Jump to content

בן ביטון חתם לעונה במכבי

liron981s

Recommended Posts

13 דקות לפני, אדביסי said:

כמו בנושא של אצילי ומיכה, אי אפשר להוריד את הסטנדרטים המוסריים לאשדוד או במקרה הזה סטנדרטים מקצועיים לשל חיפה ואחרי זה לדרוש ניהול אירופאי

מה אכפת לי מה עושים בשאר הקבוצות?!

יש פה מעטפת מקצועית וניהולית מספיק איכותית כדי שנדע להתנהל בצורה יותר נבונה מחיפה, באר שבע ובית"ר ירושלים

הצעדים הנבונים שאתה טוען שצריכים להיעשות מושפעים מהרבה משתנים(יותר מבדרך כלל)והמשתנה שנקרא לו שדרוג מקצועי מושפע הרבה יותר מבעבר במשתנים האחרים,הכלכליים.

אני ואתה לא עובדים עם המשתנים,אלא רק עם תיאוריה שלהם.העניין הוא שגם בתיאוריה אני לא מבין מה לא נבון בלהחתים את ביטון כשאין כסף לז׳ראלדש

8 דקות לפני, snufkin said:

אתה משחק בליגה הישראלית.. למי רצית שנשווה את איכות השחקנים  והסגל לפריימר ליג? 
המציאות היא לא משחק מנג'ר ובמכבי תהיה קבוצה טובה. בן ביטון זה המגן הימני הכי טוב בליגה אחרי ג'ראלדש, אולי יחד עם קנדיל. וג'ראלדש לא יהיה כאן כי אין כסף. אז הביאו את הכי טוב מבין מה שיש. 

שמע אני בהלם שהזכרת את בן ביטון עם ג'ראלדש באותו משפט. אם נקביל את זה לחלוצים, זה כאילו היה לך את וידאר והכי טוב אחריו בשוק היה פנוי שוינפלד. באמת?

התגובה הראשונה שלי הייתה איכס. 

הדבר המנחם זה שזה לפחות סוג של פלסטר קורונה/פיירפליי זול עד העונה הבאה וזהו, מקווה שקנדיל ישחק יותר ממנו.

בכל מקרה מסוג השחקנים שממש עדיף שלא ילבשו חולצה של מכבי. 

בעונה רגילה הייתי משתגע מהחתמה כזאת אבל לאור הנסיבות אפשר עוד איכשהוא להבין.

בעיניי לא העברה מפתיעה במיוחד, האמנתי שילכו לאופציה הזו במידה ולא יצליחו לסגור עם ז'ראלדש.

היתרון מההחתמה הזו היא שהרווחנו זר לעמדה אחרת ולדעתי מדובר במגן יותר טוב מדור אלו, אבל החיסרון שהוא לא מתקרב לרמה של ז'ראלדש, אבל נקווה שהוא יצליח אצלנו.

מה שכן חייבים לגמול אותו מההרגלים של ב"ש. 

למשל הוא אמר אחרי החתימה: ""אני שמח להצטרף למכבי תל אביב ולחוות את העוצמות של המועדון הגדול הזה. כמי שכבר זכה בעבר בתואר האליפות אני יודע שקשה יותר לשמור עליו ולכן עכשיו נכוון הכי גבוה שרק אפשר במטרה לרשום כמה שיותר הישגים במדי מכבי".

בחייאת בלי שפת הגמלים כאן. כבר מדמיין אותו אחרי משחק "העוצמות של בלומפילד עזרו לנו".

אין שחקן בליגה שהייתי צוחק עליו יותר, מה שנקרא קארמה. 

עכשיו אפשר רק לאחל בהצלחה ולעמוד מאחוריו , בואו זה לא אבוקסיס אין סיבה לא לאהוב אותו.

מקצועית היו לו עונות שהיה המגן הישראלי הכי טוב בעמדה שלו חוץ מדסה. 

עם כל המצב החרא הזה ואובדן ההכנסות בגלל הקורונה, אי אפשר לערער לאופ"א לבטל את העונש הנוראי הזה? איך המצב היה נראה אחרת בלעדיו..

48 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

שמע אני בהלם שהזכרת את בן ביטון עם ג'ראלדש באותו משפט. אם נקביל את זה לחלוצים, זה כאילו היה לך את וידאר והכי טוב אחריו בשוק היה פנוי שוינפלד. באמת?

אני לא מסכים איתך בכלל. מחזיק מבן ביטון מקצועית כמגן ימני הכי טוב בליגה אחרי ג'ראלדש. שויינפלד זה לא חלוץ טופ 5 בליגה ואולי גם יותר מזה. ההשוואה צריכה להיות: היה לך וידאר והכי טוב אחריו בשוק זה בן סהר או ראקוביצה. האם זו אותה רמה? לא. האם זה טוב מספיק לליגה? בהחלט.

מקצועית אני לא מחזיק ממנו בכלל. 

זוכר ממנו רק כסאח וחורים בהגנה. 

אומרים המגן הימני הכי טוב בארץ מי ישמע איזו ארטילריית מגנים יש לנו. 

סך הכל דוידזאדה לצד ימין. 

מה שבטוח שהוא יקבל הלם מהעובדה שהוא לא ישר פותח בהרכב, אם בכלל בסגל.

קנדיל יהיה מגן פותח ראשון והוא יצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח שמגיע לו לשחק.