Jump to content

אצטדיון טרנר

Recommended Posts

הוכרז כמבנה מסוכן לציבור ונסגר לפעילות.

מהנדס העירייה וצווצו הכריעו: יש לפרק את הגג ולבנות אותו מחדש.

לו"ז יוגש בקרוב.

https://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.9040312?utm_source=App_Share&utm_medium=Android_Native&utm_campaign=Share

אני לא חושב שאני זוכר מקרה דומה בארץ: אצטדיון ספורט מודרני נבנה, וזה לא שהוא מתברר כגרוע, אלא כממש מסוכן לציבור. המזל של הפועל ב"ש היה שלא היה קהל בחלק האחרון של העונה וגם כרגע לא נראה שהקהל יחזור.  

פשוט כשל תכנוני ממדרגה ראשונה.

לא ייאמן.

יש בי פחד רציני שזה יקרה גם בבלומפילד. מרגיש לי שהבניה לא נעשתה בצורה מקצועית ועוד נגלה הרבה הפתעות.

הדבר היחיד שגורם לי להשאר אופטימי זה שבכל זאת מדובר בעירייה העשירה ביותר בפער ענק שהרימה את הפרוייקטים הגדולים ביותר היקרים ביותר והנחשבים ביותר. רוצה להאמין שיש שם מי שיודע להרים פרוייקט בסדר גודל של בלומפילד ושזה באמת לא יקרה גם לנו.

5 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

יש בי פחד רציני שזה יקרה גם בבלומפילד. מרגיש לי שהבניה לא נעשתה בצורה מקצועית ועוד נגלה הרבה הפתעות.

הדבר היחיד שגורם לי להשאר אופטימי זה שבכל זאת מדובר בעירייה העשירה ביותר בפער ענק שהרימה את הפרוייקטים הגדולים ביותר היקרים ביותר והנחשבים ביותר. רוצה להאמין שיש שם מי שיודע להרים פרוייקט בסדר גודל של בלומפילד ושזה באמת לא יקרה גם לנו.

הדבר האופטימי זה שאין גג..........

6 דקות לפני, danielone said:

אם כבר הם מפרקים את הגג ובונים אותו מחדש. לא עדיף להם לבצע הרחבה? יכולים להוסיף עוד איזה 5-6K מקומות...

יכולים לבצע צמצום של 5-6k 

1 hour ago, danielone said:

אם כבר הם מפרקים את הגג ובונים אותו מחדש. לא עדיף להם לבצע הרחבה? יכולים להוסיף עוד איזה 5-6K מקומות...

אז זהו, שהם לא בונים אותו מחדש, הם רק מפרקים אותו ואז שמים תאורה חדשה שלא תהיה תלויה בגג.

מאצטדיון מכוער שכל הייחודיות שלו הייתה האקוסטיקה המצויינת הוא יהפוך להיות עוד יותר מכוער בלי גג ובלי אקוסטיקה.

איזה מוזר

אולי רצו לצ'פר את החברה שבונה את הגג ומצאו דרך יצירתית שכזו? 

עם כל זה שאנחנו מדינת חלם, הסוגיה הזאת לא נתפסת

איזה פאדיחה. 

איך הולך השיר של ב"ש? הגורל צוחק לכם בפנים? מדהים כמה שהוא מדוייק. 3 שנים הם לקחו אליפויות ובסוף הגיע הפירוק. אלונה עזבה, בכר עזב, הקפטן עבר ליריבה הגדולה (עד עכשיו זה מוזר לי), מליקסון וברדה פרשו ואפילו האצטדיון שלהם שהם כל כך התגאו בו נחרב. פשוט מדהים. 

2 hours ago, danielone said:

אם יהיה להם מעל 7500 מנויים שנה באה זה נס

מאוד משעשע האמת.

כמה אכלו לנו את הראש עם העוצמות והאקוסטיקה.

האין-גג בבלומפילד.

"רוביק" הכל יכול שמסדר הכל וגוזר הון פוליטי על כל שטות.

שיגידו תודה שלא קרסה עליהם המנאולה.

אנחנו צוחקים, אבל החיפוי שלנו עשוי מפלקטים שייבאו משכונת הארגזים. 

מדובר בחומר שמתקפל עם לחיצת אצבע. 

מקווה שה''גג'' שיש לנו עשוי מחומרים קצת יותר חזקים. 

11 hours ago, danielone said:

אחרי האליפות הראשונה שלהם, עלה להם קצת השתן לראש והם בדקו אם ניתן לבצע הרחבה של טרנר (רצו ל-30 אלף), הם ראו שהאצטדיון לא בנוי כך שיש אופציה להרחיב אותו בקלות וצריך להרוס ולבנות מחדש במקרה כזה.