Jump to content

דן ביטון אחרי סכנין

בוזגלו

Recommended Posts

16 דקות לפני, הנדון said:

מי זה כל הפורום? אחלה ריקן נכס ושחקן סגל לגיטימי.

ממש. מי שלא טוען את זה- או טרול או חסר מושג. בגיל של דן ביטון, ריקן היה קשר לגיטימי בליגה השוויצרית. ועל האיכויות שהוא הביא למכבי בשנים האחרונות, אי אפשר להתווכח. אנשים הזויים. הוא עבר את המבחן של איביץ, מי יכול לזלזל בריקן? גם גור מיכה הגדול איבד את מקומו לריקן. ילחם ביטון על ההרכב. כמו כולם. שני דריבלים במשחק מ וכולם יוצאים פה מהחורים. סלקציה זאת לא מילה גסה בפורום הזה. כבר ממש פייסבוק פה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ממש. מי שלא טוען את זה- או טרול או חסר מושג. בגיל של דן ביטון, ריקן היה קשר לגיטימי בליגה השוויצרית. ועל האיכויות שהוא הביא למכבי בשנים האחרונות, אי אפשר להתווכח. אנשים הזויים. הוא עבר את המבחן של איביץ, מי יכול לזלזל בריקן? גם גור מיכה הגדול איבד את מקומו לריקן. ילחם ביטון על ההרכב. כמו כולם. שני דריבלים במשחק מ וכולם יוצאים פה מהחורים. סלקציה זאת לא מילה גסה בפורום הזה. כבר ממש פייסבוק פה. 

מסכים עם כל מילה.

לא אהבתי את הזלזול גם כן..

ריקן הוא מנייה בטוחה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא טענתי לרגע שהוא לא שחקן סגל טוב, אלא שיש לנו אופציות יותר טובות לעמדה שלו.

הוא שחקן משלים טוב אבל מכאן ועד לבנות קבוצה סביבו? עשה לי טובה

6 דקות לפני, zeudemort said:

לא טענתי לרגע שהוא לא שחקן סגל טוב, אלא שיש לנו אופציות יותר טובות לעמדה שלו.

הוא שחקן משלים טוב אבל מכאן ועד לבנות קבוצה סביבו? עשה לי טובה

מי טען שלבנות קבוצה סביב ריקן? מתי זה בכלל קרה יה המצאה? אתה בונה עכשיו את מכבי על פליט מהליגה הבולגרית בשם דן ביטון? 

אתה אמיתי או שבאת מהפייס? נגלה בקרוב נראה לי. 

ריקן תמיד משאיר דם ואיברים על הדשא.

גם אם הוא נכנס לעשר דקות.

גם השערים שלו, ה-3-4 הם כמעט תמיד במשחקים גדולים וברגעים מכריעים.

נכס.

21 דקות לפני, Yonatan7 said:

חלום ילדות שהתגשם

חצי צחוק חצי אמת -

כבר המון זמן שמה שחסר לנו בקישור זה שחקן בסגנון של ביטון/אוחנה/קינדה הבעיה שלהביא אותם ישירות מג'קי עולה טריליארד יורו.

המסקנה היא שטוב שיש ישראלים טובים שיוצאים לאירופה כשהם עדיין לא בשלים לכך ואז יש למכבי אפשרות ריאלית להביא אותם מה שלעולם לא היה מתאפשר עבורינו בתוך הארץ (בדומה לרכישת אצילי בזמנו).

7 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ריקן תמיד משאיר דם ואיברים על הדשא.

גם אם הוא נכנס לעשר דקות.

גם השערים שלו, ה-3-4 הם כמעט תמיד במשחקים גדולים וברגעים מכריעים.

נכס.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

ריקן הביא לנו שערים ורגעים כל כך חשובים שיכנסו להיסטוריה של מכבי , ככה שזה לא משנה מי כותב מה. ריקן אגדה מכביסטית. סה טו.

אין ויכוח לרגע על ההקרבה והמנהיגות שלו, גם אף פעם לא צייץ מילה נגד מכבי ותמיד חיכה להזדמנויות שלו.

לא אשכח אף פעם את התרומה שלו במוקדמות אלופות נגד בלזן ובאזל.

2 hours ago, אדביסי said:

אם אין פיירפליי זה אומר שצריך לשחרר כאלו סכומים?

צריך לנסות להוריד את האופציה, אין ישראלי ששווה כאלו סכומים חוץ מהמוזהב

חמד מנור דבור סבע.

בוא לא נגזים בבקשה.

46 דקות לפני, המכבייה said:

מי טען שלבנות קבוצה סביב ריקן? מתי זה בכלל קרה יה המצאה? אתה בונה עכשיו את מכבי על פליט מהליגה הבולגרית בשם דן ביטון? 

