Jump to content

דן ביטון אחרי סכנין

בוזגלו

Recommended Posts

הדבר היחידי שמשאיר את ריקן בהרכב זה שהוא תמיד איכשהוא שם זה לשים את הרגל לגול או לסחוט איזה פנדל

אני לוקח את ביטון עליו , מעדיף לראות כדורגל 

2 דקות לפני, turgi said:

שחקן!

מקווה מאוד שהאופציה עליו תמומש לשם שינוי.

מיליון וחצי יורו.. הרבה כסף, הוא יצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח שהוא שווה סכום כזה. רק התחלנו

2 hours ago, gilad-b said:

חצי צחוק חצי אמת -

כבר המון זמן שמה שחסר לנו בקישור זה שחקן בסגנון של ביטון/אוחנה/קינדה הבעיה שלהביא אותם ישירות מג'קי עולה טריליארד יורו.

המסקנה היא שטוב שיש ישראלים טובים שיוצאים לאירופה כשהם עדיין לא בשלים לכך ואז יש למכבי אפשרות ריאלית להביא אותם מה שלעולם לא היה מתאפשר עבורינו בתוך הארץ (בדומה לרכישת אצילי בזמנו).

גלעד בי :wubyellow3:

35 דקות לפני, אדביסי said:

מיליון וחצי יורו.. הרבה כסף, הוא יצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח שהוא שווה סכום כזה. רק התחלנו

אדביסי שחרר אותנו מי ישמע הכסף יוצא לך מהכיס יא טרחן

יש לי הרגשה שמישהו מהיריבות שם אותך שתול פה ומשלם לך פר תגובה כי אחרת אין הצדקה לכמות התגובות המוזרות פה שלך

48 דקות לפני, liron1006 said:

איזו פריצה אדירה נתן, חבל על הזמן אם שכטר היה מכניס... וואו.

האמת היה קצת מביך 

היה נראה כאילו אין לו עם מי לשחק

גם בן חיים וגם שכטר לא עשו כלום עם כדורים גדולים שלו

לדמיין את הכדור לשכטר לדוגמא מגיע לשחקן כמו וידאר 

חבל

אגב ממש מעניין למה לודוגורץ לא בנתה עליו 

6 hours ago, דרור שווץ said:

שנה הבאה לא יהיה פייר פלי וסביר להניח שאחד (אם לא יותר) מהקשרים שלנו ימכר 

כסף יהיה 

תוסיף לזה עובדה קטנה שבשום מקום לא פורסמה גובה אופציית הרכישה. איפה כן? אצל האגודל. זהו. ואדביסי נשען על זה כאילו מיץ' בעצמו אמר את זה. אני מאמין שמכבי לא היתה סוגרת אופציה שהיא בוודאות לא תוכל לעמוד בה. בתקווה ששנה הבאה יהיה יותר מרחב כלכלי

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

האמת היה קצת מביך 

היה נראה כאילו אין לו עם מי לשחק

גם בן חיים וגם שכטר לא עשו כלום עם כדורים גדולים שלו

לדמיין את הכדור לשכטר לדוגמא מגיע לשחקן כמו וידאר 

חבל

אגב ממש מעניין למה לודוגורץ לא בנתה עליו 

הוא לא התאקלם שם מאנטלית ותרבותית. הוא אומנם לא ילד קטן ועדין להגיע בגיל 24 לארץ זרה בלי המשפחה והחברים כשכל מה שחווית עד עכשיו זה המשפחתיות בב"ש ואשדוד זה לא קל בכלל.

איזה קטע שאלונה נתנה אותו כלחם שום בעסקת אוחנה ולדעתי הוא שחקן עם תקרת זכוכית גבוהה משל אוחנה

11 hours ago, חומץ בלסמי said:

טוב, כמו בד"כ, ההתלהבות מעט מוגזמת בשלב זה. ביטון היה בינוני מינוס רוב המשחק. את הדריבלים שלו, היפים לעצמם, הוא עשה אחרי ש-(א) מכבי עלתה ליתרון, כך שסכנין שלחה יותר שחקנים למעלה (ב) חלאילה נפצע, וסכנין נשארו ב-10 שחקנים. במילים אחרות - כשהיה קצת מקום במרכז המגרש.  כמו כן - אין לו רגל ימין. בכלל.

אז כל הכבוד, הוא נראה כמו הצלחה ואפשר להאמין ולקוות שזה רק יראה טוב יותר, אבל פרופורציות.

מסכים שההייפ מוגזם בהתחשב בזה שהוא כולה נתן חמש דקות טובות נגד 10 שחקנים של סכנין.

