Jump to content

גאורגיוס דוניס מונה למאמן מכבי

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, Naor23 said:

תורגי, 2 הנגיחות של פרץ, הפנדל (שלא היה) של בלקמן, בלקמן אחרי מתפרצת בדקה 19 שהשאירו אותו מול ינקו היה חייב לשים גול. מהזיכרון.

אמרתי בנושא אחר.

המצב של בלקמן במחצית הראשונה בהחלט היה מצב טוב.

גם הפנדל.

2 דקות לפני, Naor23 said:

תורגי, 2 הנגיחות של פרץ, הפנדל (שלא היה) של בלקמן, בלקמן אחרי מתפרצת בדקה 19 שהשאירו אותו מול ינקו היה חייב לשים גול. מהזיכרון.

תוסיף גם ייני לבד ברחבה

זה עדיין לא אומר לגבי ההמשך , אבל פתיחה לא טובה שלו.

רוב הקבוצות בליגה ישחקו נגדנו עם בונקר ומתפרצות , הוא חייב לדעת להתמודד עם זה.

15 דקות לפני, turgi said:

זה גם משקר.

אני לא זוכר מצבים איכותיים.

לבעוט למוסכים לא תורם שום דבר.

4-5 מצבים בטוחים לשער במינימום.

לא סותר את העובדה שמכבי צריכה חיזוק משמעותי. בלם, חלוץ וכנראה גם קשר. זה חדש למישהו ? מישהו כאן מאמין באמת שבלקמן ושרן יכולים להיות שחקני הרכב ? 

לא למד מספיק את הקבוצה,

ההצבה של בלקמן במחצית השניה הייתה החלטה גרועה. 

בכל מקרה חשוב לתת לו ימי חסד במועדון, הוא מגיע אחרי איביץ' שהיה ענק על הליגה. אל תצפו לאותה מכבי גם עם דוניס, צריך הרבה סבלנות.

רק מזכיר לכם שסוזה במשחק הרביעי (לא כולל משחקי אימון) שלו במכבי הוציא את זהבי והכניס את מרגוליס. לוקח זמן להכיר את הקבוצה וגם את הליגה. במציאות של דוניס בלאקמן הוא חלוץ מעולה שמספק מספרים. חוץ מזה, זו שיטה שונה לגמרי מאיביץ' וייקח זמן עד שהשחקנים יישמו אותה כמו שצריך (אם בכלל). 

השיטה של דוניס יותר התקפית, מן הסתם שנספוג יותר אבל גם נבקיע יותר. הבעיה שאין חלוץ איכותי כרגע שיידע לנצל את המצבים, עד שיביאו מישהו הוא יצטרך להתאים את השיטה לסגל. 

25 דקות לפני, הישראלי היפה said:

קצת מוזר לי שמאמן טוב ומנוסה שלמד את הקבוצה (גם לפני שהגיע) לא מבין שיונתן כהן הוא בועט הפנדלים וככה צריך להיות.

הבחירה ההגיונית היחידה היא ללכת עם  בלקמן שכבש 2 הרבה יותר חשובים מול ריגה ובגדול  תפקד בסדר. זה גם הגיוני וגם אנושי. לא היתה סיבה לפקפק בו. 

דווקא מה שעיצבן אותי בכל הסיפור עם הפנדל זה שיונתן עשה תנועה לכיוון דוניס למרות שדוניס אמר לבלקמן לבעוט ושכטר היה צריך לבוא ולהרגיע אותו. 

שכחו מהר מדי את איביץ'.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא מה שעיצבן אותי בכל הסיפור עם הפנדל זה שיונתן עשה תנועה לכיוון דוניס למרות שדוניס אמר לבלקמן לבעוט ושכטר היה צריך לבוא ולהרגיע אותו. 

שכחו מהר מדי את איביץ'.

זה יונתן כהן. לא שכח את איביץ, זה האופי של הבחור.

אוהב אותו וגם אוהב את התשוקה שלו והממזריות שלו אבל-  יונתן צריך להתבגר קצת בנושאים האלה.

יכול להיות שהקשקוש הזה של יונתן כהן ישב בראש גם לבלקמן והפריע לו להבקיע.

יונתן צריך להבין שהוא משחק בקבוצה וכל הבכי הזה מפריע לשחקנים האחרים. זה לא גן שרה. לא אומר שהדברים האלה לא קורים ולא יכולים לקרות אבל תחושה שזה קורה הרבה אצלו.

1 hour ago, המכבייה said:

הבחירה ההגיונית היחידה היא ללכת עם  בלקמן שכבש 2 הרבה יותר חשובים מול ריגה ובגדול  תפקד בסדר. זה גם הגיוני וגם אנושי. לא היתה סיבה לפקפק בו. 

גם אם השחקן כבש כבר פנדל, ברגע שהבועט הקבוע שלך על המגרש הוא זה שצריך לבעוט ולא משנה מה היה קודם.

