Jump to content

רשמים מהניצחון על ריגה בסיבוב הראשון האירופית | יאללה לסודובה!

Sawyer

Recommended Posts

22 דקות לפני, Almogl said:

סבוריט היה מצויין וגם קנדיל היה סבבה,ראיתי הרבה תגובות נגדו כאן ולא הבנתי כל כך למה.

הכרחי שגולסה או ביטון יפתחו נגד סודובה.

לגבי ההתקפה,מכבי צריכה חלוץ וגם צריכה להשאיל את גררו שהוא אחלה אבל מבחינת כדורגל בנקודת זמן הנוכחית אחרון ברוטציה בשתי הכנפיים כשטל יתעשת וחוזז יתאושש.

ההבדל בהבנת המשחק בינו לבין סבוריט הוא פשוט עצום ולא ניתן לגישור... כמעט כל ניסיון חדירה מהאגף השמאלי סבוריט פשוט לקח להם בלי התאמצות מיוחדת ואילו אצל קנדיל היה גם צהוב מיותר בדקה ה92 ששחקן באמת שלא אמור לדגדג לו עבר אותו וביציע עליו עבירה..

5 דקות לפני, אדביסי said:

כמעט עשה פנדל זה כמו הכמעט צ'יקו החטיא?

לא היה קרוב להיות פנדל, לא היה קרוב להיות אדום, לא רלוונטי לשיחה.

הוא נתן עוד בישול מצוין לבלקמן חוץ מהקרוס ההוא. הוא היה פעלתן מאוד ונהניתי לראות כמה האגפים שלנו היו פעילים איתו ועם אלמוג.

אתה שוכח שלפני חודשיים הוא שיחק נגד בני לוד ורמת השרון. ביחס לשחקן שעשה כזאת קפיצה מדרגה הוא היה נהדר.

שמע אדביסי למעט השורה בראשונה שבה הזכרת את צ׳יקו לא יכלתי לדמיין שתצא ממך סופסוף תגובה עניינית שלא שורפת את העיניים.

מה עם חוזז אבל ?

10 דקות לפני, אדביסי said:

כמעט עשה פנדל זה כמו הכמעט צ'יקו החטיא?

לא היה קרוב להיות פנדל, לא היה קרוב להיות אדום, לא רלוונטי לשיחה.

הוא נתן עוד בישול מצוין לבלקמן חוץ מהקרוס ההוא. הוא היה פעלתן מאוד ונהניתי לראות כמה האגפים שלנו היו פעילים איתו ועם אלמוג.

אתה שוכח שלפני חודשיים הוא שיחק נגד בני לוד ורמת השרון. ביחס לשחקן שעשה כזאת קפיצה מדרגה הוא היה נהדר.

מסכים איתך. עשה שני בישולים נהדרים, ההרמה שלו לבלקמן היתה בקהאמית ממש. שתי פעולות "מנצחות" כאלה, הן יותר ממה שאתה מצפה מבכורה כזאת. אני לגמרי בעדו. 

14 דקות לפני, Dbolsa said:

ההבדל בהבנת המשחק בינו לבין סבוריט הוא פשוט עצום ולא ניתן לגישור... כמעט כל ניסיון חדירה מהאגף השמאלי סבוריט פשוט לקח להם בלי התאמצות מיוחדת ואילו אצל קנדיל היה גם צהוב מיותר בדקה ה92 ששחקן באמת שלא אמור לדגדג לו עבר אותו וביציע עליו עבירה..

סבוריט טוב יותר ללא ספק,גם לא במעט

פשוט לדעתי קנדיל היה סבבה רוב המשחק ובאופן כללי טופ 3 בעמדה שלו בליגה ובין הישראלים

גררו לא היה רע אתמול בכלל, פשוט נראה שמבחינה מנטלית הוא עדיין לא שם.

בטוח שאם הקבוצה הזאת הייתה משחקת בליגה שלנו ולא באירופה הוא היה נותן הופעה הרבה יותר טובה, כנל לעוד כמה שחקנים בקבוצה.

7 דקות לפני, zeudemort said:

גררו לא היה רע אתמול בכלל, פשוט נראה שמבחינה מנטלית הוא עדיין לא שם.

בטוח שאם הקבוצה הזאת הייתה משחקת בליגה שלנו ולא באירופה הוא היה נותן הופעה הרבה יותר טובה, כנל לעוד כמה שחקנים בקבוצה.

