Jump to content

מכבי - ב"ש ב"מזיז המזיזים" | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, BRoi said:

בר כהן שחקן מטורף

שחקן גדול!!!! כל היום בפורום מדברים על שחקן שיודע להכניס כדורי עומק, הנה השחקן הזה

להשאיר אותו, גלזר ושחר!!

12 דקות לפני, אדביסי said:

לליגה, חושש שבאירופה יראו את הליקויים שכן יש.

מכבי צריכה לעשות קפיצת מדרגה אחרת לא יהיה אפשר להעמיד כאלו תקציבים.

ליקויים תמיד יש לקבוצה ישראלית ושלב בתים הוא כנראה לא ריאלי. אני מדבר על דמותה של מכבי לעונה הקרובה.  

אני אומר כבר שלוש שנים שבלקמן כישראלי הוא יתרון. לא נטל. הפך כאן וביציע לבובת וודו. אם היה נולד במכבי, היו משתחווים לפניו. בגלל שלא גדל במכבי, יש לו יתרונות פיזיים ברורים. הוא תמיד תוספת טובה לסגל. אבל מה לדיון סגל אמיתי ולפורום הזה? 

24 דקות לפני, וזה ברשת said:

בלקמן נתן משחק נהדר (לא רק צמד, גם ייצר אינספור מצבים לאחרים) ומגיע לו לקבל פרגונים, ולא רק כשהוא פחות טוב.

אבל זה בול מה שהכרנו 

אדיר במשחק לחץ וליצור בלאגן ליריב- מתאים למשחק שהיה הערב ועם ג'ורדי. 

מצד שני, לא איכותי בניצול מצבים וקשה לו עוד יותר כשיש זמן לחשוב ובמשחק האיטי בליגה- ובמכבי של איביץ זה זעק.. 

עדיין שמח שחזר, הוא קלף נהדר ועוזר לנו בעליונות על הליגה.  מה עוד שהוא מרגיש הזדהות למכבי ואין לו רגשי נחיתות באירופה 

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אבל זה בול מה שהכרנו 

אדיר במשחק לחץ וליצור בלאגן ליריב- מתאים למשחק שהיה הערב ועם ג'ורדי. 

מצד שני, לא איכותי בניצול מצבים וקשה לו עוד יותר כשיש זמן לחשוב ובמשחק האיטי בליגה- ובמכבי של איביץ זה זעק.. 

עדיין שמח שחזר, הוא קלף נהדר ועוזר לנו בעליונות על הליגה.  מה עוד שהוא מרגיש הזדהות למכבי ואין לו רגשי נחיתות באירופה 

אני לא חושב שהוא בא לפה ככוכב או שובר שוויון. בא כשחקן שנלחם על מקומו וצריך להעריך אותו שהוא נלחם על מקומו בלי פרצופים או תלונות. שחקן סגל שעובד על המגרש. 

49 דקות לפני, המכבייה said:

אני אומר כבר שלוש שנים שבלקמן כישראלי הוא יתרון. לא נטל. הפך כאן וביציע לבובת וודו. אם היה נולד במכבי, היו משתחווים לפניו. בגלל שלא גדל במכבי, יש לו יתרונות פיזיים ברורים. הוא תמיד תוספת טובה לסגל. אבל מה לדיון סגל אמיתי ולפורום הזה? 

כמה שאתה צודק, בפלייאוף הוא שיחק טוב.

מבחינת מערך של2 חלוצים נגיד הוא השחקן שהכי מתאים לזה, גם הוא תמיד מצליח להשתלט ולשמור על כדורים ארוכים שמגיעים אליו.

הפיזיות שלו פסיכית.

14 דקות לפני, Miki6846 said:

כמה שאתה צודק, בפלייאוף הוא שיחק טוב.

מבחינת מערך של2 חלוצים נגיד הוא השחקן שהכי מתאים לזה, גם הוא תמיד מצליח להשתלט ולשמור על כדורים ארוכים שמגיעים אליו.

הפיזיות שלו פסיכית.

אם הוא ישראלי ממחלקת הנוער, היו סוגדים לו. הוא טןב בהרבה מדריקס לדוגמא. אם הוא מבין את מעמדו, הוא טוב בהרבה ממה שיש ליריבות שלך להציע מהספסל. 

מבין את ההתלהבות אבל כדאי לצנן לדעתי.

מעדיף את בר כהן עם 25 משחקים בכפר סבא מאשר 5 משחקים אצלנו.

בלקמן הפך שנוא נפשם של אוהדי מכבי ואני לא מבין למה. היה האחד השחקנים הכי טובים שלא בעונה גרועה מאוד.

שחקן רוטציה טוב. 

בלי קשר, אני מקווה שמכוונים להביא חלוץ זר.

בלם, גולסה וחלוץ. אם צריך עוד תיקונים, אפשר לעשות בינואר.

לגבי אלמוג, אתה מוכשר אבא אבל זה מתחיל לעצבן.

19 דקות לפני, turgi said:

בלם, גולסה וחלוץ. אם צריך עוד תיקונים, אפשר לעשות בינואר.

יביאו גם קשר התקפי (פליימייקר) אני מאמין (זר או דן ביטון). שוב לא לשכוח מיכה ואצילי עזבו, שני המוסרים הכי טובים בקבוצה אז מן הסתם שצריך להביא עוד קשר עם יכולת מסירה 

4 hours ago, המכבייה said:

בעונה הראשונה במכבי היה סביר עם עליות וירידות כמו כל הקבוצה.

עונה שעברה היה גרוע בתחילתה ויחסית סביר בפלייאוף.

היום נתן משחק מעולה והיה הכי טוב במכבי.

זה ששחקן נהיה טוב(נקווה שיתן עונה טובה) לא אומר שהוא לא היה חלש לפני.

דור פרץ ב15-16 היה אחד השחקנים החלשים בקבוצה.

ב3 עונות האחרונות האחרונות הוא מהשחקנים הכי חשובים בקבוצה.

מה הציפיה ? מתי ששחקן חלש מאוד לאורך תקופה שיכתבו שהוא טוב ?

אילון מתחיל לפתח תכונות של ילד זין אגואיסט, מאוד מקווה שינערו אותו קצת וילמדו אותו שלא חייבים תמיד ראש בקיר.