ככה אני חושב לפחות

עזוב את זה שלדעתי בכלל בלקמן לא בועט פנדלים טוב

בלקמן מתחילת השנה בועט את הפנדלים כך שמובן למה רצו לתת לו גם עכשיו. כל מה שקרה לפני הבעיטה מיותר מאוד.

בעיני המערך היה די מוזר כי ידוע שיבואו לעשות מולנו בונקר ולפתוח רק עם שחקן אגף אחד הורג לנו את המשחק.(מול קבוצות באירופה זה יותר סבבה).

ובכל מקרה ההגנה שלנו פשוט לא תפקדה היום היו המון חורים שלא היו קורים שנה שעברה(איבדנו 2 שחקנים חשובים שעשו סגירות מעולות ועם כל הכבוד לייני וביטון/קנדיל הם לא באותה רמה הגנתית כמו שהיינו רגילים. 

וגם את האמת הגולים של פתח תקווה זה בעיטות שנכנסות פעם ב.

11 דקות לפני, הישראלי היפה said:

גם אם השחקן כבש כבר פנדל, ברגע שהבועט הקבוע שלך על המגרש הוא זה שצריך לבעוט ולא משנה מה היה קודם.

ככה אני חושב לפחות

עזוב את זה שלדעתי בכלל בלקמן לא בועט פנדלים טוב

גם יוני לא בועט מדהים. בלקמן שיחק בכל המשחקים, נראה סביר לעצמו, כבש בפנדלים, נראה לי טבעי והגיוני. בלקמן גם יצר את הפנדל לעצמו. בכל מקרה, יוני לא נהג נכון כאן והפעיל לחץ מיותר על הבועט. פעם ב... קופץ לו משהו. איביץ ידע לרסן ולשלוח ליציע אם צריך. שילמדו מזה כולם. 

12 דקות לפני, עמית7 said:

ויונתן כהן בועט פנדלים טוב? בעונה שעברה היה עם 3/5, לא משהו להתגאות בו.

נו, אז? גם זהבי ונמני החטיאו לפעמים.

למרות שאין מה להשוות. אבל שוב, לדעתי ברגע שבועט הקבוע שלך (ויונתן היה כזה בעונה שעברה) על המגרש הוא זה שצריך לקחת את בעיטה.

נו, אז גם בלקמן מחטיא לפעמים.

השאלה היא לא אם החטיא ואפילו לא כמה, אלא מה היחס כיבושים/החטאות. אצל יוני אין מדגם גדול, אבל עד עכשיו הסטטיסטיקה שלו לא מרשימה.

בעונה שעברה תחת איביץ' יוני היה הבועט הקבוע (וכאמור לא עשה זאת בהצלחה יתרה), עכשיו יש מאמן חדש והוא מחליט מי הבועט הקבוע. כרגע זה בלקמן, בהמשך ייתכן שזה ישתנה.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

ברגע שעמיחי אמר שבלקמן שם 2 פנדלים במשחק מול ריגה היה ברור שהוא לא שם את זה

בחייאת

היה לי ברור שיהיו העונה יותר פרסומות מבדרך כלל כי כולם רואים מהבית, אבל רק אני חושב שהם הגזימו לגמרי?

בלקמן היה צריך לבעוט כי זה משהו שהלך בפעמים האחרונות אבל לדעתי יונתן בועט טוב יותר, בלקמן פשוט מפציץ ומה שיהיה יהיה. 
יונתן מנסה את הפס החד לפינה

51 דקות לפני, עמית7 said:

נו, אז גם בלקמן מחטיא לפעמים.

השאלה היא לא אם החטיא ואפילו לא כמה, אלא מה היחס כיבושים/החטאות. אצל יוני אין מדגם גדול, אבל עד עכשיו הסטטיסטיקה שלו לא מרשימה.

בעונה שעברה תחת איביץ' יוני היה הבועט הקבוע (וכאמור לא עשה זאת בהצלחה יתרה), עכשיו יש מאמן חדש והוא מחליט מי הבועט הקבוע. כרגע זה בלקמן, בהמשך ייתכן שזה ישתנה.

בלקמן שעיר לעזאזל זה לא חדש 

26 דקות לפני, itan17 said:

בלקמן היה צריך לבעוט כי זה משהו שהלך בפעמים האחרונות אבל לדעתי יונתן בועט טוב יותר, בלקמן פשוט מפציץ ומה שיהיה יהיה. 
יונתן מנסה את הפס החד לפינה

הוא בדרך כלל בועט חזק וחכם לפינה.

אתמול זו לא חכמה אחרי מריבה מטופשת על מי בועט שהוציאה אותו מריכוז.

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הוא בדרך כלל בועט חזק וחכם לפינה.

אתמול זו לא חכמה אחרי מריבה מטופשת על מי בועט שהוציאה אותו מריכוז.

דווקא בדרך כלל בועט עם הרבה עוצמה אבל אפס דיוק, בדיוק כמו אתמול, יצא מנקודת הנחה שאם השוער אפילו יזוז סנטימטר לפינה אחת אז אין לו סיכוי לעצור טיל כזה לאמצע

אישית, מעדיף שחקן שיודע לתת פס מדויק לפינה וסה טו