Jump to content

לקראת הפועל ב"ש בטדי - אלוף האלופים

דקסטר

Recommended Posts

11 דקות לפני, ebibo said:

נראה שוואן לייבן הולך לפתור את הבעיה של מיכה בעמדת קשר ההתקפה דווקא עם דור פרץ, בנתיים במשחקים שהיו וגם בסוף העונה שעברה לאיביץ' היה ניסיון כזה, דור פרץ שיחק בתפקיד הקשר ההתקפי, הוא עושה תנועה מעולה ומוסר כדורים יפהפיים, עם חדות מול השער זה יכול להיות שיחוק נפלא, אני בטוח שאם הוא יגיע להמון הזדמנויות משחק אחרי משחק הוא יתחיל לכבוש בעמדה הזאת.

מניח שבקישור האחורי נראה את גלזר + ברסקי/ריקן(עד שגולסה יחתום)

באגפים במשחק הזה הייתי שמח לראות את כהן ואלמוג, חלוץ שיהיה בלקמן אולי קיבל קצת ביטחון ממשחקים האימון.

בהגנה שוער רק טננבאום, סאבוריט כמובן, טיבי וקנדיל בוודאות, מניח שייני יפתח גם במרכז ההגנה כי פיבן פצוע.

יחסית הרכב לא רע, מקווה שבחודש הקרוב נראה גם כמה החתמות

אני לא חושב שפרץ כקשר קדמי הוא הפיתרון האידיאלי. כן כפיתרון זמני. וניקוליץ נחת בארץ היום(:

12 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

באסה שמשדרים את המשחק בספורט 1, התרגלתי לחיות בלי הערוצים האלה בזמן הקורונה, יקרים להחריד.

באמת?

באסה

הורדתי אותם רק לפני שבוע :(

12 hours ago, המכבייה said:

אני לא חושב שפרץ כקשר קדמי הוא הפיתרון האידיאלי. כן כפיתרון זמני. וניקוליץ נחת בארץ היום(:

נחת לא טוב?

15 hours ago, YoC said:

תקופה שחורה, שתגמר כבר ונחזור לפסים

דווקא ממש אהבתי את המשבצות, מצד שני, הפס הצהוב כמו של בוקה עונה שעברה היה וואו

אז בעצם בלי פיבן סבוריט ברסקי חוזז ושכטר

קשה לי להאמין שטבח יקבל יותר מ20 דקות במשחק השני ולא פורסם כלום לגבי יונתן אבל הבחור שיחק רק 45 דקות במשחק האימון הראשון מול קטמון ומאז נעלם.

אנחנו לא צריכים להתלונן כי גם הגמלים עם חצי הרכב בחוץ.

בלי שום קשר, בכל הרכב אנחנו צריכים לנצח ב2 המשחקים.

מקווה לראות את שחר בהרכב, שקארצב יקבל הרבה דקות גם כן, את רונן חנציס.

יש יתרון בזה שואן לוןן המאמן, הוא מכיר את הצעירים וכנראה שייתן להם הרבה דקות

לא מבין את הגישה פה שאנחנו צריכים\אמורים לנצח כאילו אנחנו אותה קבוצה של שנה שעברה עם איביץ' והכל טוב, 
אנחנו מגיעים בלי מאמן, בלי צוות מקצועי, בלי שחקני מפתח (מיכה,אצילי,אמאדור, אופואדו וג'ראלדש שעזבו, גולסה שטרם האריך חוזה, ושכטר בבידוד), 
למזלנו גם ב"ש מגיעה במצב לא אידיאלי בכלל אבל זה ממש לא משחק ש'צריכים' לנצח, אין לנו פה עדיפות ברורה וצריך לבוא בוייב הנכון לזה ולקוות לטוב.

12 דקות לפני, YoC said:

לא מבין את הגישה פה שאנחנו צריכים\אמורים לנצח כאילו אנחנו אותה קבוצה של שנה שעברה עם איביץ' והכל טוב, 
אנחנו מגיעים בלי מאמן, בלי צוות מקצועי, בלי שחקני מפתח (מיכה,אצילי,אמאדור, אופואדו וג'ראלדש שעזבו, גולסה שטרם האריך חוזה, ושכטר בבידוד), 
למזלנו גם ב"ש מגיעה במצב לא אידיאלי בכלל אבל זה ממש לא משחק ש'צריכים' לנצח, אין לנו פה עדיפות ברורה וצריך לבוא בוייב הנכון לזה ולקוות לטוב.

עדיפות ברורה למרות המצב הקיים - אין להם כשרונות כמו יונתן כהן, אלמוג, פרץ וגלזר.

למרות כל החיסורים בהגנה עדיין אנחנו עם הגנה טובה - טיבי וייני הוכיחו שהם בלמים מהטובים בליגה, קנדיל ודוידזאדה מגנים מספיק טובים (טובים יותר ממה שיש לב"ש כרגע).

אנחנו עדיפים עליהם בכל עמדה נכון להרכבים מחר