Jump to content

רשמים מהניצחון על ריגה בסיבוב הראשון האירופית | יאללה לסודובה!

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, מנש שער 11 said:

תקן אותי סויר אבל זו פעם ראשונה שבנושא סיכום השופט מקבל סלמתק.

לא סגור 100% על החוקים אבל הוא הרגיש לי לגמרי סלמתק.

1 hour ago, המכבייה said:

נתן בכורה טובה וחסרת פחד. 

אולי חסרת פחד מדי. למשל, הייתי מצפה שישאיר את הבעיטה החופשית לאיילון אלמוג. כנראה אני עדיין "חושד" בו, כבאר שבעי במקור. ברור שמדובר בשחקן, לי דווקא מזכיר יותר את אצילי ממיכה, הלוואי שיספק את אותם מספרים. סאבוריט זה הנכס ההגנתי הכי גדול שלנו. שחקן שהוא לא לרמה הזאת בכלל (כנראה לא מספיק מהיר לרמות הגבוהות באמת). אילון אלמוג פוטנציאל ענק, אבל טוב שיש לנו גיבוי בשבילו. 

סבוריט אל. להחתים לכל החיים.

בלי זר בימין אני מתקשה לראות איך נגיע לאלופות, כנראה שגם לא נקבל זר בעמדה הזאת. אולי ביטון יפתיע?

מקווה שגולסה ודן ביטון יכנסו לקצב עד סודובה, אם זה יקרה שלב בתים באירופית קל.

חוץ מזה אחלה מכבי. 

4 hours ago, לנצח צהוב said:

אולי חסרת פחד מדי. למשל, הייתי מצפה שישאיר את הבעיטה החופשית לאיילון אלמוג. כנראה אני עדיין "חושד" בו, כבאר שבעי במקור. ברור שמדובר בשחקן, לי דווקא מזכיר יותר את אצילי ממיכה, הלוואי שיספק את אותם מספרים. סאבוריט זה הנכס ההגנתי הכי גדול שלנו. שחקן שהוא לא לרמה הזאת בכלל (כנראה לא מספיק מהיר לרמות הגבוהות באמת). אילון אלמוג פוטנציאל ענק, אבל טוב שיש לנו גיבוי בשבילו. 

למה הוא צריך להשאיר את הבעיטה לאיילון?

דן ביטון עם בכורה מבטיחה מאוד. 

אילון התחיל קצת למסור ויצאו מזה מצבים טובים (מסירכ אדירה לביטון בתחילת המחצית השנייה), עדיין לוקה קצת בקבלת ההחלטות, אבל ניכר שיפור וזה יכול להפוך אותו למפלצת. 

בלאקמן היה סבבה, עושה טוב את תפקיד הפיבוט+צמד. 

גררו שחקן מאוד מעניין, הרמות מצויינות, פרשנים מסוימים אפילו יקראו להן קרוסים כדי לציין שזו הרמה איכותית. 

פרץ וגלזר,לצד המעלות שלהם, הם הופכים את הקישור שלנו ללחיץ. אתמול זה היה בולט לפרקים, בהמשך זה יהיה בולט עוד יותר. לריגה נגמר האוויר מהר מאוד, אבל לכל קבוצה שיהיו את האנרגיות ללחוץ פשוט ישבשו לנו את המשחק. זה גם מה שגורם לקנדיל וטיבי לצאת להרפתקאות מיותרות.

דווקא קארצב זכור לי כאחד שיודע לעשות את כל הדברים האלה כמו שצריך. מקווה שהוא יכנס לעניינים מהר והחוסר בטחון שהפגין מול בש יעלם.

9 hours ago, turgi said:

אפילו נמני, מי שישמע גאון טקטי.

מה שהכי הצחיק אותי שבכתבה של נימני בוואן אתמול אחרי המשחק הוא אמר שלדוניס אין טביעת אצבע עדיין

הבנאדם הזוי, דוניס בדיוק 5 דקות פה, על איזה טביעת אצבע הוא מדבר??? 

רגע רגע לא הבנתי 

עלה לשחק אתמול חלוץ קונגלוזי שדווח ע"י נמני כ"חלוץ מסוכן מאוד" 

וזה לא נכנס לפיקנטריה????

סויר אני אדאג שתלך 

שופט רק סלמתק? דקה 90 הייתה הרגשה שהוא הולך להביא מהאוטו את החולצה של מכבי ולשחק איתנו את התוספת זמן.

