Jump to content

מכבי - ב"ש ב"מזיז המזיזים" | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

8 hours ago, המכבייה said:

אם הוא ישראלי ממחלקת הנוער, היו סוגדים לו. הוא טןב בהרבה מדריקס לדוגמא. אם הוא מבין את מעמדו, הוא טוב בהרבה ממה שיש ליריבות שלך להציע מהספסל. 

הוא שחקן עם תכונות של אירופאי והוא ישראלי, אבל בעונה שעברה הכמות החלודה שהיתה לו היתה משוועת, אם תשים לב שהוא ליד שחקנים מהירים הוא מנצל טוב את משחק הגובה שלו, אולי השנה עם טל בן חיים, אלמוג וכ'ו נוכל לנצל אותו הרבה יותר.

1 hour ago, Moryo said:

אילון מתחיל לפתח תכונות של ילד זין אגואיסט, מאוד מקווה שינערו אותו קצת וילמדו אותו שלא חייבים תמיד ראש בקיר. 

ילד זין אגואיסט ראש בקיר שסיים עם בישול

8 hours ago, Simba said:

בעונה הראשונה במכבי היה סביר עם עליות וירידות כמו כל הקבוצה.

עונה שעברה היה גרוע בתחילתה ויחסית סביר בפלייאוף.

היום נתן משחק מעולה והיה הכי טוב במכבי.

זה ששחקן נהיה טוב(נקווה שיתן עונה טובה) לא אומר שהוא לא היה חלש לפני.

דור פרץ ב15-16 היה אחד השחקנים החלשים בקבוצה.

ב3 עונות האחרונות האחרונות הוא מהשחקנים הכי חשובים בקבוצה.

מה הציפיה ? מתי ששחקן חלש מאוד לאורך תקופה שיכתבו שהוא טוב ?

הוא בסדר גמור להיות חלוץ שלישי ברוטציה. אישית, לא הבנתי למה יש אנטי אליו, הוא אף פעם לא היה ממש רע ואם נשפוט לפי תחילת העונה הקודמת והמוקדמות, היינו צריכים לזרוק שמונה אנשים מהסגל.

1 hour ago, המכבייה said:

הוא בסדר גמור להיות חלוץ שלישי ברוטציה. אישית, לא הבנתי למה יש אנטי אליו, הוא אף פעם לא היה ממש רע ואם נשפוט לפי תחילת העונה הקודמת והמוקדמות, היינו צריכים לזרוק שמונה אנשים מהסגל.

שני דברים:

1. בהנחה ומביאים חלוץ, ושכטר הרי איתנו, ויש לנו כמות מכובדת של שחקני התקפה, לפחות חלקם מסוגלים במידת הצורך לשחק כחלוץ מרכזי, אתה חושב שבלקמן שווה את המקום הזה? לא עדיף לתת עוד דקות לשחקן בית צעיר?

2. בלקמן שיחק באמת טוב במחצית הראשונה. אני הייתי מופתע מאוד. אבל במחצית השנייה זה נראה כמו בד"כ - בינוני מינוס עד בלתי מורגש. אם הוא יכול לשחק כמו ב-45 הדקות הראשונות בהמשך העונה, אחלה. הנסיון מלמד שלא, ואם לא - אז אחלה שהוא מאוד פיזי, אבל ראה סעיף 1.

16 hours ago, מכביסט לעד said:

למה הוא לא שיחק בשני משחקי אימון ולא פותח היום? הוא מתאמן כרגיל אז הוא לא פצוע.

הודיעו מראש שהיה עליו עומס ורוצים להוריד ממנו ולכן הוא לא שיחק רק מתאמן

31 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

שני דברים:

1. בהנחה ומביאים חלוץ, ושכטר הרי איתנו, ויש לנו כמות מכובדת של שחקני התקפה, לפחות חלקם מסוגלים במידת הצורך לשחק כחלוץ מרכזי, אתה חושב שבלקמן שווה את המקום הזה? לא עדיף לתת עוד דקות לשחקן בית צעיר?

