Jump to content

וולקאם דן!

yfe

Recommended Posts

אחלה דן ביטון. הישראלי הכי יצירתי ובול בתפקיד שאנחנו צריכים. רגל שמאל טובה, יכולת מסירה משובחת ובעיטה טובה. 

מגיע בגיל מצויין, פוטנציאל מפחיד להתפתח אצלנו.

בהצלחה דן

הווידאו ענק.

נראה לי בגלל זה עלתה התמונה לאתר ונמחקה...

אם כל זה היה מתוכנן כטיזר לווידאו אז מחלקת הניו מדיה של מכבי פשוט ענקית!

היוזרים פה עלו על זה וכל האתרים פרסמו את זה בעקבותינו.

ענק

12 דקות לפני, הצבר said:

ממה שאני זוכר, הוא די רחוק משניהם במספרים שלו פעם דיברו על פוטנציאל. בגיל 25 כבר יותר קשה להתפתח. 

דן ביטון הוא אולי עיבוי של הסגל אבל הוא גם מעיד על המשך הבנייה לרוחב, זה לא שחסרים לנו שחקנים בתפקיד שלו, מה שחסר לנו זה עוד 2-3 תותחים. 

חסר לנו שחקן בתפקיד שלו. במיוחד אחרי שמיכה עזב. בליגה הישראלית הוא נתן מספרים טובים וגם בבולגריה היה לא רע אבל לא השתלב כמו שצריך

איזה "תותחים" אתה מצפה להביא לכאן? עם הקורונה לא תקבל כאן זרים הרבה יותר טובים ממנו והוא ישראלי

שוקל לבקש מעופר פביאן להכין גם לי סרטון ביצועים.

דודו דהאן התראיין? הגיב? נתן איזה עדכון טוויטר בנוגע לחתימה של המיוצג במכבי?

6 דקות לפני, Insigne said:

שוקל לבקש מעופר פביאן להכין גם לי סרטון ביצועים.

כל פעם שאני שומע את השם שלו אני נקרע מצחוק, מדובר על אחד הפסיכים הכי גדולים שהכרתי 

פעם הוא שבר רגל כי במקום לרדת במדרגות הוא קפץ ממרפסת בקומה שנייה (על עמודים ) בטענה שיש למטה ערמת "חול עם מלט"רכה" :D

בשעה טובה. אני מאוד מחזיק ממנו מקצועית, והוא גם בול לעמדה שאנחנו הכי חלשים בה כרגע. בונוס - ממש פחדתי שיגיע לחיפה בגלל דודו דאהן.

לדעתי חוץ מלהחזיר את אצילי ומיכה זו ההחתמה הישראלית הכי טובה שיכולנו לעשות (אחרי שגולסה האריך חוזה).

34 דקות לפני, הצבר said:

ממה שאני זוכר, הוא די רחוק משניהם במספרים שלו פעם דיברו על פוטנציאל. בגיל 25 כבר יותר קשה להתפתח. 

דן ביטון הוא אולי עיבוי של הסגל אבל הוא גם מעיד על המשך הבנייה לרוחב, זה לא שחסרים לנו שחקנים בתפקיד שלו, מה שחסר לנו זה עוד 2-3 תותחים. 

מיכה שנה שעברה עם מעורבות ב4 שערים וניקוליץ' עם 0 תרומה. הוא נתן מספרים יפים באשדוד (6,5) אבל בוודאי שרחוק מהדאבל פיגרס שאצילי התקרב אליו העונה. 

זאת עמדה שהיינו צריכים בה חיזוק עוד משנה שעברה ובטח עכשיו שמיכה כבר לא במכבי. החתמה טובה לדעתי 

בתור אוהד ב"ש הייתי ממש מתבאס, שני השחקנים הראויים היחידים שגדלו בנוער הלא ממש קיים שלהם בשנים האחרונות הגיעו בסוף למי שהם מחשיבים ליריבה הגדולה שלהם בליגה. 

התגעגתי לקשרים שיודעים לאיים מרחוק. נראה שחקן עם פעולות לא צפויות שיודע לעשות דריבל טוב, למסור יפה ולבעוט נהדר. 

החופשיות כנראה ישארו של יוני, אבל הקרנות יכולות לעבור אליו. 

מישהו יודע כמה תעלה האופציה עליו? וגם כמה הוא מרוויח?