Jump to content

פנטזי פרמייר ליג 2020/21

Dandelion

Recommended Posts

אחלה נושא.

נראה שכולם הולכים עם אומביינג בתור קשר

לגבי ליברפול - אני מתלבט אם לשים את שני הכוכבים גם או רק אחד מהם, כי אחרי לידס יש להם סדרה של משחקים קשים

וגם התלבטות אם לשים שחקנים מיונייטד/סיטי לספסל כדי לחסוך חילופים בהמשך

12 hours ago, Dandelion said:

חיכיתי שתפתח אבל זה לא קרה, חשבתי שנעלמת או שהפסקת לשחק. בכל אופן מחקתי את הליגה שפתחתי כדי שיהיה לכולם יותר נוח וערכתי את הקישור בתחילת ההודעה. 

@DoW @Krishi @ג'ורדי אם אתם לא שם תצטרפו.

מלך :king:

מצטער, קורונה וכאלה נו, נרדמתי קצת השנה, מודה באשמה :doh:  שתהיה לנו אחלה עונה!

מי שבחר את ג'סטין מלסטר להגנה - לסטר החתימו את טימותי קסטאן. ההערכות הן שיפתח כרגע בצד שמאל כתחליף לצ'ילוול, אבל זה עדיין מערער את המקום שלו.

הייתי מחליף אותו בשחקן הגנה אחר מהמומלצים ב4.5 - VInagre/Walker-Peters/Taylor/Lamptey או לוקח סיכון עם Dallas/Ayling/Hegazi.

5 hours ago, ג'ורדי said:

מה אומרים על סאקה מארסנל? יכול להיות מציאה ב5.5

שחקן מצוין, אבל לא רואה אותו עדיין נהיה שחקן הרכב קבוע. יש בהתקפה של ארסנל המון שחקנים והם החתימו גם את וויליאן.

ארטטה מיישם רוטציה כבדה בהשראת פפ, מאמין שיעדיפו קודם כל להוציא יותר מניקולה פפה, גם מרטינלי יחזור בשלב מסוים.

הייתי מעדיף שחקני הרכב קבועים כמו Armstrong/Saint-Maximian/Klich/Harrison או את Soucek ב5.

חושב שאני מתקרב להרכב סופי. אחרי שקראתי את זה, שמעתי על הפציעה של פרגוסון, וגילוי העובדה שג'ונסון לא צפוי להיות שחקן כ"כ משמעותי בווסטהאם בעונה הקרובה עשיתי כמה שינויים בעיקר כדי שאצטרך לגעת בשחקני ההגנה כמה שפחות לאורך העונה. חבל לבזבז חילופים חשובים על התאמות כאלו ואחרות של שחקן שפתאום נופל ברוטציה. טרנר ודוהרטי ירוצו בכל משחק בתקווה שיתנו בממוצע 180 נקודות כ"א. אעשה רוטציה בין איגן/וינגרה/טיילור. מסתבר שברוטציה של וולבס וברנלי אאלץ לשחק מול שחקני הגנה מהטופ 6 פעמיים בלבד לאורך העונה. אחרי חילוף של אובמיאנג בדה בריינה במחזור 3, נפתחות בפניי אפשרויות במשולש של סון-ארמסטרונג-מיטרוביץ' שאני מעדיף לא לקחת את ההימור עליהן כרגע.

cWydvvH.png

11 hours ago, Dandelion said:

חושב שאני מתקרב להרכב סופי. אחרי שקראתי את זה, שמעתי על הפציעה של פרגוסון, וגילוי העובדה שג'ונסון לא צפוי להיות שחקן כ"כ משמעותי בווסטהאם בעונה הקרובה עשיתי כמה שינויים בעיקר כדי שאצטרך לגעת בשחקני ההגנה כמה שפחות לאורך העונה. חבל לבזבז חילופים חשובים על התאמות כאלו ואחרות של שחקן שפתאום נופל ברוטציה. טרנר ודוהרטי ירוצו בכל משחק בתקווה שיתנו בממוצע 180 נקודות כ"א. אעשה רוטציה בין איגן/וינגרה/טיילור. מסתבר שברוטציה של וולבס וברנלי אאלץ לשחק מול שחקני הגנה מהטופ 6 פעמיים בלבד לאורך העונה. אחרי חילוף של אובמיאנג בדה בריינה במחזור 3, נפתחות בפניי אפשרויות במשולש של סון-ארמסטרונג-מיטרוביץ' שאני מעדיף לא לקחת את ההימור עליהן כרגע.

