Jump to content

רשמים מהניצחון על ריגה בסיבוב הראשון האירופית | יאללה לסודובה!

Sawyer

Recommended Posts

25 דקות לפני, ebibo said:

שופט רק סלמתק? דקה 90 הייתה הרגשה שהוא הולך להביא מהאוטו את החולצה של מכבי ולשחק איתנו את התוספת זמן.

שופט גבר על, כל החלטה 50/50 הלך איתנו, נתן לנו לסיים יפה עם הפנדל של שכטר במקום התקפי לב דקה 90.

והאגרוף של גררו בלי כדור שהוציא על זה רק צהוב מה איתו?

גררו אולי השחקן שמרים הכי מדויק בקבוצה. דוניס צריך לראות אם לדעתו יש לו מקום לקבל לא מעט דקות, כי אם לא חבל לעצור את ההתפתחות שלו. 

עם חלוץ ובלם יש לנו סגל מצויין לשני המפעלים. החלטה קצת מוזרה להביא את בן ביטון ולא מגן ימני זר כי יש עוד מקום לזר.

ההרכב לאירופה במהלך העונה יכול להיות כזה:

סבוריט, בלם זר, טיבי, קנדיל/ביטון

גלזר 

גולסה, ביטון

אלמוג, חלוץ זר, יוני

ולליגה כזה אם יש שחקנים עייפים כזה: 

דוידזאדה, ייני, פיבן, קנדיל/ביטון

פרץ

ריקן, קראצב/ברסקי 

טב"ח/חוזז, שכטר/בלקמן, טב"ח/גררו

שני ההרכבים מצויינים ורק מראים איזה סגל ענק יש לנו.

1 דקה לפני, Dbolsa said:

יאללה לזיין את סודובה! מה שמעצבן שהם הולכים להכניס קהל! 

לא חושב שמותר להם. 

אם אני לא טועה מישהו הביא ציטוט מהאתר של אופא שכתוב בו שכלל המשחקים יערכו ללא קהל

Just now, איתי-מכביסט said:

לא חושב שמותר להם. 

אם אני לא טועה מישהו הביא ציטוט מהאתר של אופא שכתוב בו שכלל המשחקים יערכו ללא קהל

נראה לי שהאגודל המנוול כתב שליטא תאשר כניסת קהל... זה אולי יזכה אותם בהפסד טכני מיידי? :)

ד״א למה בכלל מחכים שהמנהלת תתחשב בנו? או שעולים עם הנוער או משהו משולב כזה או שלא הולכים לשם בכלל מפסידים 3-0 ושיקחו את גביע השוקו ולחמניה שלהם.

סאבוריט - אל. צריך לבדוק אם יש עוד משהו שם מאיפה שהוא בא
דן ביטון - ניקוליץ' הכשיר
אלמוג - חייב דחוף לשפר את קבלת ההחלטות, מבין את איביץ'
ריקן - אחלה ריקן אבל עם גולסה זה יראה הרבה יותר טוב
דוניס - אנטיתזה רצינית לאיביץ'. משחק התקפי יותר, מדבר הרבה, מחייך, משנה הרכבים, הרבה ביצים.

פיקנטריה: הקוון הניף דגל לנבדל של ריגה מהוצאת חוץ. זה קרה גם לנו לפני כמה שנים (נגד עכו אולי?). יש למישהו מושג באיזה משחק זה היה?

*נ.ב. לא יכול לשמוע את נימני מפרשן אותנו. כל חצי התקפה שלהם "התקפה מסוכנת מאוד, מכבי צריכה מאוד מאוד להיזהר, אסור לנו לעשות את הטעויות האלה". כל התקפה של מכבי "התקפה לא מספיק טובה. מכבי חייבת להניע את הכדור הרבה יותר מהר"

סחתיין על הכנה נפלאה של נימני להתמודדות. לא היה לי מושג שעל ספסל הלטביים יושב שחקן בעל מהירות טובה מאוד ומשחק ראש מצוין. נראה לי שגם המאמן הלטבי לא ידע  

2 hours ago, מכביסט לעד said:

גררו אולי השחקן שמרים הכי מדויק בקבוצה. דוניס צריך לראות אם לדעתו יש לו מקום לקבל לא מעט דקות, כי אם לא חבל לעצור את ההתפתחות שלו. 

