Jump to content

קבוצת הנוער - עונת 2020/21

Recommended Posts

15 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אין הגנה,

המאמן הזה צריך להתעורר ומהר.

הוא עשה המון שינויים בהרכב מהמשחקים האחרונים

5 דקות לפני, itan17 said:

למה לא מעיפים את המאמן? כבר שנה שעברה ראו שזה לא זה

בוא נשמע מכם גאונים למה אתם חושבים שצריך להחליף את המאמן נוער שלנו

5 דקות לפני, itan17 said:

מה ראו? היית באימונים? עקבת אחרי השיפור של השחקנים?

8 דקות לפני, itan17 said:

אם אני לא טועה בן אהרון שנה שעברה "עלה" לראשונה לנוער אחרי שאימן כמה שנים את נערים א' (ועשה עבודה נהדרת להבנתי)

המטרה שלו היא לפתח שחקנים ולהפוך אותם ליותר טובים, אי אפשר לדעת אם עושה עבודה טובה או לא אחרי עונה + 4 מחזורים

5 דקות לפני, gilgil28 said:

מה ראו? היית באימונים? עקבת אחרי השיפור של השחקנים?

מכבי חיפה 2 רמות מעל.

מה אכפת לי מה הוא עושה באימונים, רואה את המשחקים והתוצאות.

Just now, itan17 said:

מכבי חיפה 2 רמות מעל.

:D:D:D:D:D

מזל שגאון כמוך לא מנהל את מחלקת הנוער שלנו חחח

2 דקות לפני, itan17 said:

מכבי חיפה 2 רמות מעל.

בגיל הזה יותר חשוב לי שיפתחו את השחקנים מאשר התוצאות

3 דקות לפני, itan17 said:

מכבי חיפה 2 רמות מעל.

מזל שרב חברי הפורום מבינים עניין ולא נסחפים אחרי השטויות שהיוזר הזה רושם

2 דקות לפני, itan17 said:

מכבי חיפה 2 רמות מעל.

משחקים ותוצאות זה נחמד כתוספת אבל ממש לא העיקר.

אצל חיפה משחקים שחקנים בגילאים שאצלנו כבר הולכים לקבוצת בוגרים בלאומית ואפילו בליגת העל. זה חשוב פי מאה מתוצאות בליגת הנוער

חד משמעית ניצחונות והישגים הם לא הדבר החשוב ביותר בקבוצת הנוער, אך חשוב לציין שעם ניצחונות והישגים מגיע גם ביטחון שיכול להוות אימפקט נוסף להצלחה אישית.

26 דקות לפני, Krishi said:

בוא נשמע מכם גאונים למה אתם חושבים שצריך להחליף את המאמן נוער שלנו

איפה ראית שכתבתי שצריך להחליף את המאמן?? תסביר לי איפה

לא ברור לי

15 דקות לפני, דקסטר said:

ומוסיף עוד הבהרה של זיו...

‏פירוט למעוניינים+הרחבה על העמדה שלי:

המטרה של קבוצת נוער היא לא לקחת אליפויות. הישגיות זה נחמד, מעיד באיזשהו אופן על איכות הקבוצה, אבל מטרת העל חייבת להיות פיתוח שחקנים לקבוצה הבוגרת.

חריגי הגיל של מכבי ת"א משחקים עכשיו מול בוגרים. גם בכירי ה-2002. במכבי חיפה הם משחקים בנוער

1 hour ago, micsho3 said:

מזל שרב חברי הפורום מבינים עניין ולא נסחפים אחרי השטויות שהיוזר הזה רושם

מאיפה צצת אתה יוזר מוזר

ברור שחשוב יותר שחקנים לבוגרים, אבל מה נראה לכם שיהיו קסמים ובנוער הם יתבזו, או יציגו יכולת סבירה לכל היותר, ואז יהפכו לכוכבים בבוגרים? זה אולי מקרה של אחד ל...

9 דקות לפני, itan17 said:

מאיפה צצת אתה יוזר מוזר

ברור שחשוב יותר שחקנים לבוגרים, אבל מה נראה לכם שיהיו קסמים ובנוער הם יתבזו, או יציגו יכולת סבירה לכל היותר, ואז יהפכו לכוכבים בבוגרים? זה אולי מקרה של אחד ל...