cWydvvH.png

חזק

אני אותו הרכב כמוך רק עם 

ASM במקום ריד

וולקר-פיטרס במקום דוהרטי

מיטשל במקום אייגן

ו-2.5 בבנק לדה בריינה בGW2

במסגרת זה שממש נרדמתי על המשמר השנה, מתיישב עכשיו פעם ראשונה להרכיב הרכב, בדרכ אני 3 שבועות לפני כבר בטירוף, הקורונה גמרה אותי.
אם מישהו פה ורוצה לחפור בחצי שעה הקרובה יאללה.

27 דקות לפני, DoW said:

נראה שיש שפע לא נורמלי העונה, בעיקר בקישור

הרגו אותנו עם ההחלטה להעביר את שחקני הכנף כמו אובמיאנג וראשפורד לקישור.

גרינווד בהתקפה ב7.5 היה פותר לי כ"כ הרבה בעיות.

אלוף עונת 16/17 חוזר כדי לקחת את מה ששייך לו.

הקבוצה של תורג'י בעיצומו של אחד ממחנות האימונים הטובים שלה בשנים האחרונים. מזכיר קצת את השקט שלפני 4 שנים, כשתורג'י החל את דרכו כמאמן הקבוצה. גם אז אף אחד לא ספר את האוסטרלים טרם פתיחת העונה, גם אז אמרו אמרו שהיא לא תהווה פקטור מול גלעד וערן ושהרכש לא מספיק כדי להילחם על התואר.

כמו בעונה ההיא, גם בקיץ 2020 השחקנים של תורג'נ חושבים אחרת. "האווירה פנטסטית, קבוצה של גברים. כולם כאן עוזרים לכולם, אין ארועי משמעת, אין כוכבים וכולם בגובה העיניים", העיד אחד השחקנים. גם השיבוץ של החדרים נעשה מתוך מחשבה. דני אינגס, לדוגמא, שובץ עם ריס ג'יימס הצעיר, שנחשב כשרון ענק ומגלה יכולת טובה באימונים. דווקא אינגס, חדש בקבוצה בדיוק כמוהו, משמש כחונכו ומוכיח אלמנט מנהיגותי חשוב.

והנה עוד דוגמא. ריאן ישן עם ג'סטין. למה? המגן חוזר מפציעה קשה ואחרי עונה לא פשוטה, שבתחילתה ניסה לחתום אצל לופו ללא ידיעתו של תורג'י והסתבך גם עם האוהדים. ריאן לקח אותו הקיץ תחת חסותו, בתקווה שדרכו ישתנה גם היחס מהקהל. אגב ריאן, האווירה הטובה במחנה סייעה לסיים נתק ארוך מאוד בין השוער הוותיק לבין דייויס. השניים ניצלו את הגיבושון כדי ללחוץ יד ולצאת לדרך חדשה.

גם אמצעי בידור לא חסר. בלילה הראשון במחנה, הקבוצה של תורג'י הגיעה בדיוק בזמן כדי לצפות במשחק ליגת האומות בין פולין לבין בוסניה. את הצעקות של בדנארק בלילה שמעו בכל בית המלון.  בית הכנסת של הקבוצה של תורג'י הוקם בחדר 332 - בניהולם של זהאא ולאמפטיי, שאחראים על התפילות. הבית הכנסת הוא אטרקציה במחנה האימון  - חאכים זייך, אובמיאנג ומוחמד סלאח מתכנסים בכל יום לקריאה משותפת. זייך, אגב, נכנס מהר מאוד לעניינים למרות שנחת מאוחר, אולם בינתיים הוא ישן ללא שותף.

הממונים על המוראל הם ללא ספק מרטין וג'ונסון, גם הם שותפים לחדר. החיקויים, הקפיצות על השחקנים אחרים וההשתטות הכללית תורמים למצב הרוח. האווירה עוזרת לשחקנים כמו גריליש להרגיש בבית, והוא מחזיר באימונים חזקים שעושים רושם גדול. "הוא שחקן העונה עוד לפני שהליגה התחילה", אומרים שחקנים, :"כזה שחקן לא היה אצל תורג'י הרבה שנים. חכו ותראו".

