Jump to content

מכבי לאן?

Yehudav

Recommended Posts

עצוב לי בנשמה.

אבל אני אחרי מיטש בכל החלטה שייקח לטוב ולרע..

גדל פה דור של הצלחות וזאת הבעיה

נשאר מכבי גם אחרי מיטש 

אבל אי אפשר לקחת את זה שהוא לחלוטין על תקן "המשיח" שלנו המכביסטים

כל הבוכים פה על ההודעה הרשמית- רק מזכיר שבמכבי כבר יותר מעשור לא מוציאים הודעה רשמית בלי חתימה. כרגע יש משא ומתן. כשייגמר, תהיה הודעה רשמית. זה לא שונה מכלום ולא מבין את ההתפלאות שלכם.

לנושא- כואב לי על דור וכואב לי על העונה הזו מבחינה מקצועית. עם זאת לא מתנגד בהכרח להחלטה. היה כואב לי על דור גם אם היה אנס, נטו כי אני אוהב את הבנאדם והוא יותר מדי מכבי בשביל לעזוב.

לפחות אם ניקח אליפות, נוכל להגיד 'אף אחד לא עבר מה שאנחנו עברנו..'

5 דקות לפני, avich15 said:

כל הבוכים פה על ההודעה הרשמית- רק מזכיר שבמכבי כבר יותר מעשור לא מוציאים הודעה רשמית בלי חתימה. כרגע יש משא ומתן. כשייגמר, תהיה הודעה רשמית. זה לא שונה מכלום ולא מבין את ההתפלאות שלכם.

לנושא- כואב לי על דור וכואב לי על העונה הזו מבחינה מקצועית. עם זאת לא מתנגד בהכרח להחלטה. היה כואב לי על דור גם אם היה אנס, נטו כי אני אוהב את הבנאדם והוא יותר מדי מכבי בשביל לעזוב.

לפחות אם ניקח אליפות, נוכל להגיד 'אף אחד לא עבר מה שאנחנו עברנו..'

אם היה פה מעשה פלילי שהמשטרה אומרת שהם פשעו הייתי אומר להעיף אותם לקיבינימט ביום הראשון - אבל מההתחלה היה ברור שהכל נעשה שם בתום לב.

אח שלי תביע דעה כמה שאתה רוצה, אתה מציג את זה כאילו מיץ' אמר בקולו שיילך אם יתאגדו מולו.

זה רק פחד שהוא מוצדק בעיניי מהאוהדים.

אני באופן אישי סובל מהחלון הזה אבל בו בזמן אני תומך במיץ'. בסופו של דבר הוא שם את הכסף מכיסו ומותר לו בתקופה הזאת לעשות את השיקולים שלו.

21 דקות לפני, Nadav19 said:

מאוכזב נורא ממיץ'. זכות האוהדים להביע את מחאתם בצורה שפויה ולא אלימה. לא הגיוני שקול האוהדים יושתק בטענה 'שמיץ' יילך אם תהיה מחאה כלשהי". אני מאחורי מיץ בכל הכוח וכמובן שמכבי מעל הכל ובטח ובטח מעל אצילי ומיכה, אך זה לא אומר שמיץ לא יכול לטעות ואני בדעה שהוא טועה בענק

טועה? אולי זה כרגע בגדר ספקולציה. ולדעתי הןא הרוויח ביג טיים את הזכות גם לטעות. 

אנשים פה מנסים להשוות בין אצילי ומיכה ליאניוטיס שזה כבר מביש ומראה שאין לכם שום הערכה לשחקנים

עם כל הכבוד, דור מיכה פה אחראי לא פחות מאף שחקן לכל האליפויות בעשור האחרון ומגיע לו שיכבדו אותו אפילו במשחק פרידה או אפילו הודעת פרידה מכובדת

במקום זרקו אותו מתחת לגלגלים של משאית הpc

מכבי לאן? שמעו נסחפתם. מי ישמע מיץ' עזב ומכר אותנו בכוונה לרוני מאנה. אז הייתה פה התנהלות שהרבה לא אהבו, כולל אני, מול שני שחקנים, אבל בסופו של דבר זו גישה של בעלים שהערכיים החברתיים שהוא משריש פה יותר חשובים לו מלתת גב לשחקן כזה או אחר. אפשר לא לאהוב, אפשר לבקר, אבל אפשר גם להבין מה עומד מאחורי זה. עזב מאמן וכידוע מכבי משתדלת לבחור נורא בקפידה את הצוות המקצועי שלה. יש קורונה ויש פיירפליי. אז בואו ניקח בפורפורציות כי סך הכל כן רואים שבמכבי עובדים.