עם זאת, קצת "פרופורציות" נגדיות - הפעולה שלו לחלוף על פני שחקני הגנה במגרש פתוח היא לא חד פעמית או מקרית ולא קרתה רק כי זה סכנין ועוד עם 10 שחקנים. זה משהו שהוא עשה לא מעט בעבר. אם לא עקבת אחריו באשדוד אז תראה שוב את סרטוני הביצועים שהעלו פה בנושא החתימה, כנ"ל בלודוגורץ. לעבור שחקנים באמצע המגרש זה מן הסתם הרבה יותר קל כשאתה ביתרון מול 10 שחקנים, אבל זו עדיין פעולה לא פשוטה בכלל. עובדה שאף שחקן אחר במכבי לא עשה את זה אתמול. יותר מזה, אני מנסה ללכת אחורה בזיכרון ולהיזכר בשחקן שלנו שעשה משהו דומה, אפילו להבלחה חד פעמית ולא שלוש פעמים בחמש דקות, ופשוט לא מצליח להיזכר. כל מי ששיחק בעמדה הזו בשנים האחרונות, לא מסוגל לעשות את זה גם נגד 10 שחקני נערים א'. ביטון עושה את זה כבר כמה שנים טובות. זה חלק מסל היכולות שלו ואנחנו נראה את זה כל פעם שקבוצות ישחקו נגדנו פתוח. זה לא סיבה להפוך אותו לטוב ממיכה אחרי משחק וחצי, אבל זה בהחלט שינוי מאוד מרענן.

באופן כללי, הקטע החדש שמי שמשבח שחקן חייב לרדת על השחקן שמתמודד איתו על העמדה (או במקרה של מיכה היה פה שנה שעברה) הוא מטומטם ולא מכבד בעליל. 

הוא וגולסה יחד בקישור יהיה ממש מעניין לראות אותם שניהם יודעים לפתוח את המשחק ולהשתחרר משחקנים.

Just now, הנדון said:

הוא וגולסה ביחד בקישור יהיה ממש מעניין לראות אותם.

מסכים איתך.

אני לא מבין את כל הקולות כאן שדיברו על כך שהוא יושב על אותה משבצת של גולסה...

נגד רוב קבוצות הליגה, מספיק להציב קשר אחורי אחד- גלזר.

לפניהם צריכים לשחק ביטון וגולסה... ומקדימה יונתן + אלמוג + חלוץ זר (או שכטר/בלקמן).

במשחקי עונה או משחקים באירופה, אני יכול להבין שפרץ ייכנס ליד גלזר ולפניהם יהיה ביטון/גולסה.

או שביטון ישחק באחד האגפים בשלישייה הקדמית.

בקיצור, אחלה רכש, מעמיק ומחזק את הסגל הישראלי ועכשיו חייבים אבל חייבים 2 זרים לפחות (בלם וחלוץ 9).

1 hour ago, snufkin said:

הוא לא התאקלם שם מאנטלית ותרבותית. הוא אומנם לא ילד קטן ועדין להגיע בגיל 24 לארץ זרה בלי המשפחה והחברים כשכל מה שחווית עד עכשיו זה המשפחתיות בב"ש ואשדוד זה לא קל בכלל.

איזה קטע שאלונה נתנה אותו כלחם שום בעסקת אוחנה ולדעתי הוא שחקן עם תקרת זכוכית גבוהה משל אוחנה

הויתור עליו היה לא חכם בעליל. בזמנו היה לי חבר מהעבודה אוהד ב"ש שאמר לי שזה מהלך מטומטם מקצועית. בטח בהתחשב בזה שהוא פחות או יותר השחקן הטוב היחיד שגדל שם ב-10 שנים האחרונות. 

לא מסכים לגבי תקרת הזכוכית שלו ושל אוחנה. בשיאו, את מה שביטון עשה אתמול רק בחמש דקות האחרונות אוחנה היה עושה משחק שלם. אוחנה מדלג על שחקנים כאילו הם לא קיימים.

אחלה ריקן, מה שיש לריקן בראש יש למעט מאוד שחקנים ישראלים. ריקן מעבר ליכולת שלו הוא ישראלי בכיר ונכס לכל קבוצה.

ריקן שיחק בקבוצה טובה והיה טוב מאוד לפי מה שאני זוכר, קבוצה שלקחה גביע מבאזל הגדולה של אותם שנים.

בכל אופן ולנושא, אחלה דן ביטון, תוספת כוח מעולה לסגל ולהרכב של מכבי ועדיין - הדריבלים שעשה אתמול היו נחמדים מאוד אבל הם קרו בסוף + רגל ימין לא קיימת.

