Jump to content

גאורגיוס דוניס מונה למאמן מכבי

פנחס שוף

Recommended Posts

8 דקות לפני, תמיר8 said:

הביאו מאמן יותר טוב מאיביץ׳ (על הנייר). כל הכבוד למיץ׳ על המחויבות וההשקעה

לא יודע אם יותר טוב מאיביץ', הלוואי שכן, 

אני קונה גם פחות מאיביץ' שהיה מאמן מושלם בעיניי וסחט את המקסימום מהסגל שקיבל. 

3 דקות לפני, YoC said:

לא יודע אם יותר טוב מאיביץ', הלוואי שכן, 

אני קונה גם פחות מאיביץ' שהיה מאמן מושלם בעיניי וסחט את המקסימום מהסגל שקיבל. 

כשמדובר בליגה שזה יכולת לטווח ארוך איביץ באמת מדהים, במשחקי נוקאאוט ראו שחסר לו קצת ניסיון. אולי פה דוניס יוכל להתעלות עליו. 

21 דקות לפני, Keano said:

כשמדובר בליגה שזה יכולת לטווח ארוך איביץ באמת מדהים, במשחקי נוקאאוט ראו שחסר לו קצת ניסיון. אולי פה דוניס יוכל להתעלות עליו. 

חוץ מאום אל פאחם שזה,לדעתי, לגמרי עליו עם כל ההגנה שהורכבה משחקנים שלא ראו דשא עד אז אני לא מאשים אותו בהפסדים אחרים של נוק אאווט, הקבוצה הגיעה לא מוכנה/לא טובה מספיק לשלבים האלו בגלל נסיבות שלא קשורות אליו, 

בין אם זה שלא היה לו מספיק זמן לעבוד עם הקבוצה לפני אירופה בעונה הראשונה (מה שקורה עכשיו גם לדוניס) ובין אם זה שמכרו לו שחקני מפתח דוגמת וידאר ולא הביאו מחליפים ברמה הזאת (מה שקורה עכשיו גם לדוניס עם עזיבות של מיכה, אצילי, אמאדור, ג'ראלדש, אופואדו, אולי גולסה ועוד)

ואז יצא לו שם רע של מאמן שלא טוב באירופה, אם הוא היה ממשיך העונה עם הסגל הקיים בלי כל העזיבות + חיזוק ממש נקודתי, הוא היה מביא אירופה לדעתי כמובן עם הגרלה סבירה.

8 דקות לפני, YoC said:

חוץ מאום אל פאחם שזה,לדעתי, לגמרי עליו עם כל ההגנה שהורכבה משחקנים שלא ראו דשא עד אז אני לא מאשים אותו בהפסדים אחרים של נוק אאווט, הקבוצה הגיעה לא מוכנה/לא טובה מספיק לשלבים האלו בגלל נסיבות שלא קשורות אליו, 

בין אם זה שלא היה לו מספיק זמן לעבוד עם הקבוצה לפני אירופה בעונה הראשונה (מה שקורה עכשיו גם לדוניס) ובין אם זה שמכרו לו שחקני מפתח דוגמת וידאר ולא הביאו מחליפים ברמה הזאת (מה שקורה עכשיו גם לדוניס עם עזיבות של מיכה, אצילי, אמאדור, ג'ראלדש, אופואדו, אולי גולסה ועוד)

ואז יצא לו שם רע של מאמן שלא טוב באירופה, אם הוא היה ממשיך העונה עם הסגל הקיים בלי כל העזיבות + חיזוק ממש נקודתי, הוא היה מביא אירופה לדעתי כמובן עם הגרלה סבירה.

אולי כן ואולי לא, אפשר להסתכל רק על מה שקרה.

אם זה היה משחק אחד או שתיים זה יכול לקרות אבל היה את בני יהודה בגביע, 3 פעמים אירופה (סרפסבורג, קלוז' וסודובה) ואום אל פאחם.

רק נגד קלוז' זה באמת 50-50.

3 דקות לפני, Keano said:

אולי כן ואולי לא, אפשר להסתכל רק על מה שקרה.

אם זה היה משחק אחד או שתיים זה יכול לקרות אבל היה את בני יהודה בגביע, 3 פעמים אירופה (סרפסבורג, קלוז' וסודובה) ואום אל פאחם.

רק נגד קלוז' זה באמת 50-50.

בעונה הראשונה עבר שלושה סיבובים ונפל בפלייאוף.

הגיע לחצי גמר גביע המדינה לאחר שעבר כמה סיבובים. לקח טוטו.

בעונה השניה נכשל באירופה ועף מהגביע.

לקח גביע ביוון!

אני חושב שהקאריירה שלו קצרה מידי בשביל מסקנות חותכות. מי שמאמן טוב, יאמן טוב גם בנוקאאוט. הקאריירה שלו עדיין בשלב ההתפתחות שלה. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

בעונה הראשונה עבר שלושה סיבובים ונפל בפלייאוף.

הגיע לחצי גמר גביע המדינה לאחר שעבר כמה סיבובים. לקח טוטו.

בעונה השניה נכשל באירופה ועף מהגביע.

לקח גביע ביוון!

