Jump to content

קבוצת הנוער - עונת 2020/21

Recommended Posts

פףףף איזה תבוסה

טוב כנראה שאין מה לצפות ממה שאני רואה (עד שיגיע המושיע הברזילאי) ממה שיש כרגע

מי משחק שם חוץ מדור תורג'מן ובאמת פוטנציאל?

בגילאים האלה וצעירים יותר יש הבדלים ענקיים כשיש הבדלי גיל.

אני זוכר ששיחקתי כדורסל בנערים ושיחקו נגדנו אמנם בתור משחק אימון שנתון מעל פתחו לנו את התחת, גופנית זה אחרת, מנטלית זה אחרת, הכל אחרת.

כשהפסדנו לחדרה עם תקציב של שמונה שקל מול 20 מליון כתבתי תגובה. זה לא מצא חן בעיניי המכביה וששון הצהוב. עכשיו אחרי מכבי חיפה 0/3 כבר אין מה לכתוב אלה לשמוע דייויד בואי.12 יועצים בנוער 13 בבוגרים . בושה

2 hours ago, קוקו616 said:

כשהפסדנו לחדרה עם תקציב של שמונה שקל מול 20 מליון כתבתי תגובה. זה לא מצא חן בעיניי המכביה וששון הצהוב. עכשיו אחרי מכבי חיפה 0/3 כבר אין מה לכתוב אלה לשמוע דייויד בואי.12 יועצים בנוער 13 בבוגרים . בושה

הכי טוב דייויד בואי. ואכן בושה אדירה, מקווה שאוכל לישון בלילה...

50 דקות לפני, קוקו616 said:

הגבתי באנטי בגלל הדרך שלך "להרעיף מחמאות", עוד לפני שמתייחסים לתוכן שרשמת.

1 hour ago, קוקו616 said:

לא הבנתי באמת אכפת לך מה התוצאה של קבוצת נוער (ואני לא מתייחס אפילו להבדלי גיל)?? 

תראה כמה שחקנים יש לחיפה בבוגרים+ תראה כמה שחקנים מהם באמת נשארים עם ווינריות (שים לב שאוהדי חיפה אוהבים את חזיזה ואשכנזי כי הם ווינרים ואיפה הם גדלו?).. 

בגלל שאנחנו לא נמצאים באימונים כדי לדעת כמה משפרים את השחקני נוער בהם, אנחנו נוכל לבחון את הצוות אימון בעוד כמה שנים כשנראה כמה שחקנים יצאו משם ומה המוסר עבודה שלהם. מהטיפה שאני רואה את בית"ר ת"א אני מבסוט מהמאמן הזה יותר מאשר גיא צרפתי אבל יכול להיות שאני עכשיו סתם מגזים כדי לא להסכים איתך..  

1 hour ago, קוקו616 said:

יש פודקאסט של שי ברדה מדבר על איך ניצח את הנוער של פורטו עם הנוער של מכבי הרצליה, ואחרי זה כשהוא דיבר עם מאמן הנוער של פורטו מאמן הנוער של פורטו אמר שהוא מאוד מרוצה מהמשחק.

זה יעזור לשים דברים בפרופורציה כשמדובר על קבוצת נוער

2 hours ago, קוקו616 said:

בוצ׳ה

• 3 months later...
51 דקות לפני, zeudemort said:

עד שמצאתי את הנושא...

רויזמן נראה שחקן טוב, שמים לב לחיסרון שיש לנו בעמדת החלוץ

מסכים מאוד. אליעזר בן אהרן משחק עם אושמנדי בשפיץ למרות שהוא לא חלוץ ולא שיחק ככה לאורך השנים. 

מעניין מה הסיפור עם דור תורג׳מן שחתם לאחרונה על חוזה בוגרים ונאמר שהוא ישחק לסירוגין בבוגרים ובנוער. בפועל הוא מתאמן עם הבוגרים אבל לא נמצא בסגל של אף אחת מהקבוצות. :g:

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

מסכים מאוד. אליעזר בן אהרן משחק עם אושמנדי בשפיץ למרות שהוא לא חלוץ ולא שיחק ככה לאורך השנים. 

מעניין מה הסיפור עם דור תורג׳מן שחתם לאחרונה על חוזה בוגרים ונאמר שהוא ישחק לסירוגין בבוגרים ובנוער. בפועל הוא מתאמן עם הבוגרים אבל לא נמצא בסגל של אף אחת מהקבוצות. :g:

תורגמן פצוע?

הזר מאוד איכותי.

רויזמן כישרון גדול.

גם המגן הימני לא רע למי שעוקב אחרי הנוער.

רק חבל לי שדור תורגמן לא משחק בנוער בינתיים וסתם מתאמן בבוגרים, חייב לשחק איפשהו.

פעם ראשונה שאני רואה העונה משחק שלהם, יש עתיד. רק צריכים לשפר את הסיומת כי הגיעו להרבה מצבים ולא ניצלו את זה מספיק. 

מישהו יודע מי זה מספר 11? מוכשר ממש 

30 דקות לפני, שרן said:

מסתבר שהבן של חיים רביבו משחק אצלנו..איך הוא?

בפעם היחידה שראיתי אותו (מול ראשלצ) פתח מגן שמאלי והיה לא רע בכלל אבל שחר רוזן (הנכד של צביקה) הוא המגן הפותח בדרכ.

אבל רביבו צעיר, לדעתי עוד לא בן 18

27 דקות לפני, המכביסטית15 said:

פעם ראשונה שאני רואה העונה משחק שלהם, יש עתיד. רק צריכים לשפר את הסיומת כי הגיעו להרבה מצבים ולא ניצלו את זה מספיק. 

מישהו יודע מי זה מספר 11? מוכשר ממש 

היו המון איבודי כדור, חייבים לעבוד יותר על המסירות גם.

מספר 11 זה רויזמן

• 2 months later...

כתבה מעניינת ואחלה אתר בכללי:

https://www.juniorleague.co.il/משחק-על-כל-הקופה/

הסתכלתי גם בשאר הכתבות - חיפה העבירו אליהם גם חלוץ שנראה מאוד מוכשר ממכבי נתניה אחרי שנכנס להסגר.

3 דקות לפני, robertod said:

כתבה מעניינת ואחלה אתר בכללי:

https://www.juniorleague.co.il/משחק-על-כל-הקופה/

הסתכלתי גם בשאר הכתבות - חיפה העבירו אליהם גם חלוץ שנראה מאוד מוכשר ממכבי נתניה אחרי שנכנס להסגר.

ניצחו היום 4:2 את אשדוד והעפילו למקום הראשון. דור תורג׳מן כבש צמד והוסיף בישול . גם רויזמן וניב ברקוביץ כבשו

32 דקות לפני, פנחס שוף said:

הבן של חיים רביבו אצלו בנוער, מגן שמאלי

On 26.12.2020 at 13:49, שרן said:

מסתבר שהבן של חיים רביבו משחק אצלנו..איך הוא?

On 26.12.2020 at 14:23, דקסטר said:

בפעם היחידה שראיתי אותו (מול ראשלצ) פתח מגן שמאלי והיה לא רע בכלל אבל שחר רוזן (הנכד של צביקה) הוא המגן הפותח בדרכ.

אבל רביבו צעיר, לדעתי עוד לא בן 18