Jump to content

פנטזי פרמייר ליג 2020/21

Dandelion

Recommended Posts

אני עם ורנר. ההגנה של ווסט ברום נראית החלשה בליגה.

ניוקאסל נראו רע מאד מול ברייטון, אבל זו קבוצה לא צפויה שמסוגלת להתעלות במשחק נתון.

On 24.9.2020 at 07:17, Dandelion said:

היו לי שניים אז זה מינוס 8. איגן מורחק וסנט-מקסימיאן פצוע, ככה שאני לא עתיד לראות משני השחקנים האלו אף נקודה במחזור הקרוב, ובמחזור 4 שפילד משחקים מול ארסנל. הנחתי גם שהמחיר של שלושת השחקנים האלו על סף ירידה, ומנגד המחיר של השחקנים שרציתי היה עתיד לעלות בטווח הקרוב וזה אכן קרה עם ג'יימס וקסטאן; חאמס אולי הלילה. זה היה תיקון נקודתי והכרחי לקבוצה שלא מצדיק ווילקארד אבל כזה שעדיף לי לבצע כרגע למרות המינוס במחשבה לטווח הרחוק.

שיחקת אותה מבחינת תקציב, מבחינת נקודות נחכה למחזורים הבאים :)

שנה שעברה (עונה ראשונה שלי בפנטזי) הייתי ממש נגד יותר מחילוף אחד, כי לרוב זה לא משתלם מבחינת ניקוד והמטרה בסוף היא נקודות ולא תקציב (אבל נכון שיותר תקציב אמור לעזור לך ליותר נק' על הנייר)

בכל מקרה, בינתיים אני סובל מירידות של סנט-מקסימיאן, וינאגרה וגומז

לפחות החלפתי את אובה בדה ברוינה בזמן (לפני שהוא ירד והוא עלה), בוא נראה שמבחינת נק' זה ישתלם 

לגבי קפטן השבוע - התלבטות בין דה ברויינה / סלאח / ורנר

משום מה נשאר עם סלאח קפטן, יש לי מום עליו בגלל שהוא היה מאוד מרוחק מהמשחק נגד צ'לסי (באמת בקושי הורגש)

בצד ההגנתי - לאמפטי ישחק המחזור? ואם כן לקחת עליו הימור מול יונייטד או לתת לטיילור נגד סוטון?

אני אוהד יונייטד, שמחתי מאוד מההזייה שקרתה היום, אבל בראייה של פנטזי כל שנה אני מנסה לפגוע באיזה שחקן אנונימי, לפעמים מצליח יותר ולפעמים פחות. השנה הלכתי על טרוסארד של ברייטון והוא נתן לי גול מחזור ראשון ובישול מחזור שני. לא יאומן שהוא פגע נגד יונייטד 3 פעמים בקורה ועוד החמצה מטורפת מול דה חאה. אם הוא נותן שלושער והוא על אחוז אחד בחירה אני יוצא מלך הפנטזי. 
אבל יופי שיונייטד ניצחו =)

14 hours ago, liewec815 said:

תמות ורנרררררררר

סעמק

הנושא הזה גרם לי להכניס אותו להרכב

מה עושים איתו ?

מוכרים בהפסד או משאירים ?

מעניין אם ימשיך לשחק באגף כמו אתמול או יחזור לאמצע

איזה מחזור חושך. 10 נקודות מ5 שחקנים כולל ורנר כקפטן. ווקר-פיטרס על הספסל.

חייב הופעות טובות היום ומחר של השחקנים הבכירים כדי להציל משהו מהמחזור הזה.

היה מחזור זוועה, מחזור הזוי האמת כי היו המון גולים אבל כל הפייבוריטים לקפטנים לא עשו כלום (חוץ מבישול של סאלח). בקטע מוזר הצלחתי להיות מעל הממוצע בקצת ולשמור על סוג של עקביות.
אני יודע שזה קצת מעצבן בתחילת העונה, אבל באמת שאנחנו כולה במחזור 3, עוד לא התחלנו בכלל.... אל תתייאשו חחחח השנה הליגה מגיעה עד הסוף עם הרבה קבוצות פעילות!

2 hours ago, benbb said:

מוציא את סון - מבשל 4 שערים

מוציא את ג'ורג'יניו - כובש צמד

:please:

מוציא את סון - 4 גולים

מוציא את ברונו - גול ובישול

מוציא את חאמס - צמד ובישול

שוקל לפרוש

מי אתם אנשים שהוציאו את סון? הדיווחים היו על פציעה בהמסטרינג שאורכת 3 שבועות בערך כך שזה התיישב טוב עם פגרת הנבחרות ובמצב הכי גרוע היה מפספס מחזור אחד. כבר במהלך השבוע עלו דיווחים שהמצב שלו לא גרוע והוא עשוי לשחק. שמתי אותו על הספסל בכל מקרה ולשמחתי ריס ג'יימס לא שיחק אז יש לי חילוף אוטומטי. 

1 hour ago, Dandelion said:

מי אתם אנשים שהוציאו את סון? הדיווחים היו על פציעה בהמסטרינג שאורכת 3 שבועות בערך כך שזה התיישב טוב עם פגרת הנבחרות ובמצב הכי גרוע היה מפספס מחזור אחד. כבר במהלך השבוע עלו דיווחים שהמצב שלו לא גרוע והוא עשוי לשחק. שמתי אותו על הספסל בכל מקרה ולשמחתי ריס ג'יימס לא שיחק אז יש לי חילוף אוטומטי. 

דיברתי עם הרופא תחילת שבוע אמר שהוא לא משחק

לפני10 שעות , idan12 said:

לא מאמין שהוצאתי את סון, 40 נקודות. מחזור נוראי, צפויה מסיבת עיתונאים הערב

זיינו את כולנו עם הפציעה שלו