Jump to content

לקראת בני סכנין בדוחא - גמר גביע הטוטו

דקסטר

Recommended Posts

12 דקות לפני, zeudemort said:

כן הבנתי, מה שאני אומר זה לתת לו לשחק מחר ולא להעלות אותו על המטוס, במקומו אפשר להעלות את השוער השלישי ואף אחד לא ישים לב להבדל.

למה לא לעלות את השוער השלישי נגד סכנין במקום נגד סודובה? זה לא מופרך ששוער ראשון נפצע במשחק או מקבל אדום.

On 20.8.2020 at 10:53, MTA For Ever said:

חחחח מישהו פה חי בסרט אם נראה לכם שהמנהלת של השרמוטות האלה תבוא לקראת מכבי אי פעם . חבורה של זבלים אינטרסנטים . אם יענקלה היה מרים טלפון התשובה לא הייתה זהה .

בדיוק, אין לנו פוליטיקה במנהלת/ התאחדות.

על כל החלטה שלהם אנחנו מבליגים - זו התוצאה.

23 דקות לפני, zeudemort said:

כן הבנתי, מה שאני אומר זה לתת לו לשחק מחר ולא להעלות אותו על המטוס, במקומו אפשר להעלות את השוער השלישי ואף אחד לא ישים לב להבדל.

צודק שלא הבנתי

לגבי מה שאמרת, לא מסכים בכלל עם הקטע של לקחת סיכון על עמדת השוער

אבל גם לגבי אימונים זה לא חכם- כי יש להם חולי קורונה (הוא היה איתם כל הזמן באותו חדר ואוטובוס ואכל איתם ביחד על אותו שולחן) אז צריך להפריד בין השחקנים ששיחקו נגדם לבין שאר המתאמנים- לכן אני מתלבט אם לא לשלוח לשם רק שחקני נוער

58 דקות לפני, Keano said:

למה לא לעלות את השוער השלישי נגד סכנין במקום נגד סודובה? זה לא מופרך ששוער ראשון נפצע במשחק או מקבל אדום.

תכלס אני אפילו לא יודע מי זה השוער השלישי שלנו, הרי עומר כץ עזב.

בכל זאת אנחנו מכבי ועם כמה שהמפעל הזה הוא חארטה רצינית זה פוטנציאל לעוד גביע בארון, ובגלל זה אני לא רוצה לזרוק את המשחק הזה לפח עם שוער שלא יודע לעמוד בשער.

5 hours ago, Matanbiton said:

קארצב

מתישהו יבינו שהוא פצוע

2 hours ago, מכביסט לעד said:

זאת כן פציעה רצינית כי מאז המשחק נגד בית"ר בעונה שעברה הוא לא שיחק (או שהוא נפצע שוב).

עזוב נו.. הבן אדם לא שיחק מתחילת יוני והפסיד 10 משחקים + לא שיחק ב3 משחקי ההכנה אבל זו "לא פציעה רצינית"

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני במקום מכבי מפריד לגמרי בין מי שמשחק מחר למי שטס ברביעי. מבחינתי לשים אותם במטוסים נפרדים ויתאמנו עם מסיכות.

מבחינתי 2, אם בגלל סכנין אנחנו מודחים בצמד המשחקים נגדם העונה לעלות במטרה אחת ויחידה לשבור להם את הרגליים. אה, וגם לדאוג להדביק את כל הליגה המזדיינת הזאת.

אני לא מבין מה מכבי עושים פה. נראה שלא איכפת להם מהקטע של הקורונה אלא נטו חשש פציעות והכנה לפני סודובה.

הרי אם הסיפור היה הפחד מהקורונה מה עושים בזה ששחקנים שאמורים להיות בסגל במשחק בליטא יפתחו/יהיו בסגל בדוחא?

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות, אבל אם ככה למה דוניס לא יאמן?

כניראה פוחדים מאיכון כמו שהיה נגד חיפה שמסנדל אותך לשבועיים 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יכול להיות, אבל אם ככה למה דוניס לא יאמן?

מי אמר שהוא לא? דווקא לפי ספורט5 הוא יהיה עם הקבוצה בדוחא, מאמין שעל הקווים. 

Just now, דקסטר said:

מי אמר שהוא לא? דווקא לפי ספורט5 הוא יהיה עם הקבוצה בדוחא, מאמין שעל הקווים. 

ראיתי מוקדם יותר שטוכמן אמר שדוניס לא יהיה וואן לוון יאמן. לא יודע כבר למי להאמין.

קצת כואב לוותר על תואר.

מאמין שעם 4 שחקני הרכב (נגיד אחד מקדימה אחד באמצע ושוער) עם כמה משחקני הסגל הרחב (כמו בלטקסה, בן ביטון, שכטר וכו') ועוד השלמות של שחקני נוער (גררו, שחר וכו') היינו לוקחים את זה די בקלות.

סכנין שבורים ובלי סגל בכלל. גם החלוץ שלהם כנראה פצוע. היה נחמד מאוד אם היינו מטאטים אותם ולוקחים להם גביע על הראש.

מצד שני, אם בגלל זה נעוף מאירופה זה יהיה מחיר כבד מידי. בני זונות שהם מכריחים אותנו בגלל הקבוצה החולה הזאת. היה נחמד מאוד להתחיל שנה עם שני תארים, בתקווה שנוסיף עוד שניים.

האמת? הרכב טיל, לוקח מקום 3-4 קל בליגה הזאת עם חיזוק של זר אחד או שניים.

חבל שבר כהן לא משחק, הייתי נותן לדן לנוח.

איזה נחת יש לי מהנוער שלנו, הלוואי ימשיכו לטפח את הילדים

3 דקות לפני, YallaMaccabi said:

חבל שעולים מחר 

הדיחו עכשיו את ברטיסלביה ממוקדמות הצמפיונס כי השחקנים היו חולי קורונה

יש קורונה בסכנין צריך לא להגיע

זה מה שכתבתי למעלה. נראה כאילו יותר מפריע למועדון המשחק כי הוא תקוע כמו עצם בגרון ובאמצע הכנה ולא בגלל הקורונה.

זה סיכון גדול מדי.

אני מעדיף כבר לא להופיע ולהפסיד טכנית מאשר להפסיד על הדשא עם שחקני נוער. קודם כל כי זה מסכן את הנוער בהדבקה ושנית כדי שהמצביעי בל"ד האלה לא יזכו לחגוג ניצחון והנפת גביע. 

ובואו נהיה אמיתיים: הנוער שלנו כנראה יפסידו לסכנין.

38 דקות לפני, ravid said:

אני מעדיף כבר לא להופיע ולהפסיד טכנית מאשר להפסיד על הדשא עם שחקני נוער. קודם כל כי זה מסכן את הנוער בהדבקה ושנית כדי שהמצביעי בל"ד האלה לא יזכו לחגוג ניצחון והנפת גביע. 

ובואו נהיה אמיתיים: הנוער שלנו כנראה יפסידו לסכנין.

אתה מצייר את הנוער שלנו כילדים בני 16....

חנציס, כהן, גלזר שחר ושות, יכולים בכיף לתת בראש לסכנין....מי ישמע משחקים נגד באיירן