1 hour ago, maccabi-king said:

אנשים פה מנסים להשוות בין אצילי ומיכה ליאניוטיס שזה כבר מביש ומראה שאין לכם שום הערכה לשחקנים

עם כל הכבוד, דור מיכה פה אחראי לא פחות מאף שחקן לכל האליפויות בעשור האחרון ומגיע לו שיכבדו אותו אפילו במשחק פרידה או אפילו הודעת פרידה מכובדת

במקום זרקו אותו מתחת לגלגלים של משאית הpc

פשוט כואב הלב על אחת כמה וכמה שמדובר בשחקן שגדל פה מגיל אפס עם אבא מכביסט שגם בתקופה שישב על הספסל לא אמר מילה אחת רעה.

19 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מכבי לאן? שמעו נסחפתם. מי ישמע מיץ' עזב ומכר אותנו בכוונה לרוני מאנה. אז הייתה פה התנהלות שהרבה לא אהבו, כולל אני, מול שני שחקנים, אבל בסופו של דבר זו גישה של בעלים שהערכיים החברתיים שהוא משריש פה יותר חשובים לו מלתת גב לשחקן כזה או אחר. אפשר לא לאהוב, אפשר לבקר, אבל אפשר גם להבין מה עומד מאחורי זה. עזב מאמן וכידוע מכבי משתדלת לבחור נורא בקפידה את הצוות המקצועי שלה. יש קורונה ויש פיירפליי. אז בואו ניקח בפורפורציות כי סך הכל כן רואים שבמכבי עובדים.

איזה ערכים מושרשים פה? לזרוק שחקנים מתחת לגלגלים? איפה רחמנות, סלחנות והעניין הזה שעוד בכלל אין כתב אישום וערפו את ראשם לפני פסק הדין. מסכים שמיץ' הרוויח את הזכות לטעות אבל זאת טעות פאטלית ונשלם עליה ברבית. ערכים מדומיינים שאין באף קבוצת ספורט גדולה לא זוכר מקרה שבעטו ככה שחקנים על דבר כזה ופה אין אפילו כתב אישום נכון להיום.

כל עוד מיץ׳ פה אנחנו לא נחזור לימים הנוראיים גם אם יהיו שנים שלא ניקח אליפות הסר דאגה מלבך. 

עם כמה שאני חושב שהמהלך הזה להידיח אותם מהמועדון טיפשי הן מקצועית והן ״ערכית״, בואו ניכנס לפרופורציות.

דור מיכה ועומר אצילי הם לא אבי נמני, זה לא אותו מקרה ולא אותו מעמד של שחקנים.

אבי נמני היה השחקן הכי גדול שאי פעם לבש את החולצה של מכבי, מלך השערים שלה בכל הזמנים, הקפטן והכוכב שהוביל אותה ל-4 אליפויות.

דור מיכה כמובן לא קרוב לזה, גם לא עומר אצילי.
לעשות בשבילם מחאה עם חולצות שחורות ולפלג את הקהל?

תחשבו בהיגיון ותיכנסו לפרופורציות, נכון - אנחנו נשלם מחיר יקר על השחרור של השניים האלו, אולי גם נפסיד העונה את האליפות ליריבה שלנו על התור (חיפה).

יחד עם זאת, יש אדם אחד יותר חשוב מהשחקנים האלו, יותר חשוב מהאוהדים ומכל אחד אחר מאיתנו - קוראים לו מיץ׳ גולדהאר.

הוא ורק הוא החליט שהם לא יהיו במועדון, זו החלטה שהתקבלה כבר לפני שבועיים והיא חתומה. נגמר הסיפור, דור מיכה ועומר אצילי סיימו את הסיפור שלהם במכבי ולא יחזרו למועדון, לא בתור שחקנים ולא בתור אנשי מקצוע.

אז מה מחאה תעזור כאן?

כאילו גולדאר משכיר דירה בנמל תל אביב, הבנאדם גר עשרות אלפי קילומטרים מכאן, ואף אחד הרי לא רוצה שהוא יעזוב את מכבי, נכון?

כי אני רואה מה קורה מסביב עם טביב, חוגג, אלונה, איזי, לוזון וכל שאר העסקנים והבעלים שיש לנו פה בכדורגל הישראלי.

ואני גם זוכר תקופות רעות, התקופות שלפני הגעת גולדהאר ושניידר, תקופת לוני, לוני-מאנה, חולצות שחורות, השפלות בדרבי, עשר פעמים שלוש נגד חיפה, ניהול כושל, שלמה שרף, מאמנים וזרים שבאים לעשות ארגז של דולרים ולברוח אחרי כמה חודשים, שערוריות, עיתונאים בקריית שלום בכל יום על הדשא.

לא תודה, מעדיף את גודלהאר עם ההחלטה הלא טובה הזו שהוא קיבל.

