Jump to content

דן ביטון אחרי סכנין

בוזגלו

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מאמין שהוא יפתח ברביעי. במשחק חוץ כזה דוניס יעדיף לעלות עם ריקן או גולסה שיודעים ללחוץ ולעשות הגנה והוא ישמור את דן ביטון למקרה הצורך.

לדעתי כן יפתח.

הם יבואו לצופף בעיקר (משחקים עם 3 בלמים), לשחק משחק נסוג והגנתי, אנחנו צריכים שחקן עם דריבל טוב שיודע לפצח הגנה צפופה.

ריקן לא הכי כזה, גולסה עדיין לא בכושר.

חושב שנראה קישור של פרץ, גלזר, ביטון.

Just now, אדביסי said:

אם תהיה עונה אירופית אז הרוטציה מבורכת.

אם לא זה קצת חנוק, אבל סומך על דוניס שידע לנהל את הקבוצה.

גם בלי עונה אירופית, 5 שחקנים על 3 עמדות זה לא באמת צפוף(ברסקי בכל מקרה גיבוי),

עם העבר הרפואי של מכבי לא הייתי מצפה לפחות.

טוב, כמו בד"כ, ההתלהבות מעט מוגזמת בשלב זה. ביטון היה בינוני מינוס רוב המשחק. את הדריבלים שלו, היפים לעצמם, הוא עשה אחרי ש-(א) מכבי עלתה ליתרון, כך שסכנין שלחה יותר שחקנים למעלה (ב) חלאילה נפצע, וסכנין נשארו ב-10 שחקנים. במילים אחרות - כשהיה קצת מקום במרכז המגרש.  כמו כן - אין לו רגל ימין. בכלל.

אז כל הכבוד, הוא נראה כמו הצלחה ואפשר להאמין ולקוות שזה רק יראה טוב יותר, אבל פרופורציות.

56 דקות לפני, אדביסי said:

שחקן טוב אבל בואו נרגיע עם ההתהלבות.

הוא יושב על המשבצת של ריקן ואבי זאת מניה בטוחה.

נקווה שימשיך ככה !

זה ליצן מקסימום מי נותן לו לכתוב

1 דקה לפני, orelus said:

זה ליצן מקסימום מי נותן לו לכתוב

זה בוט.

כל הפורום אומר שלריקן יש קשר מקרי לכדורגל אז הוא אומר שריקן הוא הפייבוריט שלו בהרכב, טרחן משהו.

מפתיע אותי לטובה בינתיים. לא ציפיתי ליותר מדי, אבל יש לו יופי של ניצוצות. מקווה שברגע שהוא ודוניס יתאקלמו במכבי זה גם יהיה שוטף יותר.

1 דקה לפני, zeudemort said:

זה בוט.

כל הפורום אומר שלריקן יש קשר מקרי לכדורגל אז הוא אומר שריקן הוא הפייבוריט שלו בהרכב, טרחן משהו.

לריקן יש קשר מקרי לכדורגל?

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

טוב, כמו בד"כ, ההתלהבות מעט מוגזמת בשלב זה. ביטון היה בינוני מינוס רוב המשחק. את הדריבלים שלו, היפים לעצמם, הוא עשה אחרי ש-(א) מכבי עלתה ליתרון, כך שסכנין שלחה יותר שחקנים למעלה (ב) חלאילה נפצע, וסכנין נשארו ב-10 שחקנים. במילים אחרות - כשהיה קצת מקום במרכז המגרש.  כמו כן - אין לו רגל ימין. בכלל.

אז כל הכבוד, הוא נראה כמו הצלחה ואפשר להאמין ולקוות שזה רק יראה טוב יותר, אבל פרופורציות.

מסכים.

אחלה ביטון,הגול השני הצגה וגם המצבים של שכטר ובן בחיים הגיעו מפעולות נפלאות שלו.

המחיר מאוד מנופח לתקופה הנוכחית,אני מקווה שאם הכל ילך טוב איתו השנה אז המחיר יראה כבר פחות מנופח בקיץ הבא

24 דקות לפני, zeudemort said:

זה בוט.

מי זה כל הפורום? אחלה ריקן נכס ושחקן סגל לגיטימי.

נראה טוב.

אני לא חושב שאתם צודקים שהוא בא על חשבון פרץ/גולסה , אני מאוד רואה את מכבי משחקת 442 בסגל הנוכחי.

יונתן, בלקמן ואלמוג לא פחות טובים כחלוצים מאשר בכנפיים לטעמי, ובן חיים, גררו וחנצ'ס כרגע לא נראים כמו שחקני הרכב.

30 דקות לפני, zeudemort said:

זה בוט.

יותר משאני עצבני על מה שכתבת על ריקן אני עצבני מזה שנפלת לפח של הטרול הזה וכתבת תגובה מגעילה על שחקן של מכבי

36 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מסכים, רק אציין שהמשחק הבינוני שלו, כמו של שאר השחקנים היום, מובן בהתחשב בהרכב שעלה.

סה"כ אני מרוצה ממה שראינו ממנו עד עכשיו. נראה שיש פה פוטנציאל מעניין מאוד, אבל לא הייתי ממהר לצאת בהצהרות אחרי משחק וחצי, על אחת כמה וכמה כשהמשחקים היו נגד קבוצה לטבית ובני סכנין. 

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אני חושב שמעויין

גלזר

פרץ גולסה

ביטון

אלמוג יוני

זה פסיכי לגמרי.

בשביל זה נצטרך בלם עם מסירה פסיכית לא ככה?

אני חושב שמעויין

גלזר

פרץ גולסה

ביטון

אלמוג יוני

זה פסיכי לגמרי.

יאפ 

מאמין שכך זה גם יראה (בליגה), כל עוד לא יגיע זר לאגף

אני חושב שמעויין

גלזר

פרץ גולסה

ביטון

אלמוג יוני

זה פסיכי לגמרי.

לא חושב שהמגנים שלנו מספיק יתרמו למערך הזה

1 דקה לפני, tkui said:

יותר משאני עצבני על מה שכתבת על ריקן אני עצבני מזה שנפלת לפח של הטרול הזה וכתבת תגובה מגעילה על שחקן של מכבי

לא באמת תגובה מגעילה, וגם אחרי זה כתבתי שהוא בשבילי מקסימום שחקן משלים כי זאת האמת.

אני מת על ריקן והוא שחקן נשמה אבל הרבה כדורגל אין לו, בטח שמעדיף עליו בהרכב את פרץ או את ביטון.

7 דקות לפני, הנדון said:

מי זה כל הפורום? אחלה ריקן נכס ושחקן סגל לגיטימי.

הייתה תקופה, אני חושב בשנה שעברה שריקן לא סיפק יותר מדי סחורה ויצאו עליו בפורום, הוא שחקן סגל לגיטימי זה נכון אבל ממש לא באנקר בהרכב שאסור להזיז אותו כמו שאדביסי עושה ממנו