Jump to content

Recommended Posts

23 דקות לפני, itanar said:

היה להם קשר נמוך קומה שעשה לנו קרקס בשני המשחקים. הקישור שלהם נראה שהשתנה, 2 החלוצים המצויינים וההגנה דומים לעונה שעברה.

הם קבוצה יותר חזקה מריגה, משחקים עם 3 בלמים ואיביץ׳ לא היה שום פתרון לזה בעונה שעברה. בחוץ עלינו רכים והתקפי ושילמנו ביוקר.

הקשר הנמוך כבר לא שם, המגינים שלהם עזבו (באו אחרים), בלם אחד עזב.

כל שאר השחקנים (פחות או יותר) שם (כולל החלוצים).

8 hours ago, itanar said:

היה להם קשר נמוך קומה שעשה לנו קרקס בשני המשחקים. הקישור שלהם נראה שהשתנה, 2 החלוצים המצויינים וההגנה דומים לעונה שעברה.

הם קבוצה יותר חזקה מריגה, משחקים עם 3 בלמים ואיביץ׳ לא היה שום פתרון לזה בעונה שעברה. בחוץ עלינו רכים והתקפי ושילמנו ביוקר.

הם ממש לא קבוצה יותר חזקה מריגה, אבל ממש. אם בליגה שלנו ריגה היא מכבי, הם בערך בית"ר. 

חייבים לעבור אותם, פאדיחה רצח אם לא, בלי שום קשר לתקשורת. לפני ריגה חששתי, לאחר שצפיתי במשחקים שלהם, גם את סודובה ראיתי, ואני ממש לא דואג. 

12 דקות לפני, Armagedon said:

למה לא לפתוח עם דן ביטון? הוא נראה מעולה.

כי הוא שיחק 90 דקות בשבת ומחצית שלמה ברביעי וכי דוניס כנראה יעדיף לפתוח עם ריקן בגלל שזה משחק חוץ והוא טוב יותר הגנתית ומבחינת לחץ.

אני בכלל מקווה שגולסה יפתח וישחק 60 דקות עד שאחד מהם יחליף אותו. הוא נרשם לסגל. גם יונתן כשיר.

דן ביטון חייב לפתוח, הוא בכושר מעולה כי לודוגורץ כבר התחילה לשחק בליגה והוא בכושר משחק, גם אם הוא שיחק ברביעי משחק מלא זה לא היה איזה משחק בקצב מטורף וארבעה ימים אחרי הוא יכול לשחק בהחלט, אם צריך יחליפו אותו בדקה 65, הוא הכי הכי מעניין שיש לנו מהקישור כרגע, אני אישית עולה עם גלזר, פרץ וביטון באמצע, גולסה אם צריך יכנס במקום ביטון כי גולסה עוד לא ערך מספיק אימונים בחודש האחרון.

ההגנה שלנו בעייתית, סכנין בלי חצי הרכב יצרו יותר מידי מצבים. 

אני מניח שהמאמן לוקח את זה בחשבון מאוד כשהוא בא להחליט על איזה שחקנים יהיו בקישור. 

5 דקות לפני, הצבר said:

אני מניח שהמאמן לוקח את זה בחשבון מאוד כשהוא בא להחליט על איזה שחקנים יהיו בקישור. 

פתחנו עם הרכב שני מול סכנין, זו בכלל לא אינדקציה.

6 דקות לפני, הצבר said:

לדעתי אחד מרביעיית ההגנה ששיחקה נגד סכנין לא יפתח בליטא ( אולי בן ביטון )

לפי פרימו בטוויטר אבא של אייל גולסה נפטר. קודם כל משתתף בצערו כמובן, הלוואי שיהיה חזק ויעבור את התקופה הקשה הזו כמה שיותר מהר. 

מבחינת הקבוצה, אני משער שזה אומר שלא ימריא עם הקבוצה לליטא בזמן השבעה כמובן. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני בכלל מקווה שגולסה יפתח וישחק 60 דקות עד שאחד מהם יחליף אותו. הוא נרשם לסגל.

לא יטוס לליטא, שלא ידע עוד צער.