עם חלוץ ובלם יש לנו סגל מצויין לשני המפעלים. החלטה קצת מוזרה להביא את בן ביטון ולא מגן ימני זר כי יש עוד מקום לזר.

ההרכב לאירופה במהלך העונה יכול להיות כזה:

סבוריט, בלם זר, טיבי, קנדיל/ביטון

גלזר 

גולסה, ביטון

אלמוג, חלוץ זר, יוני

ולליגה כזה אם יש שחקנים עייפים כזה: 

דוידזאדה, ייני, פיבן, קנדיל/ביטון

פרץ

ריקן, קראצב/ברסקי 

טב"ח/חוזז, שכטר/בלקמן, טב"ח/גררו

שני ההרכבים מצויינים ורק מראים איזה סגל ענק יש לנו.

אני חושב שחייבים להחזיר את ג׳ראלדש או לחפש מגן ימני אחר קנדיל וואו זה פשוט לא זה...

9 דקות לפני, Brandon Roy said:

סחתיין על הכנה נפלאה של נימני להתמודדות. לא היה לי מושג שעל ספסל הלטביים יושב שחקן בעל מהירות טובה מאוד ומשחק ראש מצוין. נראה לי שגם המאמן הלטבי לא ידע  

גם 2 דקות אחרי ששכטר נכנס במקום פרץ הוא ממש הופתע לגלות שאין לנו קשר אמצע מחליף על הספסל, מה שכל אוהד מכבי ידע כבר ב19:00...

17 דקות לפני, Dbolsa said:

אני חושב שחייבים להחזיר את ג׳ראלדש או לחפש מגן ימני אחר קנדיל וואו זה פשוט לא זה...

עוד אחד, והפעם מהאגף השני. למה קנדיל "וואו זה פשוט לא זה"? כי מה?

לצקצק על שחקן של מכבי על פראייר לא הופך אותך למבין גדול, אלא לוריאציה של אוהד הצלחות.

לא רואה סיבה לא להשאיר את גררו. משחק בכורה סבבה שכלל שני בישולים נהדרים שהוחמצו. זאת בדיוק השנה והסיטואציה שבה אנחנו יכולים לתת את ההזדמנות הזאת.

24 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

עוד אחד, והפעם מהאגף השני. למה קנדיל "וואו זה פשוט לא זה"? כי מה?

לצקצק על שחקן של מכבי על פראייר לא הופך אותך למבין גדול, אלא לוריאציה של אוהד הצלחות.

שמע התרגלתי לטוב מה לעשות. שאני רואה שחקן כמו ג׳ראלדש וכמו סבוריט בשמאל אני פשוט לא מבין איך אפשר לחזור אחורה.

4 דקות לפני, Dbolsa said:

שמע התרגלתי לטוב מה לעשות. שאני רואה שחקן כמו ג׳ראלדש וכמו סבוריט בשמאל אני פשוט לא מבין איך אפשר לחזור אחורה.

אבל אפשר. הנה. חזרנו. גם אני הייתי רוצה שג'רלדש ישאר, אבל קנדיל משחק אצלנו, והוא שחקן טוב, ומחוייב, ועובד, וגם בסה"כ היה בסדר במשחק הזה. לא משהו יוצא דופן, אבל בסדר.

הוא שחקן מכבי, אתה אמור להיות אוהד מכבי, אז אולי קצת יותר תמיכה וקצת פחות גלגול עיניים?

5 דקות לפני, אדביסי said:

גררו היה פשוט נהדר, צריך להישאר

על מה אתה מדבר?

גררו היה רחוק מאוד מלהיות נהדר. למעשה, למעט הרמה אחת טובה, הוא היה אפילו רע: לא עשה שום דבר מיוחד בהתקפה, איבד הרבה כדורים, כמעט עשה פנדל, כמעט קיבל אדום.