גם אני מתלהב מביטון ויחד עם זאת מבין שזו רק ההתחלה ולא צריך להיות תלוש מהמציאות ברמת אוהד הפועל.

בלי השוות למיכה או ריקן, יש לו עדיין המון לעבור בשביל שנתחיל לשחק עם המחשבה של ריקן לעומת ביטון או מיכה לעומת ביטון.

1 hour ago, הנדון said:

הוא וגולסה יחד בקישור יהיה ממש מעניין לראות אותם שניהם יודעים לפתוח את המשחק ולהשתחרר משחקנים.

לגמרי מעניין. בקטע הזה השתדרגנו לעומת שנה שעברה

12 hours ago, קובי השועל said:

אני חושב שמעויין

גלזר

פרץ גולסה

ביטון

אלמוג יוני

זה פסיכי לגמרי.

מעולה.

אפשר לשחק איתו גם ב 4-2-3-1 מתחת לחלוץ.

אני מנסה להיזכר ולא מצליח, מתי היה לנו שחקן עם דריבל.

יש לנו צוות אימון זר למזלנו. משמע אין שמות אין מעמדים ואין כלום מי שיהיה טוב ישחק. הולכים נטו לפי אימונים וביצועים במשחקים. העונה מספיק ארוכה ואולי נשחק במסגרת אירופית לכולם יש מקום שלא לדבר על הפציעות שלא יגיעו אמן אבל זה חלק מהעניין. מכבי חייבת שתי קבוצות ברמה שווה כמעט כדי להצליח באירופה ולהמשיך לשלוט פה. זה מה שהם רוצים וזה מה שיש לנו עכשיו עם חיזוקים פה ושם שיגיעו. 

מיכה וריקן, כל אחד בזמנו, הרוויח את המקום שלו בהרכב בזכות עבודה קשה וסט התכונות שכל אחד מהם מביא למגרש. לא היו ארוחות חינם כאן. גם גולסה לשם העניין. גם דן ביטון צריך לעשות את זה. ברור שהכישרון והמיוחדות קיימים.

מרגיש לי לפרקים כמו שילוב של מיכה עם אצילי.

דריבל מעולה וראיית משחק טובה עם שמאלית רצינית. מאמין שמכבי ידעו למה רדפו אחריו שנתיים. 

צריך טיפה לעבוד על רגל ימין שלו ויש פה פוטנציאל למפלצת.

בהשוואה לאצילי לדוגמא, שחקן שמאלי מובהק שגם יש לו רגל ימין סבבה לגמרי.

אם יצליח להשתפר בזה, הרווחנו בענק.

30 דקות לפני, MTA For Ever said:

מרגיש לי לפרקים כמו שילוב של מיכה עם אצילי.

דריבל מעולה וראיית משחק טובה עם שמאלית רצינית. מאמין שמכבי ידעו למה רדפו אחריו שנתיים. 

לדעתי הוא 90% אצילי 10% מיכה. הדבר היחיד שהוא "דומה" למיכה הוא שיש לו ראיית משחק טובה. וזהו. אם משווים רק את ראיית המשחק אז מדובר בספרות שונות לגמרי. מיכה היה המוסר השני הכי גדול שנולד פה ב-30 שנה האחרונות (אולי אפילו יותר, לא ראיתי כדי לקבוע), שני רק לשחקן שבזמנו היה בין המוסרים הכי גדולים בכל העולם. דן ביטון הוא עוד שחקן שיודע למסור לעומק טוב. אם היה לו 70% ממיכה הוא היה ממשיך מלודוגורץ לקבוצה גדולה יותר ולא חוזר למכבי.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

לדעתי הוא 90% אצילי 10% מיכה. הדבר היחיד שהוא "דומה" למיכה הוא שיש לו ראיית משחק טובה. וזהו. אם משווים רק את ראיית המשחק אז מדובר בספרות שונות לגמרי. מיכה היה המוסר השני הכי גדול שנולד פה ב-30 שנה האחרונות (אולי אפילו יותר, לא ראיתי כדי לקבוע), שני רק לשחקן שבזמנו היה בין המוסרים הכי גדולים בכל העולם. דן ביטון הוא עוד שחקן שיודע למסור לעומק טוב. אם היה לו 70% ממיכה הוא היה ממשיך מלודוגורץ לקבוצה גדולה יותר ולא חוזר למכבי.

וגם הוא לא גולר כמו אצילי. השוואות מעצבנות 

שחקן שלמרות שלודוגורץ ויתרו עליו הוא עדיין טוב ויצטרך להוכיח את עצמו והראה ב2 המשחקים ששיחק ניצוצות