Jump to content

לקראת בני סכנין בדוחא - גמר גביע הטוטו

דקסטר

Recommended Posts

מנהלת בושה, משחק שתקוע כמו עצם בגרון 3 ימים אחרי ריגה ו-3 ימים לפני שממריאים לליטא לשחק מול סודובה ברביעי הבא בסיבוב השני של מוקדמות האלופות אבל אין מה לעשות, יש משחק.

בכל מיני אתרים מדברים על זה שדוניס אמר שנגיע לדוחא עם "קבוצה מעורבבת וחלקית" אבל נראה, קשה לי להאמין שנגיע לשם עם נוער (שגם פותח עונה בשבת הקרובה) עם חיזוקים.

בסכנין חתם קשר אחורי ברזילאי שעדיין בבידוד יחד עם אוטין ולא יהיו בסגל + ברשצקי עוד לא עבר בבקרה.

במכבי ימשיכו להעדר פיבן, קארצב וחוזז.

קשה מאוד להעריך איך דוניס מתכנן לעבור את המשחק הזה. גולסה רק הגיע ולא יודע אם שווה לסכן אותו, גלזר ריקן (90 דקות) ופרץ (82 דקות) שיחקו ברביעי והשאר פצועים ועל התקפה אין בכלל מה לדבר.

הימור כרגע -

פרץ

דוידזאדה בלטקסה  ע.גלזר  ביטון

שחר   ברסקי

ביטון

חנצ'יס                         טב"ח/ב.כהן

שכטר

יום שבת 20:30, ספורט5.

שרק יעבור בשלום.

בושה וחרפה המנהלת שלנו. אין דברים כאלה זה פשוט הזיה. לא רק בגלל הקורונה בכלל החוסר התחשבות בקבוצות ישראליות במסגרת אירופאית.

אישית לא הייתי מופיע למשחק בכלל. בכל זאת אם המועדון מפחד מסנקציות חריפות שולח לשם את הנוער. מצידי שיעמדו על הדשא ולא יצרו שום מגע פיסי עם סכנין. אין מילים לתאר את הביזיון הזה.

33 דקות לפני, Krishi said:

בושה וחרפה המנהלת שלנו. אין דברים כאלה זה פשוט הזיה. לא רק בגלל הקורונה בכלל החוסר התחשבות בקבוצות ישראליות במסגרת אירופאית.

אישית לא הייתי מופיע למשחק בכלל. בכל זאת אם המועדון מפחד מסנקציות חריפות שולח לשם את הנוער. מצידי שיעמדו על הדשא ולא יצרו שום מגע פיסי עם סכנין. אין מילים לתאר את הביזיון הזה.

שיעלו עם הנוער וואן לייבן... וגם אז, לנצח!

חיליק טרופר הבן אלף במקום לבקר את הבנות ולקשקש היום ברשת ב' בבוקר על סיפוח, תתעסק בספורט. תתעסק בכדורגל.

במעט שנותר לך בתור שר הספורט (התרבות או שקר כלשהו) תקדם את הספורט. כמו שהתערבת בנושא של הכדורגלנים (ואתה לא קשור) תתערב גם כאן.

אהבתי מאוד את חיים לוינסון ששאל אותו מה ההבדל בין כדורגל לבין תרבות, למה הוא לא דואג לכדורגל. האם אוהדי הכדורגל בעיניו הם חוליגינים ואוהדי התרבות הם לא, בסוף היום זה אותם האנשים.

גם עמית פינס, האיש גדר של הפועל שמשמש כיועץ המשפטי של ההתאחדות גם הוא,

מה שקרה עם הפועל בימים האחרונים זה משהו שלא יאמן. באמת. אבדה תקוותי בכדורגל הישראלי.

1 דקה לפני, Insigne said:

חיליק טרופר הבן אלף במקום לבקר את הבנות ולקשקש היום ברשת ב' בבוקר על סיפוח, תתעסק בספורט. תתעסק בכדורגל.

במעט שנותר לך בתור שר הספורט (התרבות או שקר כלשהו) תקדם את הספורט. כמו שהתערבת בנושא של הכדורגלנים (ואתה לא קשור) תתערב גם כאן.

אהבתי מאוד את חיים לוינסון ששאל אותו מה ההבדל בין כדורגל לבין תרבות, למה הוא לא דואג לכדורגל. האם אוהדי הכדורגל בעיניו הם חוליגינים ואוהדי התרבות הם לא, בסוף היום זה אותם האנשים.

