Jump to content

רשמים מהניצחון על ריגה בסיבוב הראשון האירופית | יאללה לסודובה!

Sawyer

Recommended Posts

משחק שחייבים לנצח מככ הרבה סיבות, דוניס מעלה הרכב מעניין כשההגנה אולי מעט מלחיצה אבל הקישור חזק וההתקפה צעירה ומעניינת.

שחקנים:

טננבאום לקח את המעט שנבעט אליו. ההגנה תפקדה יחסית טוב למרות כמה מהלומות קרב של טיבי מהבופור וקנדיל שחשב שחנוכה, טוב ששרן וסבוריט חזרו. בקישור דן שלט ביג רמה, לדור פרץ היה משחק לא רע אבל כרגיל חסר הגרוש וריקן קלאסי טיפוסי. איילון וגררו שניהם במשחק חיובי דינמי ועם כמה פעולות מעולות, נראה מבטיח. בלקמן תכלס רוב הזמן לא רע, נגיעות נחמדות לצד פספוסים, כבש צמד בפנדלים.

שופט: סלמתק.

פיקנטריה:

- משחק ראשון באירופה לעונת 20/21

- בכורות לדוניס ודן ביטון

- עוד צמד לסקורר בלקמן

לסיכום, זיינו אותם. המשחק החשוב באמת על העונה האירופית זה מול סודובה. באמצע גמר גביע הטוטו מול החולי קורונה, קשוח. יאללה מכבי!!

בשלב מסויים לא האמנתי שננצח. הרגיש כמו סודובה 2.

הקבוצה הראתה אופי וזה חשוב.

עם יוני, גולסה וביטון נגד סודובה זה יראה אחרת, אם כי הם קבוצה מסריחה ועדיין מלחיצה.

יאללה לזיין את סודובה

הדבר הכי טוב שקרה במשחק הזה היה סאבוריט. מטורף. חזר לרמה שהוא הרגיל אותנו אליה.איך התגעגעתי אליו, הלוואי שאיכשהו הוא ישאר פה מעבר לעונה הזאת.

התחלנו קצת בשוק, ובשילוב משחק הלחץ שלהם זה היה נראה רע, אבל התאוששנו יפה. משחק טוב מאוד של ההגנה סך הכל. גם קנדיל בהגנה היה טוב.

דן ביטון הפתיע לטובה. גררו התחיל לחוץ אבל בדקות הטובות במחצית הראשונה היה עם מהלכים יפים מאוד. אלמוג היה עם כמה מהלכים יפים, אבל גם כמה מהלכים מתסכלים מאוד. בלקמן היה מצוין.

החילופים היו מעולים. אחלה מכבי.

ב15 דקות אחרונות במצב של 1-0 כשהקבוצה נלחצת לאחור, כל מאמן אחר היה או מכניס שחקן הגנה, מה שהיה גורם לקבוצה ללכת עוד יותר אחורה ועוד יותר להלחץ, או היה מכניס שחקן לקישור כדי לנסות לזכות בשליטה כדור, מה שלא היה עוזר ברוב המקרים בגלל הלחץ המאסיבי של היריבה. במקום זה דוניס בחר להוציא שחקן מהקישור שבמילא הפסיק לתפקד כמו שצריך, ולהכניס שחקן להתקפה כדי לתת יותר סיכוי בהתקפות נגד מתפרצות, מה שבסופו של דבר הביא לגול. לעבור לשחק עם 4 שחקני התקפה (בלקמן, ביטון, שכטר ואלמוג) ולהשאיר רק שני קשרים (גלזר וריקן) במצב שברירי של 1-0 כשהקבוצה נלחצת לאחור - צריך המון ביצים בשביל לעשות דבר כזה. אפילו נימני לא הבין באמצע השידור מה קורה עם החילופים ולמה פתאום יש 4 שחקני התקפה ו2 קשרים.

אילון אלמוג עם מחצית ראשונה מדהימה ומחצית שנייה קשה לצפייה. הוא חייב לעבוד על קבלת ההחלטות כי מבחינת כישרון הוא הכי מוכשר בקבוצה.

בלקמן שיחק הכי טוב שיכל כנראה. התאמץ המון, חילץ, מסר, איים וסחט פנדל. הוא עדיין ניק בלקמן והוא עדיין לא יכול להיות החלוץ הבכיר שלנו, אבל סך הכל פתח את העונה יפה.

