Jump to content

דן ביטון אחרי סכנין

בוזגלו

Recommended Posts

15 hours ago, אדביסי said:

אם אין פיירפליי זה אומר שצריך לשחרר כאלו סכומים?

צריך לנסות להוריד את האופציה, אין ישראלי ששווה כאלו סכומים חוץ מהמוזהב

שמע כל הודעה שלך זה אנטי,עכשיו אני מבים למה כולם פה מתעבים אותך

כנ"ל אדביסי

יש מצב שיועיל לך להגיב 1/10 ממה שאתה כותב בשביל שלא תהיה מאוס. לא בקטע של להעליב אותך פשוט ככה זה עובד.

2 hours ago, אלק נילאש said:

לדעתי הוא 90% אצילי 10% מיכה. הדבר היחיד שהוא "דומה" למיכה הוא שיש לו ראיית משחק טובה. וזהו. אם משווים רק את ראיית המשחק אז מדובר בספרות שונות לגמרי. מיכה היה המוסר השני הכי גדול שנולד פה ב-30 שנה האחרונות (אולי אפילו יותר, לא ראיתי כדי לקבוע), שני רק לשחקן שבזמנו היה בין המוסרים הכי גדולים בכל העולם. דן ביטון הוא עוד שחקן שיודע למסור לעומק טוב. אם היה לו 70% ממיכה הוא היה ממשיך מלודוגורץ לקבוצה גדולה יותר ולא חוזר למכבי.

מיכה מוסר מחונן, אבל זוהר לא נפל ממנו(באנדרסטייטמנט) ועם טווח גדול יותר. 

מדברים פה על דריבלים - אני מתרשם בעיקר מהמסירות שלו. יש לו יכולת לזהות שחקנים פנויים ולשחרר כדורים מדויקים. גם אם הוא לא מיכה, הוא יכול להיות שחקן נהדר.

לא הבנתי את הדיון על העמדה שלו כשזה כל כך ברור.

מרבית העונה שיחקנו עם אמצע של גלזר גולסה ומיכה כשריקן עלה בעיקר במשחקים הגדולים כשרצינו יותר פיזיות.

ביטון בא בול על המשבצת של מיכה וגם דוניס הגדיר אותן כ10 באחד הראיונות ככה שהוא לא בונה עלין לכנף.

40 דקות לפני, Omer said:

מדברים פה על דריבלים - אני מתרשם בעיקר מהמסירות שלו. יש לו יכולת לזהות שחקנים פנויים ולשחרר כדורים מדויקים. גם אם הוא לא מיכה, הוא יכול להיות שחקן נהדר.

לא רק שגם בעיני התכונה החשובה ביותר שלו, אלא שזה הטיקט שאני מניח שעליו הוא מגיע - כמוסר ומנהל משחק. דבר נוסף במסגרת ההשוואה המתבקשת למיכה - מיכה תמיד היה מוסר טוב, אבל הוא התגלה כמוסר מחונן באמת מסוף הקדנציה של קרויף, והגיע לשיאו באליפות הראשונה של איביץ', אם מה שראינו מביטון עד עכשיו (וסרטוני ההיילייטס שלו) משקף - אני לא בטוח כמה ביטון רחוק באיכות המסירה שלו ממיכה בגיל 25. הוא כן נופל ממנו מאוד בטיפול בכדור ברגל ימין (מיכה בשמאל) שאיפשר למיכה מגוון מסירות מפתיע ותפקוד כמעט ללא תלות בזווית הגישה שלו לכדור ויעד המסירה.

חצי עם קשר - מתייחסים לביטון בתור השחקן המצטיין במשחק הזה, אבל מי שבאמת הצטיין ושינה את המשחק לגמרי היה ברסקי.