Jump to content

וולקאם דן!

yfe

Recommended Posts

6 hours ago, Krishi said:

בסוף יקים חברה "ביטון שטיפות תחזוקה והגברה" או "ביטון לבית ולרכב", יקנה וילה באשדוד צמוד לחוף הים עם ג'יפ יוקרתי בחניה. אבל עדיין יגיע לכל עסק בבגדי עבודה ולא יפחד ללכלך את הידיים. יזכור את השמות של כל העובדים שלו גם של האריתראי התורן שהגיע לעבודה זמנית לשבוע. וכשתשאל אותו מה סוד ההצלחה שלו הוא יגיד לך "יחסי אנוש, תמיד התייחסתי ודיברתי לכולם בגובה העיניים כאילו היו אחים שלי. אבל גם ידעתי מתי להפריד בין עסק לחברים. הייתי קשוח אבל הוגן". 

בסוף ייחקר ברשות המיסים על העלמות מס כמובן

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי אגודלו אופציית הרכישה על דן ביטון תעלה מיליון וחצי יורו. זה לא המון? הם קנו אותו בפחות.

הם קנו אותו 1.3, בסהכ זה סכום הגיוני בהשוואה לסכום שהם קנו אותו בו.

אם היינו רוצים לקנות אותו מאשדוד גקי היה מבקש שני מיליון.

ממתי אנחנו מאמינים למה שהוא אומר? יש אופציה לרכישה, אני בטוח שהיא הרבה יותר נמוכה, שחקן שלא רצוי בקבוצתו אמור לעלות יותר יקר ועוד בימי הקורונה?

4 דקות לפני, zeudemort said:

הם קנו אותו 1.3, בסהכ זה סכום הגיוני בהשוואה לסכום שהם קנו אותו בו.

אם היינו רוצים לקנות אותו מאשדוד גקי היה מבקש שני מיליון.

אחרי עונה מאוד בינונית שם, זאת נראה לי קצת עזות מצח לנסות ועוד להרוויח מהרכישה שלו. כמובן שבסוף עוד ניתן להתמקח על המחיר אבל הייתי לוקח את הדיווח הזה בערבון מוגבל, זה פשוט נשמע לא כל כך סביר. 

אגב, כמדיניות, אין סיכוי שמכבי חותמת על ביי אאוט לרכישה ככזה שהיא לא חושבת שהיא יכולה או מעוניינת לעמוד בו. במקרה של ז'ארלדש, אני אתנבא ואגיד שאם לא הקורונה, הסעיף היה ממומש. 

קראתי איפשהו, כמובן לא משהו מאומת, אבל שלשני הצדדים ברור שהעונה זה השאלה בגלל הפייר פליי ועונה הבאה שהפייר פליי יסתיים מכבי תקנה אותו ורק בגלל זה לודוגורץ הסכימה להשאיל אותו העונה.

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

אחרי עונה מאוד בינונית שם, זאת נראה לי קצת עזות מצח לנסות ועוד להרוויח מהרכישה שלו. כמובן שבסוף עוד ניתן להתמקח על המחיר אבל הייתי לוקח את הדיווח הזה בערבון מוגבל, זה פשוט נשמע לא כל כך סביר. 

גם לי זה נראה לא סביר. מצד שני העונה הוא הגיע בהשאלה בחינם ועם שכר *יחסית* לא גבוה לשחקן מוביל (220 אלף+בונוסים). אם הוא ירשים, אני מאמין שיהיה אפשר לרכוש אותו סביב המליון יורו

11 דקות לפני, Krishi said:

קראתי איפשהו, כמובן לא משהו מאומת, אבל שלשני הצדדים ברור שהעונה זה השאלה בגלל הפייר פליי ועונה הבאה שהפייר פליי יסתיים מכבי תקנה אותו ורק בגלל זה לודוגורץ הסכימה להשאיל אותו העונה.

זה סביר לגמרי. במציאות הנוכחית שבה הכישרון הישראלי רק מדלדל ושחקנים כמו קאניוק וקהבא הופכים למלפפונים חמים, דן ביטון בנקודת זמן שאחרי קורונה (שנה מהיום זה לא מופרך) וגם אחרי פייר פליי, עבור מיליון יורו זה לא תלוש. אגב, ישנה אפשרות נוספת שמכבי ת"א רצתה שחקן ישראלי טוב במחיר מציאה בכדי להרוויח עוד עונה נוספת שבה היא יכולה להשאיל קשרים שיש ברשותה כמו אלטמן, עידו שחר וקארצ'ב בכדי שאלו יחזרו אליה (השניים הראשונים) משופשפים יותר או במקרה של קארצ'ב - בשל יותר לקבל תפקיד משמעותי יותר - מבלי להיכנס להרפתקאות של חוזים ארוכי טווח כמו שהייתה נדרשת לעשות אם הייתה רוכשת שחקן.