Jump to content

גאורגיוס דוניס מונה למאמן מכבי

פנחס שוף

Recommended Posts

2 hours ago, רן יעקובי said:

אמאדור, ג'רלדש וסבוריט-->ייני, ביטון ודוידזאדה.

פשוט מאוד.

איזה הבדל מטורף, שתי קבוצות שונות לגמרי. 

אמרתי את זה עוד שנה שעברה, צמד המגנים שלנו הוא שנותן את ההבדל, ששיחקנו בלי ז'ראלדש וסאבוריט נראינו קבוצה אחרת לגמרי. 

2 hours ago, רן יעקובי said:

אמאדור, ג'רלדש וסבוריט-->ייני, ביטון ודוידזאדה.

פשוט מאוד.

זה לא רק שחקנים, איביץ' לקח אליפות עם ייני ופיבן.

זה יותר אימון, חיבור, ולהבין איזה חומר יש לך ולהתאים אליו שיטה כדי לכפות על חסרונות.

2 hours ago, Dbolsa said:

אז אני שוב אגיד לך הם חזרו מ4 2 מול מינסק בהרכב משני שלהם. 

נו באמת. גם אנחנו נהיה עם גולסה, דן ביטון, שכטר קנדיל ואולי סבוריט, אז גם אתמול נחשב סוג של הרכב שני לא?

2 hours ago, Keano said:

זה לא רק שחקנים, איביץ' לקח אליפות עם ייני ופיבן.

זה יותר אימון, חיבור, ולהבין איזה חומר יש לך ולהתאים אליו שיטה כדי לכפות על חסרונות.

כשהמגנים היו סאבוריט ודסה (קנדיל) עם ראיקוביץ' בשער

14 דקות לפני, gilgil28 said:

כשהמגנים היו סאבוריט ודסה (קנדיל) עם ראיקוביץ' בשער

הבנת את הנקודה, אימון יותר חשוב משחקנים אינדיוידואלים

אל תיהיו לייצנים ואח תצפו לעוד מאמן ברמה של איביץ כי זה לא יקרה מדובר במאמן שבאמת ידע לסחוט את הלימון עד הטיפה האחרונה

עכשיו מדובר במאמן אחר האם  זה יספיק לאליפות? אם נתחזק בחלוץ ובלם ברור שכן האם שוב פעם נשבור שיאים כנראה שלא תרגעו אנחנו מרחק חלוץ מלנצח את הליגה גם העונה

6 דקות לפני, Yonatan7 said:

כנראה שגם בלי חיזוק ננצח את הליגה אבל עדיין עם חלוץ ובלם נוכל לקבל קבוצה שאמנם לא תיהיה נקייה מהפסיד אבל תכבוש הרבה שערים ותראה טוב

גם בלי חיזוק ננצח את הליגה? אוקי

19 hours ago, תמיר8 said:

גם בלי חיזוק ננצח את הליגה? אוקי

זה לא רלוונטי כי כן יגיע חיזוק. וכן אני חושב שאנחנו כמה רמות מעל חיפה שלא שווה יותר מידי בלי רוקביצה.

On 14.9.2020 at 11:15, קובי השועל said:

זה לא רלוונטי כי כן יגיע חיזוק. וכן אני חושב שאנחנו כמה רמות מעל חיפה שלא שווה יותר מידי בלי רוקביצה.

שרי יותר טוב מהקשרים ההתקפיים שלנו, ווילדסחוט עדיף על אלמוג, ויש להם בלם ומגן ימני זרים בזמן שאנחנו עם ייני וקנדיל. 

35 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

שרי יותר טוב מהקשרים ההתקפיים שלנו, ווילדסחוט עדיף על אלמוג, ויש להם בלם ומגן ימני זרים בזמן שאנחנו עם ייני וקנדיל. 

טוב

אפשר לזקוף לזכותו שהגענו לפלייאוף אלופות. 

מאמן שכבר עשה את זה יותר מפעם אחת. 

אז בליגה הוא בינתיים מגמגם, אבל באירופה עושה את העבודה. 

ברסט היום כמעט לא שיחקה כדורגל, כי מכבי פשוט לחצה מעולה. 

8 hours ago, ביג ליבובסקי said:

אפשר לזקוף לזכותו שהגענו לפלייאוף אלופות. 

מאמן שכבר עשה את זה יותר מפעם אחת. 

אז בליגה הוא בינתיים מגמגם, אבל באירופה עושה את העבודה. 

ברסט היום כמעט לא שיחקה כדורגל, כי מכבי פשוט לחצה מעולה. 

בנוסף במשחק הזה לעומת בני יהודה, היה לו את סבוריט גולסה וביטון.
מאמין שעם התחזקות הסגל והכרתו את הכדורגל ברץ ואת חומר השחקנים נראה ממנו איכות טובה יותר.

איביץ היה פה שנתיים ולכן שנה שעברה רצה לו באופן חלק יותר, כאשר גם חומר השחקנים נשאר זהה...

מקווה שגם דוניס יוכל השנה לבנות קבוצה לטווח ארוך ושנכנס לתקופות יציבות יותר מאשר השנים האחרונות.

אוהב מאוד את התשוקה שלו למשחק.

אני יודע שאם הייתי בכובע שלו והיו לי כמה ימי חג שקטים הייתי מסתכל מה עשו לפניי, מה הצליח יותר ומה פחות. בכדורגל, לעומת תחומים אחרים, הרבה יותר קל לזקק את זה לכדי פעולות ממשיות. אם הייתי בכובע שלו, הייתי לוקח את המשחקים הראשונים של איביץ בעונה הקודמת - בהם נראינו עוד פחות טוב מאיך שאנחנו נראים היום, רואה מה לא עבד ואת הכל מנתח בפרספקטיבה שבה אני מבין שאותה עונה הסתיימה כאחת האגדיות ביותר של קבוצת כדורגל ישראלית בליגה המקומית. אפשר לראות שם שהשילוב של דור פרץ וגלזר לא היה טוב ומכבי המריאה כשדור פרץ נפצע לתקופה ארוכה. ניתן לראות כי איביץ' שחרר מבלקמן במהירות ודוידזאדה לא נספר במשחקים שיש למכבי על מה לשחק בהם. אין לי ספק שדוניס יביא את עצמו, כי הוא מאמן כדורגל מנוסה, עם חזון, אופי ושאיפות, אבל לפעמים גם אפשר לקצר את הדרך שלך אם אתה מסיט קצת את המבט. בנקודה בה הוא נמצא, לדעתי, זה הכרחי היות והוא הגיע מאוד מאוחר - לא היה מחנה אימון, לא היו משחקי הכנה, נכנס ישר למים העמוקים. 

הייתי שמח לאיזה תרגיל או שניים בבעיטות החופשיות מהפינות, אבל אחלה דוניס, הוציא מים מהסלע.