Jump to content

Recommended Posts

אחרי עשרה ימים מוצלחים בהם הקבוצה הכניסה עוד 2 תארים לארון המפוצץ והמפואר ביותר במדינה בתוספת ניצחון בסיבוב המוקדמות הראשון של הצ'מפיונס, חוזרים לזירת הפשע - מכבי תמריא למריאמפולה שבליטא ביום שלישי הקרוב.

אלופת ליטא שנמצאת בעיצומה של העונה (במקום הראשון אחרי 15 משחקים ומשחק חסר שנדחה כדי לעזור להם בהכנות למכבי) עברה בסיבוב הראשון את פלורה טאלין בפנדלים אחרי 1-1 בזמן החוקי.

במכבי ימשיכו להעדר פיבן וחוזז. אם הבנתי נכון יונתן כהן לא היה בדוחא עם שאר הסגל בגלל צוואר תפוס, נקווה שלא מדובר במשהו מעבר.

למרות המחצית שניה הבאמת טובה של דן ביטון אתמול, קשה לי להאמין שיפתח אחרי ששיחק מחצית מול ריגה + 90 דקות בדוחא, מקווה מאוד שגולסה יוכל לעזור לנו במשחק הזה.

הימור:

דניאל

סבוריט  שרן טיבי   קנדיל

גלזר

פרץ   ריקן

אילון                     יונתן*

בלקמן

*גררו אם יוני לא כשיר

יום רביעי 19:00, ספורט1

הכי חשוב בעולם, יאללה מכבי.

דניאל

סבוריט  שרן  טיבי  קנדיל

גלזר

פרץ     ביטון

אילון                      יונתן

בלקמן

2 ההרכבים אחלה מבחינתי.

לעניות דעתי מדובר בקבוצה שחייבים לעבור, לכל היותר היא ברמה של ריגה.

הרבה תלוי במנטליות של השחקנים, לשכוח ממה שהיה בשנה שעברה, להבין שמדובר במשחק שחייב להיות שלנו ולעלות מההתחלה עם לחץ כדי לפחות לפתוח עם שער ולהבין שזה שלנו.

לא לחשוב על נקמות, לא לחשוב על זה שהם הדיחו אותנו בשנה שעברה- כל זה לא רלוונטי.

מדובר בקבוצה נחותה מאיתנו וחייבים לעבור.

משחק סופר סופר חשוב!!!!

לא מזלזל בהם לרגע, אבל אסור בשום תכלית האיסור להכשל שם, כל דבר אחר יהיה כתם לא פחות...

גם פעם קודמת היה להם הרבה מזל וכבשנו גול שנפסל בצורה לא ברורה(אין VAR) הם כבשו גולים הזוים שם, שניהם גולים טיפוסיים ליאניוטיס, גולים דרדלה כאלה אחד פגע באמדור ואחד פגע בשחקן אחר לא זוכר מי.

אם נפתח עם ביטון בהתחלה נוכל לשגע אותם, מקסימום אם לא.אז מחצית שניה הוא ינצל את זה שהם יהיו יותר עייפים

1. דיי לבלבל בשכל, הפסד והדחה לא יהיה בושה ולא יהיה כישלון. זה יכאב כלכלית ויפגע בשאיפות האירופיות שלנו - אבל אל תשתתפו במשחק של התקשורת להקטנת היריבות כדי שאם נפסיד יוכלו לבוא לנו על הראש בכל הכוח. 

2. דקסטר אתה תמים שזה משהו..

נכון שזה כבר קרה. אבל עדיין מה זה הקטנת ציפיות הזאת? הדחה לסודובה זו פאדיחה רצינית כמעט ברמת נומה קאליו-חיפה.

כמובן שמסיבוב שלישי ופלייאוף זה כבר משהו אחר. אבל עכשיו בסיבוב שני? לסודובה? נו באמת..

1 hour ago, erantheking21 said:

לא מזלזל בהם לרגע, אבל אסור בשום תכלית האיסור להכשל שם, כל דבר אחר יהיה כתם לא פחות...

גם פעם קודמת היה להם הרבה מזל וכבשנו גול שנפסל בצורה לא ברורה(אין VAR) הם כבשו גולים הזוים שם, שניהם גולים טיפוסיים ליאניוטיס, גולים דרדלה כאלה אחד פגע באמדור ואחד פגע בשחקן אחר לא זוכר מי.

אם נפתח עם ביטון בהתחלה נוכל לשגע אותם, מקסימום אם לא.אז מחצית שניה הוא ינצל את זה שהם יהיו יותר עייפים

שום כתם. הם קבוצה ליגיטימית וראויה לשלב הזה של מוקדמות ליגת האלופות, 
אומנם (מכבי) אתה מתחיל להתארגן על עצמך אבל עדיין רחוק ממצב אידיאלי, הפסד יהיה...הפסד. והוא יבאס כי זה אומר הדחה מאירופה + אובדן הכנסה פוטנציאלית, 
לא מעבר. שום כתם, שום בושה למדינה או למועדון. 

3 דקות לפני, erantheking21 said:

מה שום כתם?

אתה ב4 דרגות מעליהם

הם ניצחו אותך פעמים ב2 משחקים שהיה צריך להגמר 10-2 לטובתנו

הפעם נבוא מ וכנים יותר

הם ניצחו אותך פעמיים א כנראה שהם לא קונוסים כמו שאתה מציג אותם.

אני האחרון שאוכל את הלוקשים של התקשורת על כישלון באירופה אחרי הדחות מסוימות, אבל חלאס, סודובה קבוצה ברמה של אמצע/תחתית ליגת העל במקרה הטוב, חייבים לעבור קבוצה כזאת גם עם בלקמן בחוד ובלי גולסה. 

ואני אומר את זה רק על סמך 2 המשחקים שראיתי מולם שנה שעברה והעובדה שבקושי עברו את השלב הראשון מול קבוצה ברמה של לאומית. 

הם ממש לא נגרים או דייגים אבל אין סיבה שלא נעבור קבוצה כזאת עם משחק סביר שלנו, ובלי חוסר מזל מטורף. 

11 דקות לפני, Yaniv. said:

אם מפסידים הלכה אירופה או שנופלים לליגה האירופית?

נופלים לסיבוב שלישי של האירופית.

לא מבין למה כותבים שעפים מאירופה פה, כי זה לא נכון. די להטעות את הציבור.

10 דקות לפני, nirnir20 said:

אני האחרון שאוכל את הלוקשים של התקשורת על כישלון באירופה אחרי הדחות מסוימות, אבל חלאס, סודובה קבוצה ברמה של אמצע/תחתית ליגת העל במקרה הטוב, חייבים לעבור קבוצה כזאת גם עם בלקמן בחוד ובלי גולסה. 

ואני אומר את זה רק על סמך 2 המשחקים שראיתי מולם שנה שעברה והעובדה שבקושי עברו את השלב הראשון מול קבוצה ברמה של לאומית. 

הם ממש לא נגרים או דייגים אבל אין סיבה שלא נעבור קבוצה כזאת עם משחק סביר שלנו, ובלי חוסר מזל מטורף. 

כל מילה.

חייבים לעבור- ולא כי התקשורת אומרת...

כי אנחנו פשוט יותר טובים

14 דקות לפני, nirnir20 said:

מסכים.