2. בלקמן שיחק באמת טוב במחצית הראשונה. אני הייתי מופתע מאוד. אבל במחצית השנייה זה נראה כמו בד"כ - בינוני מינוס עד בלתי מורגש. אם הוא יכול לשחק כמו ב-45 הדקות הראשונות בהמשך העונה, אחלה. הנסיון מלמד שלא, ואם לא - אז אחלה שהוא מאוד פיזי, אבל ראה סעיף 1.

אני לא הייתי מופתע כי אף פעם לא הערכתי אותו בהערכת חסר קיצונית. החצי השני היה לפרוטוקול מצד כל הקבוצה. נורמלי לגמרי. אנחנו מגדלים המון קשרים, אני לא רואה שחקן בית שיכול לבוא במקומו ואילון במילא ישחק באגף. יש לו לגמרי מקום בסגל גם בהנחה ונביא חלוץ. חוץ מזה, יש גם עניין חוזי. הוא חתום והוא שחקן מכבי. לא יהיה שינוי בסטטוס הזה העונה.

40 דקות לפני, הצבר said:

הודיעו מראש שהיה עליו עומס ורוצים להוריד ממנו ולכן הוא לא שיחק רק מתאמן

מקווה שזה העניין כי לאבד גם אותו אחרי כל השחקנים שאיבדנו זו מכה ממש קשה. 

מאמין שאחרי העונה הטובה שהוא נתן העונה הוא יהיה ממש מפלצת.

5 hours ago, עדו said:

ילד זין אגואיסט ראש בקיר שסיים עם בישול

א. רואים את זה עוד ממשחקים קודמים

ב. כמו שאמרו פה, גם הבישול הזה היה ניסיון בעיטה לשער

לא יודע אם אלמוג אגואיסט, אבל רואים שהוא מנסה לקחת על עצמו יותר מדיי, כאילו להשאיר חותם ולהיות באנקר בהרכב.

אבל לא ככה, נגד באר שבע במשחק שולי זה בקטנה, אני לא מתרגש, אבל משחקים יותר גדולים אין לזה מקום, תכלס ראש בקיר.

20 hours ago, המכבייה said:

אני אומר כבר שלוש שנים שבלקמן כישראלי הוא יתרון. לא נטל. הפך כאן וביציע לבובת וודו. אם היה נולד במכבי, היו משתחווים לפניו. בגלל שלא גדל במכבי, יש לו יתרונות פיזיים ברורים. הוא תמיד תוספת טובה לסגל. אבל מה לדיון סגל אמיתי ולפורום הזה? 

גם בשנה הראשונה שלו פה הוא היה טוב ואף נתן מספרים מאוד יפים פשוט סרב להישאר

בלקמן זה כוח כוח צריך רק להפעיל אותו נכון

18 דקות לפני, פנחס שוף said:

רגע אם המנצחת עולה לגמר, מה הלוז עם 3 הבתים של שאר הקבוצות?

כל קבוצה עולה מכל בית ואז עושים הטוב משלוש?

מבין שלוש מנצחות הבתים, זו עם הכי הרבה נקודות.

אם יש שוויון אז לפי מיקום שנה שעברה בליגה.

שיטה מוזרה.

נתניה יכולה לנצח את כל המשחקים שלה, אפילו להביס על ה- 0, לסיים במאזן מושלם ולא לעלות.

העולה מהבתים תארח אותנו בגמר (23/24 אוגוסט).

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

רגע אם המנצחת עולה לגמר, מה הלוז עם 3 הבתים של שאר הקבוצות?

כל קבוצה עולה מכל בית ואז עושים הטוב משלוש?

לא, מסתכלים על הניקוד בין כל הדירוגים השווים בכל הבתים. 

מקום ראשון שמדורג הכי גבוה (השיג הכי הרבה נקודות מבין כל הקבוצות שסיימו מקום ראשון בכל הבתים) ישחק בגמר. אם בשני בתים או יותר הקבוצות שסיימו מקום ראשון השיגו את אותו מספר נקודות אז זאת שסיימה את הליגה בעונה שעברה במיקום גבוה יותר תזכה לדירוג גבוה יותר. סתם דוגמא אם חיפה סיימה בבית א' מקום ראשון עם 9 נקודות, נתניה סיימה מקום ראשון בבית ב' עם 8 נקודות ובית"ר סיימה מקום ראשון בבית ג' עם 7 נקודות אז חיפה תשחק בגמר. 

9