Jump to content

גביע הטוטו יתר

הנדון

Recommended Posts

6 דקות לפני, Krishi said:

אופציות לגמר לפי סדר יורד מבחינת סיכויים.

מובילה - סכנין. ניצחון שלה והיא בגמר. יספיק גם תיקו במקרה של איבוד נקודות של הפועל. 

אחריה הפועל. ניצחון שלה עם איבוד נקודות של סכנין והיא בגמר.  

ניצחון של חיפה מול הפסד של סכנין ואיבוד נקודות של הפועל וחיפה בגמר. 

הפסד של סכנין בתוספת איבוד נקודות של חיפה, הפועל ואשדוד יביא את נתניה לגמר

אל תשאל איזה מתח

21 דקות לפני, פנחס שוף said:

אל תשאל איזה מתח

מה יש לי עוד לעשות בימים אלו אם לא לעקוב אחר הסיכויים של היריבה שלי בגמר גביע הטוטו? חחח 

2 דקות לפני, liron1006 said:

אין חצי גמר? בקיצור הקבוצה שעולה לגמר זאת הקבוצה שצברה הכי הרבה נקודות מכל הבתים?

המקום הראשון עם המאזן הטוב ביותר מבין שלושת הבתים, כן.

מניח שהם עשו את זה בגלל הלו"ז הקצר עקב הקורונה כך שזה נשמע הגיוני.

אגב אם הפועל וחיפה מאבדות נקודות וסכנין מפסידה. ניצחון של אשדוד יעלה גם אותה לגמר.

1 hour ago, Krishi said:

מניח שהם עשו את זה בגלל הלו"ז הקצר עקב הקורונה כך שזה נשמע הגיוני.

אגב אם הפועל וחיפה מאבדות נקודות וסכנין מפסידה. ניצחון של אשדוד יעלה גם אותה לגמר.

נכון.

וגם לציין שניצחון של הפועל לא בהכרח מעלה אותה גם במקרה של איבוד נקודות של סכנין (בקונסטלציה של הפרש השערים).

או בניסוח הפוך, סכנין יכולה לאבד נקודות ולעלות גם אם הפועל תנצח.

בשורה התחתונה יש לנו השבוע משחק גמר יחיד, המשחק יתארח בחוץ (דוחא/יא'/נתניה/מכבי חיפה בסמי/דרבי חוץ) בשבת (לא פירסמו רשמית) וזה 3 ימים אחרי ריגה ו- 3 ימים לפני הסיבוב השני באלופות (מסע לאסטוניה/ליטא).

90 דקות כשבמקרה תיקו, אחריהם פנדלים בלי הארכה.

חוץ מזכיה בתואר, יש פה גם מומנטום, אם זה לא מזיז לכם כרגע, אז הפסד בגמר יזיז לכם מאוד בתווך בין שני סיבובי המוקדמות.

יש פה איזה צוואר בקבוק, וכרגיל העומס הזה הפתיע כל שנה מחדש והוא אינטנסיבי מאד ביחס לשלב פתיחת השנה.

לא בשביל משהו, אבל יכולים למצוא את עצמנו בשעה הזו ביום הזה בעוד שבוע עם הפסד בגמר (בחרו אתם אם לסכנין, חיפה או הפועל) ומודחים ע"י ריגה מליגת האלופות.

אפשר גם לטאטא את הגמר טוטו בקלות, אבל לא הייתי מזלזל.

12 דקות לפני, ששון הצהוב said:

נכון.

וגם לציין שניצחון של הפועל לא בהכרח מעלה אותה גם במקרה של איבוד נקודות של סכנין (בקונסטלציה של הפרש השערים).

או בניסוח הפוך, סכנין יכולה לאבד נקודות ולעלות גם אם הפועל תנצח.

בשורה התחתונה יש לנו השבוע משחק גמר יחיד, המשחק יתארח בחוץ (דוחא/יא'/נתניה/מכבי חיפה בסמי/דרבי חוץ) בשבת (לא פירסמו רשמית) וזה 3 ימים אחרי ריגה ו- 3 ימים לפני הסיבוב השני באלופות (מסע לאסטוניה/ליטא).

90 דקות כשבמקרה תיקו, אחריהם פנדלים בלי הארכה.

חוץ מזכיה בתואר, יש פה גם מומנטום, אם זה לא מזיז לכם כרגע, אז הפסד בגמר יזיז לכם מאוד בתווך בין שני סיבובי המוקדמות.

יש פה איזה צוואר בקבוק, וכרגיל העומס הזה הפתיע כל שנה מחדש והוא אינטנסיבי מאד ביחס לשלב פתיחת השנה.

לא בשביל משהו, אבל יכולים למצוא את עצמנו בשעה הזו ביום הזה בעוד שבוע עם הפסד בגמר (בחרו אתם אם לסכנין, חיפה או הפועל) ומודחים ע"י מליגת האלופות.

אפשר גם לטאטא את הגמר טוטו בקלות, אבל לא הייתי מזלזל.

ניצחון של הפועל ואיבוד נקודות של סכנין בוודאות יעלה את הפועל אין פה עניין של הפרש שערים גם אם סכנין תעשה תיקו ולשתיהן יהיה 7 נקודות הולכים על מיקום בעונה קודמת. ומאחר וסכנין הייתה בלאומית אז הפועל תהיה ראשונה. 

13 דקות לפני, Krishi said:

ניצחון של הפועל ואיבוד נקודות של סכנין בוודאות יעלה את הפועל אין פה עניין של הפרש שערים גם אם סכנין תעשה תיקו ולשתיהן יהיה 7 נקודות הולכים על מיקום בעונה קודמת. ומאחר וסכנין הייתה בלאומית אז הפועל תהיה ראשונה. 

בטוח? לדעתי רק במקרה של שוויון מוחלט במאזנים.

15 דקות לפני, Krishi said:

נראה לי כתבו "שוויון נקודות" כביטוי נפוץ לתאר את המצב (של שוויון מוחלט במאזנים), פשוט נראה לי מוזר שאחרי 100 שנה פתאום יתעלמו מהפרש שערים.

לא שלנו זה קריטי, אבל אם הייתי מאמן הפועל או סכנין הייתי טורח לוודא.

רשום שלפרטים המדוייקים יש לקרוא במסמך של התקנון, אז אולי שם נעוצה התשובה.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

נראה לי כתבו "שוויון נקודות" כביטוי נפוץ לתאר את המצב (של שוויון מוחלט במאזנים), פשוט נראה לי מוזר שאחרי 100 שנה פתאום יתעלמו מהפרש שערים.

לא שלנו זה קריטי, אבל אם הייתי מאמן הפועל או סכנין הייתי טורח לוודא.

רשום שלפרטים המדוייקים יש לקרוא במסמך של התקנון, אז אולי שם נעוצה התשובה.

רק בדירוגים בתוך הבתים עצמם מסתכלים על הפרשי שערים וכו'. בדירוג בין הבתים במקרה של שוויון נקודות מה שקובע זה המיקום בסוף עונה שעברה

IMG_20200816_134907.jpg

4 hours ago, Krishi said:

רק בדירוגים בתוך הבתים עצמם מסתכלים על הפרשי שערים וכו'. בדירוג בין הבתים במקרה של שוויון נקודות מה שקובע זה המיקום בסוף עונה שעברה

IMG_20200816_134907.jpg

אחלה.

תודה.

יש התארגנות של אוהדים בהוד השרון ליד הבית של גרוטו (לא יודע איזה קהל זה) הפגנה שיחזיר את ליגה א' צריך להביא לפה את הקהלים שגם יפגינו שיחזירו את הקהל