Jump to content

לו"ז מכבי 20/21

דקסטר

Recommended Posts

מחצית שנייה: עומר כץ, נועם כהן, עמית גלזר, מתן בלטקסה, אופיר דוידזאדה, עידו שחר, עדן קארצב, רוסלן ברסקי, אדוארדו גררו, בר כהן, דור תורג'מן

השער היה מפנדל.

מקווה שלא חושבים להשאיר את גררו, ממש לא ברמה

הזדמנות טובה לראות את כץ, מעדיף אותו על היווני

הלוואי גלזר ישאר! שחקן נהדר, פוטנציאל גדול

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מחצית שנייה: עומר כץ, נועם כהן, עמית גלזר, מתן בלטקסה, אופיר דוידזאדה, עידו שחר, עדן קארצב, רוסלן ברסקי, אדוארדו גררו, בר כהן, דור תורג'מן

השער היה מפנדל.

ילדים ג' בראשות ברסקי

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

השער היה מפנדל.

ובתרגום לאדביסי: לא יווני, לא ג'ראלדש, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, לא צ'יקו, ממש לא צ'יקו.

11 דקות לפני, אדביסי said:

מסכים

חששתי מזה מאוד, לצערי זה קרה

גם לא רואה את סאבוריט נשאר...

במכבי היו חייבים לעשות הכל כדי להשאיר את ג'ארלדש וצ'יקו! הרבה יותר דחוף מלהחתים את בן חיים..

וגם במשחקי אימון אסור להראות ככה, אנחנו מכבי ת"א, מקווה שיהיה קאמבק במחצית השנייה

חבר, תנוח קצת. אתה עדיין לא רואה את כל הפאזל, העונה הסתיימה לפני יומיים ויש 47 מעלות בחוץ. תנשום קצת.

חבר'ה אתם אומרים לי לנוח אבל שוכחים שבעוד שבוע יש אלוף האלופים ועוד מעט גם אירופה.

זאת לא עונה רגילה אבל היה צריך להתכונן יותר טוב.

להתחלה היה צריך מאמן... קודם כל.

בכל אופן אני בעיקר מודאג לגבי אירופה, לגבי הליגה כי יש לנו שלד ישראלי נהדר שיכול לסחוב אותנו לאליפות גם עם רק זר-שניים (סאבוריט ובלם/חלוץ).

2 דקות לפני, אדביסי said:

חבר'ה אתם אומרים לי לנוח אבל שוכחים שבעוד שבוע יש אלוף האלופים ועוד מעט גם אירופה.

זאת לא עונה רגילה אבל היה צריך להתכונן יותר טוב.

להתחלה היה צריך מאמן... קודם כל.

בכל אופן אני בעיקר מודאג לגבי אירופה, לגבי הליגה כי יש לנו שלד ישראלי נהדר שיכול לסחוב אותנו לאליפות גם עם רק זר-שניים (סאבוריט ובלם/חלוץ).

אני לא מודאג מארוע שכנראה לא יתקיים והסיכוי שלנו בו הוא לא גדול גם אם איביץ וכל הסגל היו נשארים. ואלוף האלופים מ ז י ז. יצטרפו לקבוצה הזאת עוד לפחות שלושה ארבעה שחקנים פלוס מאמן. מה שאתה רואה עכשיו(סליחה, לא רואה רק נוהה על פי פושים מהאפליקציה), זאת אפילו לא הטיוטא הראשונית. 

מה בוער לתת לשוער הזה לשחק? עוד לא קולטים שהוא ממחוז לא נורמלי? יש לו מעל תשעים אחוז גולים מהבעיטות לשער (סתם זורק). די מיצינו.

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה בוער לתת לשוער הזה לשחק? עוד לא קולטים שהוא ממחוז לא נורמלי? יש לו מעל תשעים אחוז גולים מהבעיטות לשער (סתם זורק). די מיצינו.

ההרכב הראשון היה משחק היום 45 דקות בלי קשר לתוצאה ויאנוטיס היה משחק במחצית השניה אם לא בראשונה. כולם משחקים במשחקי אימון ומתזמנים מאמץ ודקות.