למה לא שם מבחינה מנטלית? בגלל התקרית עם השחקן של ריגה? אני מסכים שמעיד על היותו צעיר ואולי חסר ניסיון, אבל אם מסתכלים על הפן המנטלי של קבלת החלטות נכונה במשחק, הוא היה מעולה. פעולות פשוטות, חדות, נקיות, לא קפץ מעל הפופיק ועשה בדיוק מה שציפו ממנו, גם בהתקפה, גם במשחק הלחץ, וגם בהגנה. אני התרשמתי לטובה

2 hours ago, Dbolsa said:

ההבדל בהבנת המשחק בינו לבין סבוריט הוא פשוט עצום ולא ניתן לגישור... 

המשפט הזה נכון כמעט לכל שחקן במכבי בשנים האחרונות כולל ג׳ראלדש.

11 דקות לפני, אדביסי said:

מעניין אם טב"ח יהיה "שם מבחינה מנטלית" בפעם הראשונה שהוא יריב/יתחזה/יקבל צהוב בגלל דיבורים עם שופט.

אם בן חיים לא יהיה טוב, אז יאמרו עליו שהוא לא טוב. אמרו את זה די הרבה עליו בקדנציה הקודמת. גם אני.

19 דקות לפני, Spring said:

למה לא שם מבחינה מנטלית? בגלל התקרית עם השחקן של ריגה? אני מסכים שמעיד על היותו צעיר ואולי חסר ניסיון, אבל אם מסתכלים על הפן המנטלי של קבלת החלטות נכונה במשחק, הוא היה מעולה. פעולות פשוטות, חדות, נקיות, לא קפץ מעל הפופיק ועשה בדיוק מה שציפו ממנו, גם בהתקפה, גם במשחק הלחץ, וגם בהגנה. אני התרשמתי לטובה

כמעט כל מה שכתבת לא נכון. הוא לא היה מדוייק, לא היה חד, איבד כדורים, חלקם פשוטים, מיעט להשתתף בהתקפה, ובאופן כללי היה השחקן הכי פחות טוב בצהוב. אולי זה מנטלי. אולי לא. אולי הוא באמת שווה יותר מזה. לא יודע, לא מכיר אותו מספיק. אתמול הוא היה רחוק מלהרשים לטובה.

Just now, חומץ בלסמי said:

אם בן חיים לא יהיה טוב, אז יאמרו עליו שהוא היה לא טוב. אמרו את זה די הרבה עליו בקדנציה הקודמת. גם אני.

כמעט כל מה שכתבת לא נכון. הוא לא היה מדוייק, לא היה חד, איבד כדורים, חלקם פשוטים, מיעט להשתתף בהתקפה, ובאופן כללי היה השחקן הכי פחות טוב בצהוב. אולי זה מנטלי. אולי לא. אולי הוא באמת שווה יותר מזה. לא יודע, לא מכיר אותו מספיק. אתמול הוא היה רחוק מלהרשים לטובה.

אין בעיה, אבל להגיד שגררו "לא שם" מבחינה מנטלית על סמך אוויר או כי "כמעט עשה פנדל" זה לא רציני ולבוא עם דעות מהבית.

2 דקות לפני, אדביסי said:

אין בעיה, אבל להגיד שגררו "לא שם" מבחינה מנטלית על סמך אוויר או כי "כמעט עשה פנדל" זה לא רציני ולבוא עם דעות מהבית.

אדביסי, לומר על גררו שהוא היה "נהדר" זה האם אמא של לבוא עם דעות מהבית. נהדר זה מה שקרה באגף השני, לא בצד ימין.

והוא אכן כמעט עשה פנדל. אם זו הייתה הפעולה היחידה הבעייתית שלו, אז בסדר. אבל זה רק הצטרף ל-45 דקות לא טובות.

14 דקות לפני, אדביסי said:

אתה אומר שלהגיד ששחקן "לא שם" בגלל שכמעט עשה פנדל מיותר מלחץ זה דעה מהבית?

אתה קראת את מה שאמרת? זה מסתמך על מהלכים שהוא עשה, לא אמרתי לפני המשחק שהוא יפשל ואם תסתכל אני גם הייתי בעד זה שיפתח בהרכב וישאר זר שישי.

אתה היחיד שבא פה עם דעות מהבית, מחליט על סמך כלום שלא משנה איזה חלוץ שנביא הוא לא יהיה ציקו, או מחליט שבר כהן חייב לשחק העונה במכבי על סמך 0 דקות בדיוק שיש לו בליגת העל.