שופט גבר על, כל החלטה 50/50 הלך איתנו, נתן לנו לסיים יפה עם הפנדל של שכטר במקום התקפי לב דקה 90.

אחלה ביטון. מאוד רציתי שיגיע בקיץ שעבר, שמח שזה קרה עכשיו 

ובלי קשר, איזה צנום הוא נראה ליד כולם (אולי מלבד דוידזאדה ובן ביטון.. מעניין)

בגדול אני מרוצה מהמשחק. עם מאמן שנמצא פה 5 דקות, קבוצה לא בכושר מול קבוצה במחזור ה-13, בלי גולסה יוני (וכמובן כל מי שעזב או בדרך החוצה).

בהתחלה שיחקנו מפוחדים כאילו אנחנו מול ריאל מדריד. עם הזמן נפתחנו והתחלנו להציג כדורגל שוטף יותר. הגענו להמון מצבים, השוער שלהם לקח שם כמה בעיטות שבכיף היו נכנסות מול קבוצה אחרת.

לא זוכר את דניאל מתאמץ יותר מדי במשחק הזה.

בכל מקרה כמה נקודות.

בלקמן מסתמן כמו שכטר בערוב ימיו, עובד המון בשביל הקבוצה (לחץ, מסירות, משחק גב, החזקה בכדור) אבל בקטע של מה שחלוץ בתאכלס אמור לעשות - לכבוש שערים (שלא בפנדלים, שאגב הוא השתפר בהם לעומת הקדנציה הקודמת שלו שהיה בועט דרדלה למרכז) - קצת פחות. חייבים עוד חלוץ זר.

גם קנדיל עשה כל מיני שטויות שהייתי רוצה להגיד שלא התאימו לו אבל ראו את זה גם עונה שעברה. אפשר לנסות הזדמנות גם לביטון.

שאר ההגנה הייתה מצויינת, בדגש כמובן על סאבוריט שהוא כמה רמות מעל כל מה שיש במדינה הזאת.

בקישור גררו הראה ניצוצות ויש סיכוי שהוא אשכרה ישאר בסגל העונה במקום לצאת הלשאלה. אלמוג עם המון פעולות טובות. פשוט מירר להם את החיים. המגן שלהם השתין במכנסיים כל פעם שהוא ראה שהכדור הגיע לאלמוג. כמובן יש עוד דברים שהוא צריך להשתפר בהם בקבלת החלטות וגם התעייף קצת במחצית השניה אבל טוב מאוד שימשיך ככה. אני אוהב את התעוזה והחוצפה שלו שהוא מנסה לקחת על עצמו. בתוספת הכישרון העצום שלו ככה כוכבים נולדים.

גלזר אל.

פרץ חייב לשפר את הסיומת שלו. הוא עושה הכל טוב, חוץ מכשהוא מגיע לאזור הרחבה. שיגיע כל יום כמה שעות לפני האימון ויישאר כמה שעות אחרי, יקח איתו עוד 2-3 חבר'ה ויתאמן על איך כובשים שערים.

ביטון נכנס מצוין ואני מצפה לעונה טובה שלו. אחלה הצטרפות אחלה שליטה בכדור.

שכטר צריך לקבל אוסקר. שמישהו יתן לו כבר אוסקר.

ולמרות זאת מילה על השופט. אם כל השופטים בליגה שלנו היו כאלה החיים של כולנו היו הרבה יותר טובים. תצוגת שיפוט מצויינת (גם אם הייתה התחזות של שכטר - זה היה מאוד קשה לזיהוי בטח בלי ואר). שיקחו את הקלטת של המשחק הזה לאיגוד השופטים וילמדו איך שופטים משחק ונותנים לו לזרום ולא שורקים על כל שטות מצד אחד אבל מצד שני לא לקפח כשבאמת צריך לשרוק.

שלב אחד עברנו, נשארו עוד 3. בדרך לשלב הבתים של ליגת האלופות.

3 דקות לפני, daniel616 said:

גררו שחקן מעניין מאוד. פעם שנייה שהוא נותן הגבהה מדוייקת לראש של בלקמן, השאיר לו עוד כדור מעולה לגול. אחלה שחקן.

יכול להתפתח למפלצת, רואים שעדיין חסר ניסיון ולוקח החלטות אמוציונליות אבל יש לו הרבה כדורגל.