בצוות המקצועי מרוצים מהחיזוק הנקודתי ששדרג את הקבוצה, ובעיקר מהאווירה במחנה. לפחות על פי הקיץ, עד כמה שתקופה כזו יכולה להעיד על העתיד, נראה שהקבוצה של תורג'י בכיוון הנכון.

מצרף לרשימה את כריס ווד. רודריגו יכול להיות הימור מעניין.

הייתי נמנע מאנטוניו בגלל לוח המשחקים הקשה של ווסטהאם.

יש שמועות חזקות על עזיבה מסתמנת של Vinagre לפורטו, והחתמה של אלכס טלס/פאוזי גולאם במקום. אני די בבעיה כרגע, צריך מגן ב4.5 שמשחק באופן קבוע שלא אצטרך להחליף לאורך העונה או ברובה, הבחירה הטבעית היא KWP אבל יש לי כבר את מקארתי וארמסטרונג. לא רוצה ללכת על הגנה כפולה וגם לחסום את האפשרות לשדרג לאינגס במידה ויפתח את העונה טוב. לא סומך על ברייטון, לידס בפתיחת עונה קשה.

בנושא אחר - מי שמחפש אחר שחקן הגנה ב4.0 שעתיד לפתוח את העונה אז Buur מוולבס צפוי לפתוח כמגן ימני את העונה. אדאמה טראורה חולה בקורונה ויכול להיות שזה ייקח קצת זמן.

2 hours ago, Dandelion said:

אין לך בעיה לבזבז חילוף על מיטשל במחזור 2/3 ועל ג'סטין במחזור 4/5?

רציתי טיילור אבל יש לו בלאנק+מחזורים קשים עד מחזור 5

אולי דגלאס/איילינג במקום ג׳סטין אבל גם סיכון

מה עם קייל ווקר פיטרס? אחרי שסדריק עזב הוא שחקן הרכב בסאות'המפטון. הפציעה של פרגוסון בעייתית מאד כי אין שחקני הרכב כרגע ב4.0 בהשוואה לשנים קודמות. לכן אני חושב שעדיף בסביבות מחזור 3 לשנמך את סלאח/אובמיאנג לדה בריינה או את ורנר למרסיאל כדי לשדרג את מיטשל ל4.5 נוסף כמו טיילור/דאלאס.

למתלבטים בין ארמסטרונג לסנט-מקסים :

וולקר פיטירס אופציה לא רעה אבל יש לי את מקרטני בשער

התכנון הוא מחזור 1 להכניס את פרננדס במקום סון ומחזור 3 את דה בריינה במקום אובה שיש לו רצף של משחקים קשים

חבל שלא עקבנו ותיעדנו את סופי הליגות בכל שנה. אולי זה בגלל שהרוב תמיד פורשים על ההתחלה, אבל לדעתי לקחתי לפחות 3 עונות מאז שהתחלתי עם הנושא.
אבל בכנות רוב הזמן נשארים בסוף 2-4 שחקנים לא יותר מזה. מקווה שהשנה תחזיקו מעמד :)

3 דקות לפני, liewec815 said:

חבל שלא עקבנו ותיעדנו את סופי הליגות בכל שנה. אולי זה בגלל שהרוב תמיד פורשים על ההתחלה, אבל לדעתי לקחתי לפחות 3 עונות מאז שהתחלתי עם הנושא.
אבל בכנות רוב הזמן נשארים בסוף 2-4 שחקנים לא יותר מזה. מקווה שהשנה תחזיקו מעמד :)

חחחח מההה

פקי ניוז אחי

34 דקות לפני, liewec815 said:

ניוז לאללה, היו ממש מעט עונות שהיה מתח בליגה הזאת.
יאללה הלוואי שהשנה יהיה מעניין.

צריך לתחזק את הנושא הזה בלי הפסקה

בדרך כלל קורה שאני שוכח מהפנטזי לכמה זמן ואז כבר מרגיש שאין טעם לחזור ולהמשיך