1 hour ago, Itai15 said:

שרן לא קיבל מספיק קרדיט על המשחק אתמול

היה טוב מאוד, לקח כדורים לשחקנים גבוהים ממנו בראש, קפטן מרגש ואהוב, בעיקר חכם, כיף לראות.

7 hours ago, zeudemort said:

אתה היחיד שבא פה עם דעות מהבית, מחליט על סמך כלום שלא משנה איזה חלוץ שנביא הוא לא יהיה ציקו, או מחליט שבר כהן חייב לשחק העונה במכבי על סמך 0 דקות בדיוק שיש לו בליגת העל.

דווקא לזכותו של אדביסי ייאמר שהוא לא בא עם דעות מהבית.

בשביל לבוא עם דעה מהבית אתה צריך קודם כל שתהיה לך דעה. לאדביסי אין כזו, הוא סתם כותב פה הודעות רנדומליות כדי לעצבן אנשים. רק היום הוא הספיק להתווכח עם אנשים על כך שלא צריך להביא חלוץ זר כי זה ינפח את הסגל ל-35 שחקנים, וכמה שעות לאחר מכן כבר רצה להביא את דור ג'אן וחלאיילה.

13 hours ago, gilgil28 said:

פיקנטריה: הקוון הניף דגל לנבדל של ריגה מהוצאת חוץ. זה קרה גם לנו לפני כמה שנים (נגד עכו אולי?). יש למישהו מושג באיזה משחק זה היה?

אין נבדל מהוצאת חוץ

השחקנים של ריגה לא הבינו את השריקה וגם אני בהתחלה. אבל הפסיקה הייתה להוצאת חוץ לא חוקית, לא לנבדל.

בתחילת המחצית השנייה בלקמן הוציא מהר חוץ לאלמוג שהיה ב״נבדל״ וכמעט בישל לדן ביטון.

16 דקות לפני, itanar said:

השחקנים של ריגה לא הבינו את השריקה וגם אני בהתחלה. אבל הפסיקה הייתה להוצאת חוץ לא חוקית, לא לנבדל.

בתחילת המחצית השנייה בלקמן הוציא מהר חוץ לאלמוג שהיה ב״נבדל״ וכמעט בישל לדן ביטון.

מה שהוא אמר.

מכבי הוציאה חוץ אחרי השריקה הזאת ולא שיחקה עם הכדור מהדשא.

אם זהבי בחוד גררו כבר עם 3-4 בישולים העונה. הוא גם עשה לא מעט לחץ חיובי וירד להגנה לא מעט.

יש פוטנציאל לאחלה שחקן אבל בכל מקרה עדיף שיושאל וישחק 90 דקות כל משחק - יש לנו 4 שחקני כנף שיותר טובים ממנו כרגע וחבל שיבזבז את הזמן שלו על הספספל.

5 hours ago, עדו said:

אם זהבי בחוד גררו כבר עם 3-4 בישולים העונה. הוא גם עשה לא מעט לחץ חיובי וירד להגנה לא מעט.

יש פוטנציאל לאחלה שחקן אבל בכל מקרה עדיף שיושאל וישחק 90 דקות כל משחק - יש לנו 4 שחקני כנף שיותר טובים ממנו כרגע וחבל שיבזבז את הזמן שלו על הספספל.

אחד מהם פצוע ולא ידוע מה קורה איתו, השני לא שיחק כדורגל שנתיים עם פציעות נוראיות ואין לדעת מה נקבל ממנו. הייתי משאיר אותו או משאיל עם אופציה להחזיר בינואר.

On 20.8.2020 at 00:21, thunderbolt said:

. אפילו נימני לא הבין באמצע השידור מה קורה עם החילופים ולמה פתאום יש 4 שחקני התקפה ו2 קשרים.

נמני בלבל את המוח, לא שחקנו עם ארבעה חלוצים, עשינו שינוי טקטי נכנס חלוץ במקום קשר אבל במקום זה חלוץ ( דן ביטון) עבר לקישור. 

אם זה היה יהלום או 4,4,2 קשה לדעת כי השחקנים ובעיקר דן ביטון עשו תנועה דינמית ולא עמדו מסודרים. או בגלל שהקבוצה לא ממש מאורגנת 100% או בגלל שריגה לחצה או בגלל כשרון נדיר של קריאת משחק ( אתם תחליטו למה )