אתה אמיתי או שבאת מהפייס? נגלה בקרוב נראה לי. 

למה להדגיש ליגה בולגרית.

הוא שיחק בקבוצה מכובדת מאד באירופה שכנרכה עדיפה על איפה שריקן שיחק בציריך.

אולי שוויץ נשמע סקסי. אבל שלודוגורץ שמה עליך 1.5 מיליון זה יפה מאד

7 דקות לפני, אלמוג מלול said:

למה להדגיש ליגה בולגרית.

הוא שיחק בקבוצה מכובדת מאד באירופה שכנרכה עדיפה על איפה שריקן שיחק בציריך.

אולי שוויץ נשמע סקסי. אבל שלודוגורץ שמה עליך 1.5 מיליון זה יפה מאד

הכל טוב ושדן רק יצליח. אבל שני דריבלים וגול במשחק מ, לא צריכים להוציא אנשים מפורפורציות. אם הוא טוב מספיק, ישחק מספיק. כשאיביץ בא, לא היתה לו מטרה שריקן יפתח בכל משחק גדול. וזה עוד כלום לעומת מה שהולך בטוויטר- טוב יותר מדור מיכה. ברצינות נו, בוא ניהיה רציניים ועיניניים כמו שמכבי מתנהלת. רק ניישר קו. הלוואי ודן ביטון יהיה אגדה צהובה. הוא יתמודד מול שחקני קישור(בניהם ריקן) שכבר לקחו הכל פה ובהפרשים מפלצתיים. התחרות רק תשפר אותו בעולם נורמלי. וכן, ריקן היה שחקן הרכב בליגה טובה הרבה יותר. זה לא אומר כלום כנגד הכישרון של דן, שברור שקיים. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

הכל טוב ושדן רק יצליח. אבל שני דריבלים וגול במשחק מ, לא צריכים להוציא אנשים מפורפורציות. אם הוא טוב מספיק, ישחק מספיק. כשאיביץ בא, לא היתה לו מטרה שריקן יפתח בכל משחק גדול. וזה עוד כלום לעומת מה שהולך בטוויטר- טוב יותר מדור מיכה. ברצינות נו, בוא ניהיה רציניים ועיניניים כמו שמכבי מתנהלת. רק ניישר קו. הלוואי ודן ביטון יהיה אגדה צהובה. הוא יתמודד מול שחקני קישור(בניהם ריקן) שכבר לקחו הכל פה ובהפרשים מפלצתיים. התחרות רק תשפר אותו בעולם נורמלי. וכן, ריקן היה שחקן הרכב בליגה טובה הרבה יותר. זה לא אומר כלום כנגד הכישרון של דן, שברור שקיים. 

המשחק היום היה מ לא מתייחס אליו בכלל.

רק התייחסתי להיסטוריה של שני השחקנים 

כולה אמרתי שאני מעדיף את ביטון על ריקן בהרכב. אתם איכשהו החלטתם ששיחררתי אותו מהקבוצה... מה נסגר אתכם 

אני אוהב דריבלסטים עם עין שיודעת לראות  משחק ולמסור. 

ריקן הוא לא כזה הוא שחקן של לחץ במגרש ופחות מסירה ודיוק. 

לא מבין למה שמישהו פה אומר שהוא פחות אוהב שחקן ישר יש דיון עליהום על למה אסור לשחרר תשחקן... מי אמר שצריך לשחרר!?!?!? 

9 דקות לפני, אלמוג מלול said:

המשחק היום היה מ לא מתייחס אליו בכלל.

רק התייחסתי להיסטוריה של שני השחקנים 

קול. נוטים לשכוח את הביו של ריקן שהוא סבבה. הלוואי ודן ביטון יגשים אצלנו את הכישרון שלו. הוא מוכשר טילים. 

לא זכור לי קשר אמצע שרץ קדימה ולא הצידה אצלנו מאז זהבי, תקנו אותי אם אני טועה

נתן שם יופי של דריבל מהאמצע, השאיר את הצוללן המורשה לבד שבזבז את ההזדמנות

להבדיל מהמשחק הראשון שהיה נראה כאילו משקשקות לו הרגליים ושהוא לא הצליח להעביר פס אחד ראוי

כאן הוא נתן הצגה במחצית השניה. יצבור דקות משחק ובטחון והוא בהחלט שידרוג ראוי לדור מיכה.

3 hours ago, אקיטה said:

אלוהים ישמור סוף סוף דרביליסט לקישור

לקישור המרכזי*

לא מפתיעה אותי היכולת שלו, כבר באשדוד ראו את רגל שמאל הטובה, החדות והרצון לשחק כל הזמן קדימה. 

נראה שבלודוגורץ גם התחזק קצת פיזית ושיפר את הדריבל.

שחקן שמביא הרבה תכלס.