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

על מה אתה מדבר?

גררו היה רחוק מאוד מלהיות נהדר. למעשה, למעט הרמה אחת טובה, הוא היה אפילו רע: לא עשה שום דבר מיוחד בהתקפה, איבד הרבה כדורים, כמעט עשה פנדל, כמעט קיבל אדום.

מסכים לגמרי, חוץ מזה הוא חייב לקבל דקות משחק לצבור ביטחון ולחזור מוכן יותר מנטלית, לי היה נראה שהוא מאוד התרגש ועשה הרבה טעויות.

ולדעתי לקנדיל היה משחק לא רע בכלל.

גררו היה קרוב מאוד לגמור לנו את העונה האירופית, החצי פנדל שהוא עשה והניסיון לתת אגרוף לשחקן שמעליו לא נגמרים טוב אם בא לך שופט מהאלו שעושים הרצאות, הוא שורק לאחד מאלו בתחילת המשחק, הלטבים נכנסים לבונקר ולך תחפש אח"כ, טוב שהוציא אותו המאמן במחצית, לדעתי הוא שחקן טוב ששנת השאלה בליגת העל תעשה לו אחלה שירות, באירופה אותי אישית הוא מפחיד אחרי אתמול.

6 דקות לפני, ebibo said:

גררו היה קרוב מאוד לגמור לנו את העונה האירופית, החצי פנדל שהוא עשה והניסיון לתת אגרוף לשחקן שמעליו לא נגמרים טוב אם בא לך שופט מהאלו שעושים הרצאות, הוא שורק לאחד מאלו בתחילת המשחק, הלטבים נכנסים לבונקר ולך תחפש אח"כ, טוב שהוציא אותו המאמן במחצית, לדעתי הוא שחקן טוב ששנת השאלה בליגת העל תעשה לו אחלה שירות, באירופה אותי אישית הוא מפחיד אחרי אתמול.

אני לא יודע אם הוא צריך להישאר או לא. זה קצת תלוי במצבת שחקני הכנף שלנו, זרים שיגיעו ויעד ההשאלה האפשרית שלו. אני בעיקר לא יודע (ולדעתי אף אחד כאן לא יודע) כמה הוא באמת טוב כרגע ו/או יכול להיות טוב השנה. זה דוניס וואן לייבן יצטרכו להחליט.

סבוריט היה מצויין וגם קנדיל היה סבבה,ראיתי הרבה תגובות נגדו כאן ולא הבנתי כל כך למה.

הכרחי שגולסה או ביטון יפתחו נגד סודובה.

לגבי ההתקפה,מכבי צריכה חלוץ וגם צריכה להשאיל את גררו שהוא אחלה אבל מבחינת כדורגל בנקודת זמן הנוכחית אחרון ברוטציה בשתי הכנפיים כשטל יתעשת וחוזז יתאושש.

32 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

על מה אתה מדבר?

כמעט עשה פנדל זה כמו הכמעט צ'יקו החטיא?

לא היה קרוב להיות פנדל, לא היה קרוב להיות אדום, לא רלוונטי לשיחה.

הוא נתן עוד בישול מצוין לבלקמן חוץ מהקרוס ההוא. הוא היה פעלתן מאוד ונהניתי לראות כמה האגפים שלנו היו פעילים איתו ועם אלמוג.

אתה שוכח שלפני חודשיים הוא שיחק נגד בני לוד ורמת השרון. ביחס לשחקן שעשה כזאת קפיצה מדרגה הוא היה נהדר.

דן ביטון שחקן.

גררו יכול לחזור בשנה הבאה כשחקן סופר מבטיח, לדעתי חייב להיות מושאל לקבוצה בה יהיה שחקן הרכב. 

דוניס משחק על הכנפיים כדי לרווח את המשחק ובעיקר כדי ששחקני הקישור יעשו תנועה לעומק וכך קנדיל וסאבוריט משחקים כ-Inverted Wing Backs. יהיה מעניין לראות אם הוא ימשיך בשיטה הזו.