Jump to content

איך צופים בכדורגל דרך האינטרנט?

thunderbolt

Recommended Posts

אין לי כבלים, ואין לי רצון להתחבר לכבלים, או שירות סרטימינג כלשהו שמצריך התקנה פיזית של רכיב כלשהו בבית שלי או על הטלוויזיה שלי, ככה שאחר כך אי אפשר יהיה להתנתק מהחברות האלה.

אני רוצה לראות כדורגל (ליגת העל, ליגות בכירות באירופה, ליגת האלופות) דרך האינטרנט במחשב האישי שלי בצורה איכותית ולא דרך לינקים פיראטיים באיכות זבל ומיליארד באנרים ופופאפים. מישהו יכול להמליץ על שירות כזה שהתשלום אליו גם מתבצע בצורה פשוטה דרך paypal או משהו דומה ולא דורש התייחבויות?

https://redditts.soccerstreams.net/home

שידורים באיכות ממש טובה, מקסימום פופאפ אחד או שניים. יש גם קישורים לענפי ספורט אחרים אם מעניין אותך.

לא יהיו כאן שידורים לליגת העל אבל אתה תמצא עשרות קישורים לכל משחק במפעל גדול ובכל מיני שפות.

1 hour ago, Moryo said:

אם יש לך סמארט של lg/סמסונג אתה יכול לראות דרך פרטנר או סלקום. 

אז זהו שאין :( ובדרך כלל גם מישהו אחר צופה בטלוויזיה בזמן שיש כדורגל. אין משהו דומה לסטרימינג של פרטנר/סלקום אבל שיעבוד דרך המחשב? אני גם לא מחפש משהו פיראטי דווקא.

9 דקות לפני, Bundash said:

איך?

להוריד את האפליקציה שלהן מהחנות. יש גם את סטינג ועוד שירות של הוט בשם Next TV.

תקף כמובן גם לבעלי סטרימרים (אנדרואיד/אפל)

רבאק השנה 2020 ועדיין בשביל לראות ספורט במחשב צריך לחפש סטרימים של אנשים פרטיים דרך VLC כאילו אנחנו ב2003 בימי הemule. מה נסגר עם הטכנולוגיה בעולם.

5 hours ago, לופו5 said:

https://redditts.soccerstreams.net/home

שידורים באיכות ממש טובה, מקסימום פופאפ אחד או שניים. יש גם קישורים לענפי ספורט אחרים אם מעניין אותך.

לא יהיו כאן שידורים לליגת העל אבל אתה תמצא עשרות קישורים לכל משחק במפעל גדול ובכל מיני שפות.

ותודה על הקיישור, באמת שידורים באיכות מעולה. מקווה שמחר לא יהיה תקיעות בליגת האלופות.

בכיף. אם אתה חווה תקיעות זו בעיקר תוצאה של אינטרנט.

קורה לעתים נדירות שנופלים על שידור שנתקע באופן לא סביר.

אתה יכול לעשות מנוי לsport1int.co.il ולהתחבר דרך VPN. אני גר בחול אז אני לא צריך vpn אבל השירות עובד מצויין ובדרך כלל יש שם את כל השידורים של ליגת העל/טוטו/גביע המדינה בלי קשר לאיזה ערוץ משדר בארץ. גם יצא לי לבטל פעם פעמיים ואף פעם לא היה בעיה

לגבי שידורים של כדורגל מחול אתה יכול לעשות מנוי בצורה דומה לכל מיני פלטפורמת (יש לי בן דוד שניסה לעשות עליה וככה הוא היה רואה כדורגל בזמנו) , כמה מהראש שכדאי לך לבדוק bein, fubotv, sky sports, ESPN.

אם אני לא טועה bein יהיה לך ליגת אלופות וליגה ספרדית וsky זה לליגה האנגלית. 

לגבי vpn יש חינמים ויש בתשלום. אפ אכבר אתה מוציא כסף על המנויים כבר תוסיף 10 דולר ותעשה vpn טוב. לדעתי 4 המנויים ביחד יגיעו לך לאזור ה200 שקל בחודש (bein, sky, sport1, vpn). לא יודע כד כמה זה משתלם 

אחרי חיפוש קצר מצאתי גם את dazn עולה סביב 150 דולר קנדי לשנה (400 שקל) ויש לך ליגה אנגלית האיטלקית, צמפיונס, אירופית, nfl וmlb.

Vpn לקנדה בדרך כלל אפשר גם לעשות חינם עם תוסף לכרום.

13 hours ago, עדו said:

אתה יכול לעשות מנוי לsport1int.co.il ולהתחבר דרך VPN. אני גר בחול אז אני לא צריך vpn אבל השירות עובד מצויין ובדרך כלל יש שם את כל השידורים של ליגת העל/טוטו/גביע המדינה בלי קשר לאיזה ערוץ משדר בארץ. גם יצא לי לבטל פעם פעמיים ואף פעם לא היה בעיה

לגבי שידורים של כדורגל מחול אתה יכול לעשות מנוי בצורה דומה לכל מיני פלטפורמת (יש לי בן דוד שניסה לעשות עליה וככה הוא היה רואה כדורגל בזמנו) , כמה מהראש שכדאי לך לבדוק bein, fubotv, sky sports, ESPN.

אם אני לא טועה bein יהיה לך ליגת אלופות וליגה ספרדית וsky זה לליגה האנגלית. 

לגבי vpn יש חינמים ויש בתשלום. אפ אכבר אתה מוציא כסף על המנויים כבר תוסיף 10 דולר ותעשה vpn טוב. לדעתי 4 המנויים ביחד יגיעו לך לאזור ה200 שקל בחודש (bein, sky, sport1, vpn). לא יודע כד כמה זה משתלם 

אחרי חיפוש קצר מצאתי גם את dazn עולה סביב 150 דולר קנדי לשנה (400 שקל) ויש לך ליגה אנגלית האיטלקית, צמפיונס, אירופית, nfl וmlb.

Vpn לקנדה בדרך כלל אפשר גם לעשות חינם עם תוסף לכרום.

המנוי הבינלאומי של צ'רלטון עולה 23 אירו בחודש שזה 92 שקלים. עם שאר המנויים האחרים כבר עדיף לעשות פרטנר/סלקום עם חבילת ספורט

אבל רעיון יפה

1 hour ago, תמיר8 said:

המנוי הבינלאומי של צ'רלטון עולה 23 אירו בחודש שזה 92 שקלים. עם שאר המנויים האחרים כבר עדיף לעשות פרטנר/סלקום עם חבילת ספורט

אבל רעיון יפה

אפשר לעשות מינוי לisrael tv ב150 דולר לחצי שנה, ויש לך את כל ערוצי הספורט ולא רק כדורגל ישראלי 

15 דקות לפני, תמיר8 said:

מה הלינק שלהם/איך מגיעים אליהם?

https://israel.tv/en/

הם פועלים רק מחו"ל, אז אולי עם ופן זה יעבוד לך

למה להסתבך עם vpn ושירותים שעובדים רק בחו"ל? 

אני כבר 4 שנים עם iptv, משלם 27 שקל בחודש ויש לי הכל בלי בעיות. 

מחיפוש זריז בטלגרם מצאתי את השירות הזה: 

https://opentv.wixsite.com/kingtvland/payment-1

אם תחפשו אני מאמין שתמצאו עוד.