גם עמית פינס, האיש גדר של הפועל שמשמש כיועץ המשפטי של ההתאחדות גם הוא,

מה שקרה עם הפועל בימים האחרונים זה משהו שלא יאמן. באמת. אבדה תקוותי בכדורגל הישראלי.

נראה שכשאומרים מופעי תרבות מתכוונים לקונצרטים, יש מלא הופעות רוק שהקהל מתנהג לא פחות מארגון אולטראס ביציע. אין שום היגיון בלפתוח את התרבות ולא את הספורט.

11 דקות לפני, Keano said:

נראה שכשאומרים מופעי תרבות מתכוונים לקונצרטים, יש מלא הופעות רוק שהקהל מתנהג לא פחות מארגון אולטראס ביציע. אין שום היגיון בלפתוח את התרבות ולא את הספורט.

נראה שכל עולם הכדורגל מושחתים.

אפילו לא צריך לנמק מדוע מכבי לא רוצה לשחק בסכנין, זה היגיון כל כך בסיסי ועדיין מקבלים לא מוחלט מהמנהלת.

באמת שאם ההחלטה שתתקבל לא תהיה לטובתה של מכבי, צריך לעשות מה שעושים בבלפור ולהגיע להפגין מתחת לביתם של האנשים הללו.

נשבר הזין.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לקחת 11 אמיצים מהפורום ולתת להם לפתוח בהרכב כשהמאמן זה אדביסי. נבלות.

אני מוכן לעלות בהרכב אם המטרה היא לשבור לאבו יונס את הרגליים.

קורא לנו גזענים כי לא רצינו לשחק נגד חולים?

הוא אמיתי?

דחו את הבקשה שלנו. כרגיל שמים עלינו זין. 

איפה שמעון שיאיים עליהם? חבורה של בני זונות להחרים אותם ולשרוף להם את המשרדים. סעמק.

חחחח מישהו פה חי בסרט אם נראה לכם שהמנהלת של השרמוטות האלה תבוא לקראת מכבי אי פעם . חבורה של זבלים אינטרסנטים . אם יענקלה היה מרים טלפון התשובה לא הייתה זהה .

מכבי חייבת להתנות את ההגעה לסכנין בביצוע בדיקות קורונה היקפיות לכל שחקני סכנין יום לפני המשחק. כל דבר אחר הוא סיכון הבריאות של השחקנים שלנו.

מבחינת זמן להתכונן/לנוח לפני המשחק בליטא- זה יהיה נחמד אם יהיה אבל לבדו ממש לא מצדיק דחיה למשחק בשבת.

Just now, ravid said:

מכבי חייבת להתנות את ההגעה לסכנין בביצוע בדיקות קורונה היקפיות לכל שחקני סכנין יום לפני המשחק. כל דבר אחר הוא סיכון הבריאות של השחקנים שלנו.

מבחינת זמן להתכונן/לנוח לפני המשחק בליטא- זה יהיה נחמד אם יהיה אבל לבדו ממש לא מצדיק דחיה למשחק בשבת.

לא? אז למה דחו מחזור שלם בלטביה ובליטא בשביל ריגה ובשביל סודובה? רק פה מנסים להקשות במקום לעזור.

Just now, מכביסט לעד said:

לא? אז למה דחו מחזור שלם בלטביה ובליטא בשביל ריגה ובשביל סודובה? רק פה מנסים להקשות במקום לעזור.

את זה אני בכלל לא מצפה בארץ, אבל העובדה שקבוצה שלמה הייתה באותו חדר עם חולה מאומת ולא נכנסת לבידוד ולא עוברת בדיקה היא שערוריה בכל אמת מידה, מה גם שמעניין שכשהמקרה היה כאילו הפוך, שלושה שחקנים שלנו הוכרחו להיכנס לבידוד שגוי (זה אפילו לא קרוב להיות אותו מקרה ,כי שלושתם היו ביקום אחר לגמרי מהחולה)

כל פעם מפתיע אותי מחדש הריקבון והחוסר תרבות שיש פה אין מדינה באירופה שלא עוזרת לקבוצות שלהן באירופה רק פה דוחפים לך גמר גביע הטוטו שמיותר בפני עצמו אבל הפעם עם חשד לקורונה.

4 דקות לפני, הנדון said:

כל פעם מפתיע אותי מחדש הריקבון והחוסר תרבות שיש פה אין מדינה באירופה שלא עוזרת לקבוצות שלהן באירופה רק פה דוחפים לך גמר גביע הטוטו שמיותר בפני עצמו אבל הפעם עם חשד לקורונה.

מה שמדהים(ועצוב) שאני אפילו לא טיפה מופתע, לא היה לי ספק שלא ידחו, זה היה הכי צפוי בעולם.