Jump to content

חולי הקורונה מסכנין

Recommended Posts

4 hours ago, דקסטר said:

אמיתי לא הבנתי משהו

אוטין התגלה כחולה מאומת ואמנם לא היה בסגל אבל פגש את השחקנים בחדר הלבשה, למה לא כל הקבוצה צריכה להכנס לבידוד? מה ההבדל בין זה לבין שכטר רק לפני שבועיים?

שכטר היה בקרבת חולה מאומת אצלו במשפחה, הוא בעצמו לא היה חולה. 

אוטין כן חולה, כל מי שהיה בקירבתו צריך בידוד.

2 hours ago, דרור שווץ said:

שכטר גולסה ריקן וטיבי(?) קיבלו בידוד על איכון  סלולרי 

אבל על להיות אותו חדר עם חולה כמעט שעה לא צריך בידוד  לא יודע אם זה מדינה דפוקה מנהלת דפוקה או גם וגם

2 hours ago, יונתן said:

חולה מאומת בתוך חדר ההלבשה בסכנין - אין צורך בבידוד לאף אחד אחר

איזה מישהו שהיה בטיילת השתעל - בואו נכניס לבידוד 3 שחקני מכבי אקראיים שנמצאים במלון ליד

מדהים כמה שזה מעצבן.

@ההתאחדות לכדורגל @מנהלת הליגות

וכל שאר המשרדים, אמא שלכם זונה.

מכבי לא יכולה לגלות סולידריות עם האחות הקטנה והמכוערת שזקוקה נואשות לכסף כדי שתוכל להמשיך לרכוש שחקנים ולא לשלם להם משכורות? 

ראוי, בשם האחווה העירונית, שניתן להפועל את המקום שלנו בגמר בקרוב כדי שתוכל להנות מהמענק שמתקבל מהמעמד הזה הכל כלול, כולל הקורונה.

2 דקות לפני, Adam_m said:

שכטר היה בקרבת חולה מאומת אצלו במשפחה, הוא בעצמו לא היה חולה. 

אוטין כן חולה, כל מי שהיה בקירבתו צריך בידוד.

נו..? אז למה שכטר היה צריך להיכנס לבידוד וכל שחקני סכנין שהיו יחד עם אוטין בחדר הלבשה לא?

צריך לשרוף את המנהלת, לערב את אופא וללכת עד הסוף.

מכבי עם הבקשה הכי לגיטימית מקבלים לא מוחלט.

הפועל לא משלמים כבר 30 שנה, מבטלים חוזה, טוענים לכוח עליון, מחתמים שחקנים חדשים בזמן שלא משלמים לעובדי המשק -  מקבלים אישור לפתוח את העונה. כל עונה. כבר 30 שנה.

מה יהיה? עד מתי? ניר רשף, ארז כלפון, עמית פינס, שלומי ברזל, ארז חסון - חבורת הזבל.

לא הייתי הולך לכיוון של לערב את אופ"א, זה יכול להיגמר פחות טוב, הייתי משאיר את זה אצלנו, לא מופיע פשוט, בודק שבאמת העונש שמקבלים זה הפסד טכני וזהו.

5 דקות לפני, ebibo said:

לא הייתי הולך לכיוון של לערב את אופ"א, זה יכול להיגמר פחות טוב, הייתי משאיר את זה אצלנו, לא מופיע פשוט, בודק שבאמת העונש שמקבלים זה הפסד טכני וזהו.

למה שנקבל הפסד טכני?

הרי הם צריכים להיות בבידוד.. ולא רק שאנחנו לא דורשים מהם לשחק עם הנוער - כל מה שמבקשים זה לדחות למועד שהם כבר יבריאו

להם מגיע ההפסד טכני

51 דקות לפני, דקסטר said:

לא אתפלא אם עוד מעט יתחילו איומים על טכני + קנס + הורדת נקודות בליגה או משהו בסגון

זה ברור, השאלה מה אומר התקנון

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

למה שנקבל הפסד טכני?

הרי הם צריכים להיות בבידוד.. ולא רק שאנחנו לא דורשים מהם לשחק עם הנוער - כל מה שמבקשים זה לדחות למועד שהם כבר יבריאו

להם מגיע ההפסד טכני

לפעמים תהיה חכם ולא צודק, אנחנו הצד הצודק ואם נלך עם זה בכל הכוח יהיה מעולה לגביע הטוטו וכנראה שידחו את המשחק, אבל התערבות של אופ"א יכולה להיות: "רגע גילו לכם שחקנים בליגה חולי קורונה? אולי עדיף שתנוחו השנה, גם ככה אתם מדינה אדומה"

17 דקות לפני, Insigne said:

צריך לשרוף את המנהלת, לערב את אופא וללכת עד הסוף.

מכבי עם הבקשה הכי לגיטימית מקבלים לא מוחלט.

הפועל לא משלמים כבר 30 שנה, מבטלים חוזה, טוענים לכוח עליון, מחתמים שחקנים חדשים בזמן שלא משלמים לעובדי המשק -  מקבלים אישור לפתוח את העונה. כל עונה. כבר 30 שנה.

מה יהיה? עד מתי? ניר רשף, ארז כלפון, עמית פינס, שלומי ברזל, ארז חסון - חבורת הזבל.

ובדיוק עכשיו אמרו שהפועל החתימו עוד בלם 

18 דקות לפני, ebibo said:

לפעמים תהיה חכם ולא צודק, אנחנו הצד הצודק ואם נלך עם זה בכל הכוח יהיה מעולה לגביע הטוטו וכנראה שידחו את המשחק, אבל התערבות של אופ"א יכולה להיות: "רגע גילו לכם שחקנים בליגה חולי קורונה? אולי עדיף שתנוחו השנה, גם ככה אתם מדינה אדומה"

בגדול אתה צודק אבל לא נראה לי שיעיפו אותנו על זה , לא חסר שחקנים באירופה שנדבקו בנגיף והקבוצות שלהם שיחקו פשוט במועד מאוחר יותר

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

דווקא דוכי אמר ברדיו שאין להם בעיה שיידחה (לדעתי זה יעזור להם כי מנחינתם הם יוכלו לשחק בדחוי עם הרכב יותר חזק)

מי זה דוכי?

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

נשמע אחלה מנכ"ל של סכנין, גם אני שמעתי אותו ברדיו.

עושה רושם שהכל בסדר... אבל לך תסמוך עליהם, אבל אין לו בעיה לדחות, אז סבבה.

למנכ"ל של סכנין קוראים דוכי?