מכבי בסוף תסתדר בלעדי שניהם, כמו שהסתדרה ללא אבי נמני וללא פאקינג ערן זהבי.

תחייכו, אנחנו אלופת המדינה, עוד שבועיים משחק במוקדמות ליגת האלופות, הסגל שלנו יחסית במצב סביר-טוב (אנחנו בפאקינג תקופת קורונה, מי ירצה לבוא לכאן בכלל? כולל מאמנים זרים) ולליגה, כנראה שזה יספיק ואם לא, נחזור בשנה שלאחר מכן לקחת את מה ששייך לנו, בדיוק כמו שקרה בשנתיים האחרונות ביריבות עם ב״ש וחיפה.

תודה לדור מיכה ועומר אצילי על השנים היפות, תמיד נאהב אותם.

מכבי, תמשיך להיות המועדון מספר אחת בארץ גם בלעדיהם.

40 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

תגיד, קראת עוד משהו חוץ מהכותרת?

למיטב הבנתי מהותו של האשכול הזה הינו הכנסת פרופורציות ותמיכה במיץ'( לא בהכרח בהחלטה שהתקבלה, אלה בניהולו של האיש), אז כמו שאמרתי לא אחת בעל המאה הוא בעל הדעה בכל עסק שלא יהיה, קל וחומר בקבוצת ספורט פרטית (כן, המועדון זה קודם כל קהל, אבל מבחינה רשמית הקבוצה שייכת לאדם אחד ספציפי שקנה את הזכויות) ונראה לי שגם התסיסה הזמנית שיש לחלקים מהאוהדים תעבור עם הזמן, בסופו של דבר הכל פר תוצאות, אם הקבוצה תצליח אף אחד לא יזכור את הפרשה הזו, אם הקבוצה תכשל מקצועית, הראשונים שהגנו על מיץ' הם הראשונים שיתהפכו עליו (בתוך עמי יושב אני) ובכל מקרה לא חושב שנקבל את חזרת המחמאות ההם של לפני כעשרים שנה כמעט. אם זאת בתוך הפורום הנ"ל מותר וצריך להביע דעה ולהביע ביקורת באם יש (תוך כדי ביקורת עניינית ולא משתלחת לגופו של אדם), ההחלטה של מיץ' היא לא הטוב מול הרע, גם המגנים הגדולים על השחקנים יודעים שהיה כשל מסוים בהתנהגותם, ואלו שתומכים בפרידה גם הם יודעים שאלמלא השם של מכבי שורבב לפרשה, העניין היה נקבר מהר מאוד בלא אישום פלילי. בשורה התחתונה המועדון באמת לפני הכל, לפני כל אחד מאיתנו כקהל, לפני המאמן והצוות המקצועי, לפני השחקנים, וכן, אפילו לפני הבעלים, מקווה שלמרות הכל נצליח להתאחד ולא לצאת מפרופורציות (אגב, הודעה מצויינת של פותח האשכול) כי בסוף המשאב החזק ביותר שלנו הוא אנחנו כקהל עוצמתי שכבר ידע לצאת מתקופות רעות ומדכאות הרבה יותר..

7 hours ago, BRoi said:

אני שואל למה הוד מעלתו לא יכול לפרסם פוסט או העוזרת האישית שלו(ג'ק) ולדבר לאוהדים להסביר את המהלך שהכל יהיה שקוף,

למה הכל מתנהל בצורה הזו?העפתם 2 שחקנים שיש חלק גדול בקהל נגד המהלך הזה,אם מישהו בכיר במועדון היה יושב ומדבר לאוהדים ומסביר את המהלך ומראה שסופרים אותנו טיפה

ושאנחנו לא רק כלי לשלם כל שנה על מנוי ומרצנדייז אולי התחושות היו קשות פחות.

לא מאמין שיש פה תגובה כזו.

אבל אני בטוח שבניצחונות ובתארים שבאו דרך ההתנהלות המדהימה שמיץ׳ הנחיל במכבי חגגת יופי יופי לא

אני כנראה בדעת מיעוט, אבל שחקן כמו דור מיכה חשוב לא פחות ממיץ' גולדאהר

זה לא איזה שחקן רכש שכיר חרב שמיץ' קנה בכסף שלו. זה שחקן שמהרגע שקיבל כדור לבש צהוב

זה שחקן שהביא לנו 5 אליפויות בעשור(יותר מאבי ניצני שאנשים פה בכו שהוא הלך)

בסוף עם כל הכסף הגדול של מיץ', השחקנים הם אלה שמביאים את האליפות, היו מספיק קבוצות עבר מפוארות שלא לקחו אליפות

אז קצת כבוד לדור מיכה

אז שוב, לא אמרנו לעשות מחאות, לא אמרנו שמיץ' לא חשוב

אבל אולי אפשר להפסיק להגן בגופכם על מיץ'?

