מוגבלים.

לא חושב שהיינו מוגבלים, אנחנו מעולים שלוש שנים.  

8 דקות לפני, Keano said:

יש מצב לא רע שהם יקחו גם עונה הבאה אם לא יעזבו שם שחקנים, אבל אם ניתן שוב מאבק עד הסוף אני יכול לחיות עם זה.

אז נחלשנו בקיץ האחרון ולא לקחנו אליפות ואנחנו כנראה נחלש עוד בקיץ הנוכחי, מאיפה האופטימיות על שליטה בעוד שלוש-ארבע שנים? בית"ר תל אביב? גם להם יש מושאלים וקבוצת נוער מעולה.

ברור שקונה 5 אליפויות ב9 שנים (חזרנו להודעות האלו) אבל באיירן זה לא.

ולחזור לאחת ההודעות הקודמות שלך - בשביל שליטה ספציפית בישראל עם כל הזבל בהתאחדות ובמנהלת? חייבים להיות רעים

1 דקה לפני, דקסטר said:

אז נחלשנו בקיץ האחרון ולא לקחנו אליפות ואנחנו כנראה נחלש עוד בקיץ הנוכחי, מאיפה האופטימיות על שליטה בעוד שלוש-ארבע שנים? בית"ר תל אביב? גם להם יש מושאלים וקבוצת נוער מעולה.

ברור שקונה 5 אליפויות ב9 שנים (חזרנו להודעות האלו) אבל באיירן זה לא.

ולחזור לאחת ההודעות הקודמות שלך - בשביל שליטה ספציפית בישראל עם כל הזבל בהתאחדות ובמנהלת? חייבים להיות רעים

ראיתי איך המושאלים עזרו להם בעונות קודמות שהיו מקום 5-6, 30 הפרש מאיתנו.

הם על הגל עכשיו כי עשו מקבץ החלטות טובות במקביל של שחקנים וצוות מקצועי, כשהקבוצה הזאת תמצה את עצמה הם יחזרו להיות כמו ב"ש.

אם בעונות של ב"ש לא באמת נתנו מאבק עד הסוף עם וידיגל ואז ג'ורדי, העונה אנחנו בכל המפעלים עד הסוף למרות כל הבעיות, יש גרף שיפור בעונות הפחות טובות.