בלי לפגוע אח, רואים שלא שיחקת או ראית כדורגל במחלקות נוער. ההבדלים בין שנתון לשנתון בעיקר בגילאים באלה סופר משמעותיים. אתה תראה את אותם שחקנים בעונה הבאה דורסים את השחקנים של חיפה שיעלו מהנערים.

7 דקות לפני, itan17 said:

מאיפה צצת אתה יוזר מוזר

איתי תבין משהו: בגילאים האלה ההבדל בין שנה אחת לשניה זה המון ובחיפה שיחקו עם שלושה חריגי גיל שזה שנתון 2001, אותו שנתון שעידו שחר ובר כהן נצאים בו ומשחקים העונה בליגת העל בהפועל חיפה (ושנה קודמת היו בבוגרים בביתר תא). מה זה שווה שהם משתפים שחקנים בנוער בשביל לנצח? מה זה נותן? אני מעדיף 11 כמו עילאי תומר המגן הימני שבכלל שייך לנערים א ולהפסיד לחיפה מאשר הרוני לאופר, מוחמד גדיר ועילאי חג׳ג׳ שמתבזבזים לשווא בנוער וקטנים ממנו בשלוש שנים. קצת פרופורציות, קצת הבנה של הגילאים הללו

Just now, קובי השועל said:

בלי לפגוע אח, רואים שלא שיחקת או ראית כדורגל במחלקות נוער. ההבדלים בין שנתון לשנתון בעיקר בגילאים באלה סופר משמעותיים. אתה תראה את אותם שחקנים בעונה הבאה דורסים את השחקנים של חיפה שיעלו מהנערים.

זה מה שהוא לא מבין: שבשנה הבאה סביר להניח שעוד פעם חיפה ינצחו כי במכבי מי כל השנתון הבוגר יהיה כבר בבוגרים ואילו אצלהם יהיו חריגים שנה שנילישית בנוער במקום לעשות את השדרוג לשחקן בוגרים

Just now, micsho3 said:

זה מה שהוא לא מבין: שבשנה הבאה סביר להניח שעוד פעם חיפה ינצחו כי במכבי מי כל השנתון הבוגר יהיה כבר בבוגרים ואילו אצלהם יהיו חריגים שנה שנילישית בנוער במקום לעשות את השדרוג לשחקן בוגרים

לא מדוייק.

האמת שמאז בית"ר ת"א הנוער די מזיז. הצעירים המוכשרים עם הפוטנציאל להגיע לבוגרת נמצאים בלאומית ולא בליגת הנוער (שלא לדבר על המושאלים בליגת העל)

9 דקות לפני, קובי השועל said:

לא מדוייק.

למה לא? כל הקטע במכבי זה שאין חריגי גיל ושבכל הרכב לפחות חמישה פותחים מהשנתון הצעיר.  בשאר הקבוצות בדכ פותחים עם שלושה חריגי גיל ומקסימום בלחץ שני שלקנים מהשנתון הצעיר ובמהלך העונה לאט לאט משלבים את השנתון הצעיר כשהשנתון הבוגר מתגייס וכהכנה לראות מי מתאים לעונה הבאה (חריגי הגיל בדכ עדיין פותחים גם בשלבים מתקדמים של העונה כי זה מה שמבטילים להם בתחילת העונה כדי שיסכימו להישאר עונה נוספת בנוער)

כל ביקורת על מחלקת הנוער לא קשורה למציאות. בחמש העונות האחרונות לקחנו אליפות 1. מאידך, תראו כמה שחקנים מוכשרים ששייכים למכבי משחקים בליגת העל וכמה מחיפה משחקים בליגת העל.

1 hour ago, קובי השועל said:

דווקא אני מבין טוב, עברתי את כל הגילים עד גיל 19 ברמהש.

ברור שבגילים האלה התארים פחות חשובים מפיתוח שחקנים, אבל מכבי נראית כמו אוסף של שחקנים ולמאמן הזה בהחלט יש חלק. 

מה קורה באימונים? לא יודע, מה כבר יהיו קסמים אם הם נראים ככה במשחקים? אתם נתפסתם פה על נקודה והחלטתם שבגלל האג׳נדה של פיתוח צעירים על חשבון הצלחה, שבכל מקרה ייצאו מהקבוצה הזו שחקנים טובים. אני חושב שעם המאמן הזה, זה לא יקרה.