הבנאדם לא נתן שום כבוד לשחקן שהיה אמור להיות אחד מהשחקנים שהמועדון פה צריך לתת כבוד גם בעוד 50 שנה שיהיו לו נכדים

במקום זה מחקו אותו ממכבי וספק אם בכלל מישהו יזמין אותו למשחק לכבד אותו

זה בושה וחרפה ועצוב שאתם ככה מצדיקים את מיץ'

גם אם מיץ' הרגיש שזה לא השחקן שהוא רוצה. יש דרך. עד היום חשבתי שמיץ' זה לא אלונה או שחר שמנדים שחקנים ובועטים אותם מהקבוצה, בימים האחרונים ראינו שהוא בדיוק כמוהם

מילא אם הבנאדם עבר על החוק, ובאמת במצב כזה לא ראוי שהוא יהיה חלק מהעבר של המועדון. אבל בסוף כולנו רואים שכל חטאו היה לשכב עם בחורה ששיקרה לו על הגיל שלה

בשביל זה למחוק שחקן כזה? 

9 hours ago, maccabi-king said:

אני כנראה בדעת מיעוט, אבל שחקן כמו דור מיכה חשוב לא פחות ממיץ' גולדאהר

זה לא איזה שחקן רכש שכיר חרב שמיץ' קנה בכסף שלו. זה שחקן שמהרגע שקיבל כדור לבש צהוב

זה שחקן שהביא לנו 5 אליפויות בעשור(יותר מאבי ניצני שאנשים פה בכו שהוא הלך)

בסוף עם כל הכסף הגדול של מיץ', השחקנים הם אלה שמביאים את האליפות, היו מספיק קבוצות עבר מפוארות שלא לקחו אליפות

אז קצת כבוד לדור מיכה

אז שוב, לא אמרנו לעשות מחאות, לא אמרנו שמיץ' לא חשוב

אבל אולי אפשר להפסיק להגן בגופכם על מיץ'?

הבנאדם לא נתן שום כבוד לשחקן שהיה אמור להיות אחד מהשחקנים שהמועדון פה צריך לתת כבוד גם בעוד 50 שנה שיהיו לו נכדים

במקום זה מחקו אותו ממכבי וספק אם בכלל מישהו יזמין אותו למשחק לכבד אותו

זה בושה וחרפה ועצוב שאתם ככה מצדיקים את מיץ'

גם אם מיץ' הרגיש שזה לא השחקן שהוא רוצה. יש דרך. עד היום חשבתי שמיץ' זה לא אלונה או שחר שמנדים שחקנים ובועטים אותם מהקבוצה, בימים האחרונים ראינו שהוא בדיוק כמוהם

מילא אם הבנאדם עבר על החוק, ובאמת במצב כזה לא ראוי שהוא יהיה חלק מהעבר של המועדון. אבל בסוף כולנו רואים שכל חטאו היה לשכב עם בחורה ששיקרה לו על הגיל שלה

בשביל זה למחוק שחקן כזה? 

ברכות על ההודעה הכי חסרת קשר למציאות לשנת 2020

8 hours ago, הילד בן 30 said:

חחחחחחחחח איזה ניתוק, בחיי

הודעות כאלה מראות כמה הערכה יש לשחקנים שהביאו לנו אליפות...

גם עם כל הכסף שבעולם אי אפשר לקנות שום אליפות וראינו את זה

השחקנים הם אלה שבסוף הביאו את האליפות וריגשו אותנו

זה לא אמור להוריד ממה שאנחנו צריכים להודות למיץ'

אבל לדבר ככה? מראה אם כבר כמה ניתוק יש מהשחקנים

1 דקה לפני, maccabi-king said:

עם כל הכסף בעולם אפשר יופי לקנות אליפויות. 

בלי כסף אין דור מיכה ואין שחקנים 

9 דקות לפני, maccabi-king said:

חבר, תסלח לי כן? אבל אתה מדבר כמו אוהד של קבוצה יריבה. עם כל הכבוד, מיץ הביא לפה הרבה יותר מכסף. הוא הביא לפה ערכים, מקצוענות, משמעת ורצון להשגיות. אלה דברים שמביאים אליפויות, לא שחקן כזה או אחר. כסף גם שחר מביא ותראה איך המועדון שלו נראה כבר עשור. אותו הדבר אלונה שלא בחרו בה תושבי באר שבע לכנסת מאז היא פתאום אבדה עניין ונפגעת מכל פיפס. גם אני חושב שההחלטה של מיץ' ובמיוחד הדרך שבה היא התקבלה, הייתה לא טובה. אבל להגיד ששחקן כזה או אחר חשוב לא פחות ממיץ'? אחי, זה להיות מנותק.