אני חושב שהקאריירה שלו קצרה מידי בשביל מסקנות חותכות. מי שמאמן טוב, יאמן טוב גם בנוקאאוט. הקאריירה שלו עדיין בשלב ההתפתחות שלה. 

בעונה הראשונה אכן עבר 3 סיבובים אבל נגד יריבות חלשות משמעותית. ברגע שזה היה קרוב ל50-50 הוא נפל, לפחות אצלנו.

אני כן חושב שזה עניין של חוסר ניסיון ובשנים הבאות הוא יצליח יותר.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

שיהיה בהצלחה, נראה חביב מאוד בראיון, יותר קליל מאיביץ', מקווה שהשחקן הישראלי לא ינצל את זה ויחפף.

אם אני לא טועה איביץ אמר שביום-יום לא היה דיסטנס כבד עם השחקנים וזה קרה רק במשחקים, לא זוכר מתי אמר את זה.

ניתוח מעניין מאוד של קופר. בגדול, בפן התקשורתי הוא הפוך מאיביץ'. לגבי הפן המקצועי, מאמן דינמי מאוד שמשנה שיטת משחק בהתאם לשחקנים שיש לו. מה שכן חוזר על עצמו אצל כל הקבוצות שלו זה משחק לחץ גבוה. בשביל משחק כזה חייבים גם בלמים מהירים. קופר טוען שהכי חשוב כרגע למכבי זה דווקא חלוץ מרכזי

51 דקות לפני, zion8 said:

הוא היה אוהב את אצילי ואת המשחק לחץ שלו.

הדבר שהכי יחסר לנו במידה ויעזוב, הדבר הזה קטע ליריבות המון התקפות להתקפות נגד שלנו ולהרבה גולים יחסית.

56 דקות לפני, zion8 said:

הוא היה אוהב את אצילי ואת המשחק לחץ שלו.

גם טב"ח יודע לעשות לחץ כשהמאמן מבקש ממנו. יונתן גם יודע ללחוץ. אם גררו ישאר, אני בטוח שהוא יתן תחת בלחץ גבוה, יש לו את המהירות והאתלטיות. את אלמוג צריך לחדד בנושא הזה. בקיצור, גם שכטר גם אלוף בלהציק להגנה. 

לפי קופר הכי דחוף זה חלוץ מרכזי, כנראה בגלל ששכטר לא יכל לסחוב 90 דקות באותו הקצב ברוב המשחקים ובלקמן זה סימן שאלה אחד גדול.

עוד פרט מעניין שקופר ציין זה שדוניס שיפר בכמה קבוצות שחקני אגף צעירים ומוכשרים כשהציב אותם עם הרגל ההפוכה והם ביצעו הרבה כניסות למרכז. בהקשר הזה קפץ לי לראש חנציס. לדעתי יש סיכוי לא רע שנראה אותו כבר השנה בסגל ושחקן רוטציה משמעותי.

1 hour ago, snufkin said:

גם טב"ח יודע לעשות לחץ כשהמאמן מבקש ממנו. יונתן גם יודע ללחוץ. אם גררו ישאר, אני בטוח שהוא יתן תחת בלחץ גבוה, יש לו את המהירות והאתלטיות. את אלמוג צריך לחדד בנושא הזה. בקיצור, גם שכטר גם אלוף בלהציק להגנה. 

לפי קופר הכי דחוף זה חלוץ מרכזי, כנראה בגלל ששכטר לא יכל לסחוב 90 דקות באותו הקצב ברוב המשחקים ובלקמן זה סימן שאלה אחד גדול.

עוד פרט מעניין שקופר ציין זה שדוניס שיפר בכמה קבוצות שחקני אגף צעירים ומוכשרים כשהציב אותם עם הרגל ההפוכה והם ביצעו הרבה כניסות למרכז. בהקשר הזה קפץ לי לראש חנציס. לדעתי יש סיכוי לא רע שנראה אותו כבר השנה בסגל ושחקן רוטציה משמעותי.

בראיון עם דוניס הוא אמר שהוא אוהב לצפות במשחקים ובאימונים של הנוער ולראות את מי אפשר להעלות לבוגרים

3 hours ago, snufkin said:

ברור לגמרי. יש תחליפים. פשוט אצילי קפץ לי כי זה ממש היה הקטע שלו עם איביץ'. במשחקים חלשים הוא היה מכניס את עצמו לעניינים עם לחץ מטורף. גם פעם הביאו פה סטטיסטיקה אאלט והראו שהוא מספר 1 בחילוצים אצל שחקני ההתקפה. הוא יותר ממציק , הוא גם טוב בזה ומחלץ כדורים.

1 hour ago, zion8 said:

ברור לגמרי. יש תחליפים. פשוט אצילי קפץ לי כי זה ממש היה הקטע שלו עם איביץ'. במשחקים חלשים הוא היה מכניס את עצמו לעניינים עם לחץ מטורף. גם פעם הביאו פה סטטיסטיקה אאלט והראו שהוא מספר 1 בחילוצים אצל שחקני ההתקפה. הוא יותר ממציק , הוא גם טוב בזה ומחלץ כדורים.

אין לך מה לנסות לענות ברצינות למישהו שמשווה את הלחץ של טב"ח לאצילי 

• 3 weeks later...