Jump to content

עדן קארצב

אדביסי

Recommended Posts

מגיע שאפו ענק לכל  מי שאחראי על הנוער והאקדמיה בתקופת מיטש.

כיף לראות את הפירות של ההשקעה

13 דקות לפני, nirc2 said:

מרגיש לי שזה יותר קשור לפרוייקט של ביתר ת"א
מאמין שבעוד 4-5 שנים נגדל לגמרי מפלצות 

25 דקות לפני, tkui said:

מרגיש לי שזה יותר קשור לפרוייקט של ביתר ת"א
מאמין שבעוד 4-5 שנים נגדל לגמרי מפלצות 

לכן כתבתי נוער ואקדמיה 

5 דקות לפני, nirc2 said:

לכן כתבתי נוער ואקדמיה 

טעות שלי התייחסתי לאקדמיה ככלל המחלקות

והעתיד (בעיקר מה שהתחיל באקדמיה לפני 3 שנים- עם כל השינויים) נראה לי הרבה יותר צהוב והפירות איזה פירות

1 hour ago, nirc2 said:

כן, רק שאם גלזר ישאר, ופרץ ישאר, וגולסה ישאר, וריקן ישאר, ויגיע קשר זר, אז אפילו אם ברסקי ישוחרר, קארצב לא יראה דשא. וזה מבלי להזכיר את שחר ובר כהן.

Just now, חומץ בלסמי said:

כן, רק שאם גלזר ישאר, ופרץ ישאר, וגולסה ישאר, וריקן ישאר, ויגיע קשר זר, אז אפילו אם ברסקי ישוחרר, קארצב לא יראה דשא. וזה מבלי להזכיר את שחר ובר כהן.

כל אחד ישחק כשזמנו יגיע, אני בכלל לא בטוח ששחר וכהן בשלים מספיק כרגע.

2 hours ago, הישראלי היפה said:

במחצית הראשונה הוא שיחק יותר מדי בעמדה אחורית (קיבל הוראה כזאת), מחצית שנייה שהלך יותר קדימה הוא השתפר מאוד.

דווקא אני ראיתי הפוך ממך, במחצית הראשונה שיחק בעמדה קדמית ליד פרץ ולא מצא את עצמו ולא היה מעורב כמעט, מאוד נזהר ולא לקח על עצמו מבחינה התקפית.

במחצית השנייה אחרי החילופים הוא שיחק בעמדה אחורית יותר וניהל את המשחק יפה ובאחריות, לא פחד למסור קדימה, פחות ראינו יכולות הגנתיות כי הוא לא נדרש.

ממה שראיתי ממנו עד עכשיו הוא פחות ממצא את עצמו בעמדה קדמית יותר ויותר נוח לו בעמדה אחורית יותר.

ככה או ככה היכולות הפיזיות שלו והשמירה על הכדור לא רעים בכלל.

46 דקות לפני, Naor23 said:

דווקא אני ראיתי הפוך ממך, במחצית הראשונה שיחק בעמדה קדמית ליד פרץ ולא מצא את עצמו ולא היה מעורב כמעט, מאוד נזהר ולא לקח על עצמו מבחינה התקפית.

במחצית השנייה אחרי החילופים הוא שיחק בעמדה אחורית יותר וניהל את המשחק יפה ובאחריות, לא פחד למסור קדימה, פחות ראינו יכולות הגנתיות כי הוא לא נדרש.

ממה שראיתי ממנו עד עכשיו הוא פחות ממצא את עצמו בעמדה קדמית יותר ויותר נוח לו בעמדה אחורית יותר.

ככה או ככה היכולות הפיזיות שלו והשמירה על הכדור לא רעים בכלל.

50/50 קלאסי. הוא עוד ילד וצריך למצוא את האיזון שלו, באופן אישי , במשחק שלו וקבוצתית , ברמת התיאום שלו עם השחקנים האחרים. הוא חזק באופן יוצא דופן לגילו בליגה הזאת, יש לו יסודות מעולים ,אפשר לראות את זה בהבנת המשחק ובטכניקה הטובה שלו ובעיטה טובה מרחוק, משהו שבהחלט יכול לעזור לנו בליגה בה אנחנו משחקים מול בונקר בתשעים אחוז מהעונה.

לא הייתי משאיל אותו בעיקר כי הוא בעונת חוזה, אחרת כן הייתי רוצה לראות אותו משחק תשעים דקות בקבוצה אחרת בליגה בעונה הקרובה ואז חוזר אלינו בשל יותר בעונה הבאה. בדיוק מהסיבה הזאת כן הייתי משאיל את עידו שחר למשל, כמו גם את בר כהן.

המצב של הקישור אמצע שלנו לא ברור כרגע, כי שלושה שחקנים מרכזיים בו לא סגורים מאה אחוז לעונה הבאה. גולסה עוד לא חתם ולא ידוע אם דור פרץ וגלזר נשארים סופית( ובנוסף מיכה הועזב)

חושב שאנחנו חייבים להשאיר אותו השנה , בכל קונסטלציה, בטח ובטח אם נשחק גם באירופה. אני מאמין שהוא יוכל להיות חלק מרכזי בקישור שלנו בשנים הקרובות ושאפילו עוד נעשה עליו רווח בעתיד. הוא גם עוד יתפתח פיזית ועוד שנתיים כולנו נסתכל עליו כמו שאנחנו מסתכלים על יוני או דור פרץ של היום לעומת יוני ודור של לפני שלוש שנים בקטע הפיזי. לקארצב יש פוטנציאל התפלצות גדול יותר אפילו. 

איזה כיף היה לראות את כל שחקני הבית של מכבי על הדשא, גם את ה"ותיקים" יותר וגם את הילדים, אנחנו ללא ספק מועדון הכדורגל המרגש בתבל

5 דקות לפני, Dalembert said:

האמת שמכל הילדים החדשים חנציס הכי חירמן אותי עד עכשיו, נראה משהו מיוחד

חנציס מיוחד. כישרון ברמת האילון אלמוג אם לא יותר. לדעתי הוא צריך להישאר בסגל העונה בכל מקרה