סבוריט וייני שניהם היו נהדרים בהגנה. חזרו בדיוק בזמן. 

גלזר כמו כל מכבי פתח את המשחק חלש ואז התעורר והראה להם מי הוא. פרץ עשה כמה מהלכים יפים לצד כמה מהלכי דור פרץ קלאסיים (מה יהיה עם העמודים? זה נראה שהוא לא יצליח להבקיע לעולם). ריקן מנסה המון וסחט פנדל נהדר, אבל לא מספיק טוב. גם קנדיל לא היה משהו ואולי צריך לבדוק אם ביטון השני עדיף.

דן ביטון הראה ניצוצות לצד חלודה. הוא נכנס לרחבה בקלות וקשה להוציא ממנו את הכדור. ראו גם שחסר תיאום בינו לבין שאר הקבוצה ושזה יתחבר זה יהיה מפחיד.

השופט היה נהדר בלי שום קשר לפנדל. מדויק, החלטי ולא אחד שמזיין את השכל. כיף לראות שיפוט נורמאלי סוף סוף. 

עם יונתן, דן ביטון בכושר, עוד שבוע אימונים לדוניס ואולי גם קצת אייל גולסה אנחנו נהיה טובים יותר ובתקווה גם שנצליח להביא חלוץ ובלם לשלבים הבאים כי זה חובה.

4 דקות לפני, thunderbolt said:

ב15 דקות אחרונות במצב של 1-0 כשהקבוצה נלחצת לאחור, כל מאמן אחר היה או מכניס שחקן הגנה, מה שהיה גורם לקבוצה ללכת עוד יותר אחורה ועוד יותר להלחץ, או היה מכניס שחקן לקישור כדי לנסות לזכות בשליטה כדור, מה שלא היה עוזר ברוב המקרים בגלל הלחץ המאסיבי של היריבה. במקום זה דוניס בחר להוציא שחקן מהקישור שבמילא הפסיק לתפקד כמו שצריך, ולהכניס שחקן להתקפה כדי לתת יותר סיכוי בהתקפות נגד מתפרצות, מה שבסופו של דבר הביא לגול. לעבור לשחק עם 4 שחקני התקפה (בלקמן, ביטון, שכטר ואלמוג) ולהשאיר רק שני קשרים (גלזר וריקן) במצב שברירי של 1-0 כשהקבוצה נלחצת לאחור - צריך המון ביצים בשביל לעשות דבר כזה. אפילו נימני לא הבין באמצע השידור מה קורה עם החילופים ולמה פתאום יש 4 שחקני התקפה ו2 קשרים.

ביטון ירד לקישור ובלקמן עבר לאגף.

6 דקות לפני, Elirandani said:

ביטון ירד לקישור ובלקמן עבר לאגף.

לא, עד כמה שאני ראיתי בחילוף עברנו ל4-4-2

בלקמן ושכטר חלוצים, בן חיים וביטון באגפים.

41 דקות לפני, duss21 said:

הדבר הכי טוב שקרה במשחק הזה היה סאבוריט. מטורף. חזר לרמה שהוא הרגיל אותנו אליה.איך התגעגעתי אליו, הלוואי שאיכשהו הוא ישאר פה מעבר לעונה הזאת.

כל מילה. אחד ההבדלים המהותיים בין הטעויות המביכות בקמפיין בעונה שעברה לבין הניצחון הסולידי היום זה סאבוריט בכושר. 2 רמות מעל כולם.

נקווה שימשיך להחזיק בסוכן המזעזע שלו ויישאר אצלנו לנצח. הוא לא קשור לכאן.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא, עד כמה שאני ראיתי בחילוף עברנו ל4-4-2

בלקמן ושכטר חלוצים, בן חיים וביטון באגפים.

לא חושב שהיה שינוי במערך

4231. בלקמן זז שמאלה וביטון זז מאחורי שכטר.

3 דקות לפני, turgi said:

לא חושב שהיה שינוי במערך

אתה טועה, בן חיים היה בצד שמאל.

בטוח שהיה 4-4-2

8 דקות לפני, turgi said:

לא חושב שהיה שינוי במערך

אני חושב שאלה ניתוחי סרק. מכבי לא שיחקה טוב בדקות האלה, ולמרות התוצאה, אני לא חושב שזה היה חילוף מוצלח. לומר שבגלל החילוף הכפלנו את התוצאה זו פרשנות מרחיבה מעט מידי של המציאות. השער הוא תולדה של דריבל מאוד מוצלח של ביטון, מסירה קצת חלשה מידי ותאטרליות מרשימה של הארטיסט הראשי. די מקרי, ולא משהו שנובע מאיזו טקטיקה כזו או אחרת. אחרי השער זה כבר נהיה גרבג'. אם אני מנסה להכנס לראש של דוניס, אז המחשבה שלו הייתה "גם ככה אנחנו לא עוברים את החצי עכשיו, אז שלפחות יהיה עוד מישהו למעלה".

לדעתי זה היה חילוף שגוי.

Just now, חומץ בלסמי said:

אני חושב שאלה ניתוחי סרק. מכבי לא שיחקה טוב בדקות האלה, ולמרות התוצאה, אני לא חושב שזה היה חילוף מוצלח. לומר שבגלל החילוף הכפלנו את התוצאה זו פרשנות מרחיבה מעט מידי של המציאות, לדעתי. השער הוא תולדה של דריבל מאוד מוצלח של ביטון, מסירה קצת חלשה מידי ותאטרליות מרשימה של הארטיסט הראשי. די מקרי, ולא משהו שנובע מאיזו טקטיקה כזו או אחרת. אחרי השער זה כבר נהיה גרבג'. אם אני מנסה להכנס לראש של דוניס, אז המחשבה שלו הייתה "גם ככה אנחנו לא עוברים את החצי עכשיו, אז שלפחות יהיה עוד מישהו למעלה", אבל אני חושב שזה היה חילוף שגוי.

לא ניתחתי שום דבר, רק אמרתי איך מכבי עמדה על המגרש.

ומבחינתי גם "אנחנו לא מסוגלים לעבור את האמצע, אולי צריך עוד בשר למעלה" זה לא בהכרח שגוי.

אמנם היו דקות לא טובות אבל אתה לא יכול להגיד שהם הגיעו למצבים.

Just now, turgi said:

לא ניתחתי שום דבר, רק אמרתי איך מכבי עמדה על המגרש.

ומבחינתי גם "אנחנו לא מסוגלים לעבור את האמצע, אולי צריך עוד בשר למעלה" זה לא בהכרח שגוי.

אמנם היו דקות לא טובות אבל אתה לא יכול להגיד שהם הגיעו למצבים.

לא אתה ספציפית. בשלב הזה נראה לי שפשוט שיחקנו שני קווי הגנה, ודוניס רצה לאפשר מתפרצות אפקיטיביות יותר, או משהו כזה.

ולא אמרתי שהם הגיעו למצבים...

סאבוריט הזר הכי טוב בליגה, בפער. משחק מצוין שלו.

דן ביטון נראה כמו בינגו, 2 איומים תוך 3 דקות מהכניסה, מסירות טובות, קלילות על הדשא, וכמעט חף מטעויות.

והצד הלא כיף, בלומפילד, אירופה, יציע ריק :( עצוב

דוניס השתמש בכל החילופים ההתקפיים שזמינים לו. אני לא יודע מה זה אומר, אני יודע שזה נחמד לכשעצמו. אפילו חילוף לקישור לא היה לו בסגל.

1 דקה לפני, המכבייה said:

דוניס השתמש בכל החילופים ההתקפיים שזמינים לו. אני לא יודע מה זה אומר, אני יודע שזה נחמד לכשעצמו. אפילו חילוף לקישור לא היה לו בסגל.

זה לא מדוייק.

ביטון קשר לא פחות מזה שהוא קשר אגף.

2 דקות לפני, turgi said:

זה לא מדוייק.

ביטון קשר לא פחות מזה שהוא קשר אגף.

נכון. אבל הוא תופקד באגף נדמה לי. לא היו לדוניס שום כלים התקפיים מהספסל מעבר למה שהיה. והוא השתמש בהם בתיקו ובהובלה. זה לא בהכרח מוביל למסקנה אבל הוא היה ספוט און היום נקודתית.